Розпорядження 2012 року сел. Козелець № - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Розпорядження 2012 року сел. Козелець № - сторінка №1/1

Україна


КОЗЕЛЕЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

2012 року

сел. Козелець №
7 серпня 488

Про надання земельної ділянки безоплатно у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр. Рудник Г.С.


Розглянувши заяву та технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку, площею 0,2500 га, громадянці Рудник Ганні Семенівні для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою: с. Прогрес, вул. Київська, 1 на території Прогресівської сільської ради, керуючись ст. 17, 22, 33, 81, 116, 118, 121, 186 та п.12 розділу Х Перехідних положень Земельного кодексу України, законами України ,,Про землеустрій” та ,,Про місцеві державні адміністрації” :

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку, площею 0,2500 га, громадянці Рудник Ганні Семенівні для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою: с. Прогрес, вул. Київська, 1 на території Прогресівської сільської ради.

2. Надати громадянці Рудник Ганні Семенівні земельну ділянку, площею 0,2500 га, безоплатно у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою: с. Прогрес, вул. Київська, 1 на території Прогресівської сільської ради.

3. Управлінню Держкомзему у Козелецькому районі Чернігівської області внести відповідні зміни в земельно-облікові документи.


Голова районної

державної адміністрації Л.О.Мисливець

Подання:
Управління Держкомзему

у Козелецькому районі
Начальник управління О.К.Колотілін

Погоджено:


Заступник голови

райдержадміністрації В.М.Овдак


Керівник апарату

райдержадміністрації І.В.Луппа


Начальник юридичного відділу

апарату райдержадміністрації Р.В.Шевченко


Начальник загального відділу

апарату райдержадміністрації А.А.Банько