Розпорядження 27. 12. 2011 м. Миколаїв №722-р Про стан військового обліку та бронювання військовозобов’язаних на підприємствах, в ор - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Розпорядження 10. 11. 2011 смт Нова Ушиця № 1 40.13kb.
Про стан військового обліку та бронювання військовозобов’яза- них... 1 28.78kb.
Виконавчий комітет нікопольської міської ради 1 182.04kb.
Рішення 20. 12. 2012. №435 м. Володимир-Волинський Про підсумки стану... 1 120.94kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації від 28 січня... 1 15.88kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації "Про внесення... 1 13.1kb.
Розпорядження від 27 лютого 2012 р. №69 м. Городня Про затвердження... 1 40.91kb.
Розпорядження голови Менської районної державної адміністрації „Про... 1 70.88kb.
Розпорядження голови Жидачiвської районної державної адмiнiстрацiї... 1 93.92kb.
Розпорядження голови обласної державної адміністрації 05. 02. 1 39.84kb.
Проведено вивчення можливостей підприємств відносно працевлаштування... 1 97.18kb.
Інформація про торги (конкурсні торги) інструкція щодо підготовки... 3 507.74kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Розпорядження 27. 12. 2011 м. Миколаїв №722-р Про стан військового обліку та бронювання - сторінка №1/1
ЖОВТНЕВА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Миколаївської області


РОЗПОРЯДЖЕННЯ

27.12.2011 м. Миколаїв № 722-р

Про стан військового обліку та бронювання військовозобов’язаних на підприємствах, в організаціях, органах місцевого самоврядування району

Військовий облік і бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час органами місцевого самоврядування, підприємствами і організаціями району організовано і проводиться відповідно до статей 33-38 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», «Положення про військовий облік військовозобов’язаних і призовників», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 9 червня 1994 року № 377.

Згідно з планом перевірки на 2010-2011 роки протягом 2011 року підлягало перевірці 9 підприємств та 8 сільських (селищних) рад. Було перевірено 9 підприємств і 8 сільських (селищних) рад.

На підставі висновків перевірок та інформації районного військового комісара можна відзначити, що стан військового обліку в районі оцінюється як задовільний.

Краще робота з обліку і бронюванню військовозобов’язаних проводиться в Полігонівській сільській раді – виконуючий обов’язки голови сільської ради – секретар Мартинова Тетяна Миколаївна, начальник військово-облікового столу – Білячат Олена Петрівна; Шевченківській сільській раді – сільський голова Криволап Валентина Михайлівна, начальник військово-облікового столу – Бондаренко Надія Іванівна.

Задовільно в: Лиманівській сільській раді – голова Панашій Наталія Федорівна, начальник військово-облікового столу – Полхутенкова Ірина Богданівна; Миколаївській сільській раді – голова Барановський Олександр Федорович, начальник військово-облікового столу – Конова Ірина Олександрівна; Первомайській селищній раді – голова Лаврова Любов Вікторівна, начальник військово-облікового столу – Юзвак Євгенія Іванівна; Українківській сільській раді – голова Корнієнко Людмила Степанівна, начальник військово-облікового столу – Чепурна Олена Михайлівна; Прибузькій сільській раді – голова Корунський Володимир Миколайович, начальник військово-облікового столу Полівода Ольга Терентіївна; Пересадівській сільській раді – голова Бегліца Ірина Федорівна, начальник військово-облікового столу – Біда Вікторія Вікторівна.

В ході перевірки сільських (селищних ) рад виявлені наступні недоліки:

- в деяких картках не проставлені дати видачі моброзпоряджень (Первомайська селищна рада – 1 картка, Миколаївська сільська рада – 2 картки, Лиманівська сільська рада – 1 картка, Бармашівська сільська рада – 1 картка);

- не вказано або не змінено місце роботи (Шевченківська сільська рада – 1 картка, Коларівська сільська рада – 2 картки, Пересадівська сільська рада – 2 картки);

- в первомайській селищній раді, Лиманівській, Прибузькій сільський радах потребують уточнення цифрові показники в документах ПЗСР.

Серед перевірених підприємств покращилась робота в Лучівській філії концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення – керівник Авференок Артур Денисович, військовий облік веде працівник з кадрів Панкова Світлана Миколаївна. Військовий облік і бронювання ведеться згідно з керівними документами.

При перевірці інших підприємств виявлено:

- ТЗОВ «Оксамит» - керівник Кримчаков Микола Миколайович, військовий облік веде працівник з кадрів Ворчакова Олександра Михайлівна - бронювання військовозобов’язаних не ведеться, військовий облік ведеться згідно з керівними документами, недоліки – потребує оновлення наочна документація (куточок військовозобов’язаного), відсутній журнал обліку військовозобов’язаних, які заявили про зміну у стані здоров’я;

- Лупарівський будинок-інтернат – керівник Зубанич Василь Михайлович, військовий облік веде працівник з кадрів Мельниченко Галина Іванівна - бронювання військовозобов’язаних не ведеться, військовий облік ведеться згідно з керівними документами, недолік – наочна документація потребує оновлення;

- ТОВ «Украгротехніка» - генеральний директор Кім Ігор Сергійович, військовий облік веде Меренкова Лариса Володимирівна. Бронювання не ведеться, військовий облік ведеться згідно з керівними документами. Недолік – потребує оновлення наочна документація;

- ЗАТ «Таврія-Агро» - голова правління Кім Ігор Сергійович, військовий облік веде Безух Лариса Миколаївна. Недолік – потребує оновлення наочна документація (куточок військовозобов’язаного);

- Миколаївський інститут агропромислового виробництва - директор Бутов Василь Миколайович, військовий облік веде Бірюк Любов Володимирівна. Недолік – потрібно оновити журнал обліку військовозобов’язаних про виклик до РВК;

- ДПДГ «Еліта» - в.о. директора Бутов Василь Миколайович, військовий облік веде Сальнєва Єлизавета Андріївна. Недолік – потребує оновлення наочна документація.

- ПСП агрофірма «Роднічок» - директор Шумський Олександр Федорович, військовий облік веде Дорошенко Ольга Олексіївна. Бронювання не ведеться, військовий облік ведеться згідно з керівними документами. Недолік – потребує оновлення наочна документація;

- СТОВ «Синтез» - керівник Саділенко Олексій Олексійович, військовий облік веде працівник з кадрів Клюєва Лариса Володимирівна. Бронювання не ведеться. Недолік – потрібно оновити журнал обліку військовозобов’язаних про виклик до РВК.

В перевірках сільських (селищних) рад та підприємств приймала участь комісія Жовтневого районного військового комісаріату.Відповідно до статті 2, пункту 9 статті 13, пунктів 1, 2 статті 27 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», постанови Кабінету Міністрів України № 377 від 9 червня 1994 року «Про затвердження положення про військовий облік військовозобов’язаних і призовників» та з метою покращення стану військового обліку військовозобов’язаних на підприємствах, господарствах, організаціях, установах району і усунення недоліків:
1. Рекомендувати керівникам господарств, підприємств, організацій і установ незалежно від форм власності, сільським, селищним головам:
1.1. Укомплектувати військово-облікові органи підготовленими працівниками, виходячи з норм навантаження на одного працівника та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 377 від 9 червня 1994 року затвердити їх розпорядчим актом, визначити їх функціональні обов’язки, посадові оклади (розміри доплати). Про призначення, переміщення, звільнення військово-облікових працівників повідомляти Жовтневий районний військовий комісаріат та виготовити необхідну кількість військово-облікових документів і бланків.
1.2. Забезпечити повноту і якість обліку військовозобов’язаних і призовників згідно з інструкціями, правилами і формами, затвердженими Міністерством оборони України.
1.3. Систематично звіряти дані, які занесені в особисті картки військовозобов’язаних і призовників з записами в їх військових квитках і посвідченнях про приписку до призовних дільниць, подавати ці картки не рідше одного разу на рік до районного військового комісаріату для звірки з обліковими даними.
1.4. Вносити в 5-ти денний термін в картки первинного обліку військовозобов’язаних і призовників зміни відносно їх сімейного стану, місця проживання, роботи, освіти, повідомляти про зміни в військовий комісаріат у визначений термін.
1.5. Своєчасно оформлювати бронювання військовозобов’язаних за господарствами, підприємствами, установами, організаціями на період мобілізації у воєнний час.
1.6. Доводити у 7-ми денний термін до військового комісаріату інформацію про військовозобов’язаних і призовників, прийнятих на роботу або звільнених з роботи, прийому на роботу необхідних військовооблікових документів.
1.7. Приймати на роботу військовозобов’язаних і призовників тільки після постановки їх на військовий облік або підтвердження факту перебування на військовому обліку.
1.8. Оформити наочну агітацію з питань військового обліку військовозобов’язаних та призовників.
2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації з політико-правових питань, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації Абрамова А.Ю.

Голова райдержадміністрації А.А. Ракова