Розпорядження 22. 04. 2013 №36-з м. Чернівці Про заохочення - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Розпорядження 22. 04. 2013 №36-з м. Чернівці Про заохочення - сторінка №1/1
УКРАЇНА

Чернівецький міський голова

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
22.04.2013 36-з м. Чернівці


Про заохочення
Відповідно до статті 42, підпункту 1) пункту 3 статті 50 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Положення про Подяку Чернівецького міського голови, затвердженого розпорядженням Чернівецького міського голови від 25.07.2003 р. № 410-р:


1. За активну участь в громадському житті міста, вагомий внесок у збереження історичного середовища та популяризацію об’єктів культурної спадщини міста Чернівців та з нагоди Дня пам’яток історії та культури України оголосити Подяку Чернівецького міського голови з врученням листа подяки кожному:


Черновському

Олексію

Костянтиновичу

-

голові Апеляційного суду Чернівецької області, члену Українського національного комітету ICOMOS (Міжнародна рада з питань пам’яток і визначних місць), члену громадської науково-консультативної ради з питань охорони культурної спадщини Чернівецької міської ради (…);


Сендульській

Тамарі

Василівні

-

завідувачу відділу Чернівецької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М.Івасюка, вченому секретарю громадської науково-консультативної ради з питань охорони культурної спадщини Чернівецької міської ради (…);


Дроняку

Василю

Васильовичу

-

директору видавництва “Книги-ХХІ” (…).


2. Відділу інформації, зв’язків з громадськістю та міжнародних відносин міської ради (Ходоровський А.О.) розмістити це розпорядження на офіційному веб-порталі міської ради в мережі Інтернет.
Підстава: лист відділу охорони культурної спадщини Чернівецької міської ради від 12.04.2013 р. № ін.-47.


Секретар Чернівецької міської ради В. Михайлішин