Розпорядження голови облдержадміністрації від 31 липня 2013 року №336-од «Про підсумки роботи господарського комплексу області за пе - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Розпорядження голови обласної державної адміністрації від 24 квітня... 1 169.42kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації від «01» червня... 1 114.3kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації від 31 травня... 1 133.28kb.
Розпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації... 1 40.61kb.
Про підсумки соціально-еконо­мічного розвитку Красилівського району... 1 161.89kb.
Виконання плану заходів за перше півріччя до 25 червня, за рік до... 1 174.64kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації від 14. 4 275.54kb.
Розпорядження 24. 04. 2013 №101/А-2013 Про підсумки роботи народногосподарського... 1 15.39kb.
Розпорядження №359/А-2013 Про розвиток сімейних форм виховання в... 1 120.3kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації від 06 червня... 1 40.07kb.
Звіт голови піщанської райдержадміністрації за підсумками 1 півріччя... 3 662.25kb.
Рішення ХІV сесії VІ скликання від «27» травня 2011 року №336-vі... 1 42.51kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Розпорядження голови облдержадміністрації від 31 липня 2013 року №336-од «Про підсумки - сторінка №1/1
ЗБОРІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ


ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від «20» серпня 2013 року м. Зборів № 484-од
Про забезпечення виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 31 липня 2013 року № 336-од «Про підсумки роботи господарського комплексу області за перше півріччя 2013 року»
З метою подолання негативних тенденцій соціально-економічного розвитку та реалізації завдань щодо забезпечення стабільного зростання в реальному секторі економіки та соціальній сфері району та на виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 31 липня 2013 року № 336-од «Про підсумки роботи господарського комплексу області за перше півріччя 2013 року»:

1. Структурним підрозділам районної державної адміністрації:

1) забезпечити реалізацію реформ та досягнення передбачених індикаторів, визначених Національним та регіональним планами дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ та соціальних ініціатив, проголошених Президентом України, у визначені терміни та повному обсязі;

2) провести роботу із залучення вітчизняних та іноземних інвесторів до виконання завдань Державної програми активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки;

2. Відділам містобудування та архітектури, освіти, охорони здоров’я райдержадміністрації сприяти використанню будівельних матеріалів та виробів підприємств місцевої будівельної індустрії при будівництві об’єктів за рахунок бюджетних коштів.

3. Відповідальним виконавцям обласних цільових та районних програм (розпорядникам бюджетних коштів) привести програми у відповідність до наявних фінансових ресурсів місцевих бюджетів та забезпечити виконання заходів і досягнення запланованих результативних показників на 2013 рік.

4. Директору Центру надання адміністративних послуг районної державної адміністрації – державному адміністратору Боросююку Є. М.:

1) спільно зі Зборівським центральним відділенням поштового зв’язку провести широкомасштабну роз’яснювальну роботу серед населення району щодо надання адміністративних послуг через відділення пошти у населених пунктах району;

2) забезпечити контроль за дотриманням законодавства та вимог нормативно-правових актів щодо діяльності центру надання адміністративних послуг.

5. Відділу економічного розвитку та торгівлі управління економічного розвитку, інфраструктури та торгівлі районної державної адміністрації:

1) спільно з Козівським міжрайонним управлінням головного управління Держсанепідемслужби у Тернопільській області, управлінням ветеринарної медицини у Зборівському районі, Зборівським відділенням Козівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міністерства доходів і зборів у Тернопільській області, районним відділом УМВС України в Тернопільській області підвищити ефективність роботи щодо забезпечення порядку на споживчих ринках, скорочення тіньового сектора у сфері торгівлі та послуг, легалізації фізичних осіб, що здійснюють діяльність без державної реєстрації;

2) забезпечити розміщення на веб-сторінці районної державної адміністрації детальної інформації про земельні ділянки, які можуть бути передані для реалізації інвестиційних проектів, зокрема про їх площу, цільове призначення, кадастровий номер, місце розташування, наявність інфраструктури, контакти відповідальної особи;

3) спільно із районним відділом статистики у Зборівському районі постійно проводити моніторинг обсягів реалізованих послуг та вивчати можливість залучення у статистичну звітність нових суб’єктів.

6. Відділу інфраструктури та житлово-комунального господарства управління економічного розвитку, інфраструктури та торгівлі районної державної адміністрації забезпечити постійний контроль за станом розрахунків підприємств за спожиті електроенергію і природний газ, вжити заходів щодо ліквідації наявної заборгованості всіх категорій споживачів та посилення відповідальності керівників підприємств в частині забезпечення своєчасної, у повному обсязі оплати за використані енергоносії.

7. Управлінню праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації:

1) посилити контроль за додержанням роботодавцями законодавства про працю, недопущенням виплат заробітної плати нижче визначеного державою мінімального розміру та своєчасністю її виплати;

2) спільно з районним центром зайнятості ,контролюючими органами району підвищити ефективність роботи з детінізації ринку праці та виплати заробітної плати.

8. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації при фінансуванні інвестиційних проектів за рахунок видатків з державного бюджету вивчити питання співфінансування їх з місцевих бюджетів.

9. Управлінню агропромислового розвитку районної державної адміністрації:

1) вжити дієвих заходів щодо реалізації задекларованих інвестиційних проектів в агропромисловому секторі економіки, зокрема з виробництва продукції тваринництва, реконструкції тваринницьких ферм;

2) спільно з керівниками сільськогосподарських підприємств вжити заходів щодо нарощення поголів’я великої рогатої худоби;

3) забезпечити проведення ярмаркових заходів із реалізації продукції місцевих товаровиробників у другому півріччі 2013 року.

10. Виконавцям розпорядження про проведену роботу інформувати управління економічного розвитку, інфраструктури та торгівлі районної державної адміністрації до 05 жовтня 2013 року.

11. Управлінню економічного розвитку, інфраструктури та торгівлі районної державної адміністрації узагальнену інформацію про стан виконання розпорядження подати в районну державну адміністрацію до 10 жовтня 2013 року.12. Контроль за виконанням розпорядження доручити заступникам голови районної державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.


Перший заступник голови

районної державної адміністрації Є.М.МОЛОЧНИК