Розпорядження 18 липня 2012 року сел. Козелець №450 - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Розпорядження 18 липня 2012 року сел. Козелець №450 - сторінка №1/1

Україна


КОЗЕЛЕЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

18 липня

2012 року

сел. Козелець №

450


Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування Козелецькому міжрайонному управлінню водного господарства


Розглянувши клопотання Козелецького міжрайонного управління водного господарства про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право постійного користування земельними ділянками, орієнтовною площею 20,68 га, під водогосподарськими об’єктами - канал МК (р. Остер) ПК 432+00 - ПК 479+00 осушувальної системи ,,Остер” – 1 черга для догляду за водними об’єктами та гідротехнічними спорудами на території Данівської сільської ради, протокол засідання постійно діючої комісії з питань вибору (обстеження) земельних ділянок та розгляду земельних питань від 21.06.2012 року № 11, керуючись ст. 17, 22, 59, 92, 116, 123 та п.12 розділу Х Перехідних положень Земельного кодексу України, законами України ,,Про землеустрій”, ,,Про місцеві державні адміністрації”:

1. Надати дозвіл Козелецькому міжрайонному управлінню водного господарства на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок, орієнтовною площею 20,68 га, під водогосподарськими об’єктами - канал МК (р. Остер) ПК 432+00 - ПК 479+00 осушувальної системи ,,Остер” – 1 черга у постійне користування для догляду за водними об’єктами та гідротехнічними спорудами на території Данівської сільської ради.

2. Клопотання та належно оформлені матеріали необхідно подати на розгляд райдержадміністрації.


В.о. голови районної

державної адміністрації В.В.Петров

Подання:
Управління Держкомзему

у Козелецькому районі
Начальник управління О.К.Колотілін

Погоджено:


Заступник голови

райдержадміністрації В.М.Овдак


Керівник апарату

райдержадміністрації І.В.Луппа


Начальник юридичного відділу

апарату райдержадміністрації Р.В.Шевченко


Начальник загального відділу

апарату райдержадміністрації А.А.Банько