Розпорядження 30 серпня 2012 року сел. Козелець №527 - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Розпорядження 30 серпня 2012 року сел. Козелець №527 - сторінка №1/1

Україна


КОЗЕЛЕЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

30 серпня

2012 року

сел. Козелець №

527


Про готовність паливно-енергетичного

комплексу, житлово-комунального господарства,

закладів соціально-культурної

сфери району до роботи в осінньо-зимовий період

2012-2013 років
На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 23.05.2012 р. № 185 « Про підсумки проходження опалювального періоду 2011-2012 років та підготовку господарського комплексу і об’єктів бюджетної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 років» » в районі проводиться відповідна робота. Проведені наради з керівниками підприємств житлово-комунального господарства, теплопостачання, бюджетної та соціально-культурної сфери.

На підприємствах житлово-комунального господарства, теплоенергетики, бюджетних установах та організаціях розроблені та погоджені з райдержадміністрацією відповідні заходи. Забезпечено контроль за проведенням підготовки та навчання персоналу, що обслуговує обладнання теплопостачання, але заплановані заходи виконані не в повному обсязі.

Підприємствами житлово-комунального господарства району проведено щорічний огляд технічного стану житлових будинків. Перевірено стан внутрішньобудинкових систем водо-теплопостачання, інженерних мереж в підвальних приміщеннях, стан запірної арматури.

В усіх загальноосвітніх, позашкільних навчальних установах району силами працівників, педколективів із залученням власних коштів, благодійних внесків батьків, спонсорської допомоги, допомоги сільських рад проведені поточні ремонти. На ремонт та підготовку закладів освіти витрачено бюджетних коштів у сумі 206 тис.грн. , благодійних внесків батьків на суму 179,9 тис.грн., спонсорської допомоги на суму 178,8 тис грн., допомога сільських рад - 1,1 тис. грн. та 43 тис. грн. із спецрахунків шкіл.

Дотримання відповідного температурного режиму в навчальних закладах району забезпечують котельні на твердому паливі в 20 закладах освіти. Автономні газові котельні мають 11 навчальних закладів. Централізованим теплопостачанням забезпечені 4 школи, використовують пічне опалення 6 навчальних закладів.

Станом на 23.08.2012 р. в закладах та установах освіти району завезено 420 тонн вугілля при планових показниках 420 тонн (100 %). Завезено дров - 885 с/м при потребі 1650 с/м ( 53%), торфобрикетів - 123,9 тонн , що складає 51,6 % від плану.

На території району районі діє 65 медичних закладів, в тому числі 2 районні лікарні, 2 дільничні лікарні, 8 сільських лікарських амбулаторій та 53 фельшерсько-акушерських пункти з яких 30 фельшерсько-акушерських пунктів знаходиться на балансі ЦРЛ, а 23 залишаються на балансі сільських рад.

Центральна районна лікарня відключена від централізованого теплопостачання. До початку опалювального періоду заплановано ввести в дію нову блочно-модульну котельню.

В терапевтичному відділенні проведено ремонт та встановлено металопластикові вікна на суму 54,0 тис.грн. за рахунок коштів спонсорської допомоги. Проводяться роботи по переводу на автономне опалення приміщення дитячої консультації. Проведено повірку засобів обліку газу та електроенергії. Підготовлено автономну дизельну електростанцію.

Остерська районна лікарня опалюється централізовано дільницею ПАТ «Облтеплокомуненерго», Чемерська дільнична лікарня газифікована, Морівська дільнична лікарня опалюється на твердому паливі.

З метою забезпечення належної підготовки паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства, об’єктів соціальної сфери та сталої роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 років, із урахуванням обговорення на засіданні розширеної колегії райдержадміністрації:

1. Визнати роботу закладів освіти (Биковець К.І.), культури (Боришполець Л.М.), медицини (Сорочук О.П.), КП „Козелецьводоканал” (Павленко Ю.І.), Остерського ВУЖКГ (Василенко С.Д.), а також голів територіальних громад по підготовці до роботи в осінньо-зимовий період недостатньою.

2. Керівникам бюджетних установ та організацій, головам територіальних громад:

2.1 До 10 жовтня 2012р. завершити реконструкцію та ремонт котелень, опалювальних систем, підготовку тепломереж до роботи в осінньо-зимовий період;

2.2 Забезпечити заклади освіти, медицини та культури вугіллям, торфобрикетом, дровами до 10 жовтня 2012р.;

2.3 Для проведення ремонтних робіт та забезпечення твердим паливом закладів соціально-культурної сфери залучати кошти спеціального фонду, в тому числі кошти самооподаткування;

2.4 Контролювати використання встановлених лімітів енергоносіїв в межах сум, затверджених кошторисом для бюджетних установ.

3. Начальнику відділу освіти (Биковець К.І.) активізувати роботу з директорами загальноосвітніх навчальних закладів щодо додаткового завезення паливних дров.4. Розпорядникам бюджетних коштів забезпечити своєчасне фінансування запланованих ремонтних робіт та розрахунків за паливо.

5. Начальникам КП „Козелецьводоканал” (Павленко Ю.І.) та Остерського ВУЖКГ (Василенко С.Д.) до 10 жовтня 2012 року:

5.1 Провести перевірку димовентиляційних каналів згідно затверджених графіків в багатоквартирних житлових будинках та підготувати паспорти готовності для регістрації їх у інспекції державного архітектурно-будівельного контролю в Чернігівській області.

5.2 Забезпечити 100-відсоткову готовність вуличних пожежних гідрантів.

6. Головному державному санітарному лікарю Козелецького району (Потебня В.П. ) постійно проводити перевірки дотримання температурного режиму на об’єктах соціальної сфери та вразі їх недотримання направляти матеріали до прокуратури.

7. Керівникам бюджетних установ та організацій до 10 жовтня 2012 року провести інвентаризацію приладів обліку споживання води, газу та теплової енергії та надати інформацію в районну державну адміністрацію.

8. Органам місцевого самоврядування спільно з Козелецьким РЕМ узгодити графіки та забезпечити розчистку ліній електропередач в населених пунктах району.

9. Виконкомам міської, селищних та сільських рад закріпити вулиці в підпорядкованих населених пунктах за підприємствами та організаціями, що мають снігозбиральну та спеціальну техніку.

10. Начальникам КП „Козелецьводоканал” (Павленко Ю.І.), Остерського ВУЖКГ (Василенко С.Д. ), філії «Козелецький райавтодор» (Заєць О.Г.) до 10 жовтня 2012 року підготувати снігозбиральну та іншу техніку до роботи в осінньо-зимовий період та заготовити піщано-сольову суміш.

11. Про виконання розпорядження інформувати районну державну адміністрацію до 15 жовтня 2012р.12. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступників голови райдержадміністрації згідно посадових обов’язків.Голова районної

державної адміністрації Л.О.Мисливець


Подання:


Відділ житлово-комунального

господарства райдержадміністрації


начальник відділу О.І.Полов'ян
Погодження:
заступник голови

райдержадміністрації О.Є.Улізько

керівник апарату

райдержадміністрації І.В.Луппа

начальник юридичного відділу

апарату райдержадміністрації Р.В.Шевченко

начальник загального

відділу райдержадміністрації А.А.Банько