Розпорядження голови обласної державної адміністрації 21. 03. 2013 №81 Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджет - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Розпорядження голови обласної державної адміністрації 01. 03. 1 25.27kb.
Розпорядження 09. 04. 2013 №90/А-2013 Про затвердження перерозподілу... 1 23.48kb.
Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету, передбачених... 1 47.37kb.
Розпорядження голови обласної державної адміністрації 01. 03. 1 23.4kb.
Розпорядження голови обласної державної адміністрації 21 1 84.61kb.
Розпорядження голови обласної державної адміністрації від 14. 1 12.61kb.
Розпорядження голови обласної державної адміністрації від 04. 1 19.31kb.
Розпорядження голови обласної державної адміністрації від 26. 1 29.34kb.
Розпорядження голови обласної державної адміністрації 29 1 47.19kb.
Розпорядження від 03. 10. 2007 №795 м. Луцьк [Про встановлення персональних... 1 39.92kb.
Розпорядження голови обласної державної адміністрації 26. 07. 1 61.37kb.
Закону України «Про Державний бюджет України на 2013 рік» 1 53.1kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Розпорядження голови обласної державної адміністрації 21. 03. 2013 №81 Про затвердження - сторінка №1/1


УКРАЇНА


ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації
21.03.2013 № 81

Про затвердження Порядку

використання коштів обласного

бюджету на оплату праці педагогічним

працівникам шкіл Житомирського

району, залучених до занять з учнями,

які знаходяться на тривалому лікуванні

в обласному протитуберкульозному диспансері


Відповідно до Бюджетного кодексу України, статті 29 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання пункту 13 рішення обласної ради від 20 грудня 2012 року № 759 «Про обласний бюджет на 2013 рік»:
1. Затвердити Порядок використання коштів обласного бюджету на оплату праці педагогічним працівникам шкіл Житомирського району, залучених до занять з учнями, які знаходяться на тривалому лікуванні в обласному протитуберкульозному диспансері, що додається.  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова адміністрації С.М. Рижук


ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови

облдержадміністрації

21.03.2013 № 81
Порядок

використання коштів обласного бюджету на оплату праці педагогічним працівникам шкіл Житомирського району, залучених до занять з учнями, які знаходяться на тривалому лікуванні в обласному протитуберкульозному диспансері


1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених в обласному бюджеті на оплату праці педагогічним працівникам шкіл Житомирського району, залучених до занять з учнями, які знаходяться на тривалому лікуванні в обласному протитуберкульозному диспансері.

Видатки на зазначену мету, як інша субвенція загального фонду з обласного бюджету для бюджету Житомирського району, затверджується щороку рішенням обласної ради.

2. Головним розпорядником бюджетних коштів є департамент фінансів облдержадміністрації.

Одержувачем бюджетних коштів є Житомирський районний бюджет, відповідальним виконавцем – відділ освіти Житомирської районної державної адміністрації.


3. Умови надання субвенції визначаються договором сторін: обласної державної адміністрації в особі голови та Житомирської районної державної адміністрації в особі голови, який укладається відповідно до статті 101 Бюджетного кодексу України.

Передача видатків з обласного бюджету до районного бюджету у вигляді міжбюджетного трансферту на оплату праці педагогічним працівникам шкіл Житомирського району, залученим до занять з учнями, що знаходяться на тривалому лікуванні в обласному протитуберкульозному диспансері, здійснюється на основі договору та в обсязі, затвердженому в обласному бюджеті на відповідний рік.

Перерахування коштів на оплату праці вчителів, залучених до занять з учнями, які знаходяться на тривалому лікуванні в обласному протитуберкульозному диспансері, здійснюється згідно з розписом видатків обласного бюджету на відповідний рік згідно із заявкою на фінансування, яка подається відділом освіти Житомирської райдержадміністрації до департаменту фінансів облдержадміністрації.

Субвенція на вказану мету має цільове призначення, у разі неповного її використання до 25 грудня, залишок коштів повертається до обласного бюджету.


4. Відділом освіти Житомирської райдержадміністрації спрямовуються одержані кошти на виплату заробітної плати вчителям Сінгурівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня, залученим до занять з учнями, що знаходяться на тривалому лікуванні в обласному протитубдиспансері.

Фонд заробітної плати вчителів визначається згідно з тарифікаційним списком, складеним на основі навчального плану Сінгурівської ЗОШ при обласному протитуберкульозному диспансері на навчальний рік та контингенту учнів, яким необхідно пройти лікування у даному лікувальному закладі більше одного місяця.

Врахування контингенту учнів в тарифікаційному списку та кількості навчальних годин здійснюється відповідно до Положення про індивідуальну форму навчання в загальноосвітніх навчальних закладах, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 20 грудня 2002 року № 732 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 8 січня 2003 року № 9/7330.

Річний фонд заробітної плати вчителів визначається з урахуванням додаткових виплат обов’язкового характеру, допомоги на оздоровлення у розмірі місячного посадового окладу (ставки заробітної плати) при наданні щорічної відпустки, щорічної грошової винагороди в розмірі до одного посадового окладу.

Заробітна плата виплачується за фактично відпрацьовані години.
5. За нецільове та неефективне використання коштів обласного бюджету, невідповідність їх плановим призначенням настає відповідальність, передбачена чинним законодавством.
Заступник голови –

керівник апарату адміністрації О.А. Никитюк