Розпорядження голови районної державної адміністрації 05. 04. 2013 №87 Про заборону на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосп - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Розпорядження голови районної державної адміністрації 08. 04. 1 71.92kb.
Наказ №38 20 березня 2013 р м. Луганськ Про встановлення весняно-літньої... 1 77.03kb.
Наказ №50 Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби,... 1 27.12kb.
Наказ № од про встановлення весняно літньої заборони на лов риби... 1 36.49kb.
Наказ №44 «Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби... 1 29.85kb.
Порядок здійснення спеціального використання водних біоресурсів у... 1 182.2kb.
Наказ №27 Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби,... 1 29.66kb.
Наказ № од про встановлення нерестової заборони на промисловий лов... 1 38.59kb.
Рішення Від „ 25 04 2013 р. №182 Про заходи з охорони і відтворення... 1 69.78kb.
Наказ №43 Про охорону водних біоресурсів у весняно-літній нерестовий... 1 61.07kb.
Про затвердження Уніфікованої форми акта перевірки у сфері охорони... 1 140.95kb.
1 день Виїзд з Чернівців. Проходження кордону 2 день 1 27kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Розпорядження голови районної державної адміністрації 05. 04. 2013 №87 Про заборону - сторінка №1/1

НОВОВОРОНЦОВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації


05. 04. 2013 №_87_

Про заборону на лов риби, інших водних

біоресурсів у рибогосподарських водних

об'єктах в зоні контролю управління охорони,

використання і відтворення водних біоресурсів

та регулювання рибальства в Херсонській

області на території Нововоронцовського

району у весняно-літній період 2013 року

З метою посилення охорони, відтворення та збільшення рибних запасів у водоймах Каховського водосховища, попередження та недопущення порушень Правил рибальства під час їх нересту в 2013 році, більш широкого залучення до цієї роботи громадськості та на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 01 квітня 2013 року №186 «Про заборону на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об'єктах в зоні контролю управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Херсонській області у весняно-літній період 2013 року», керуючись статтею 6, пунктом 7 частини першої статті 13, пунктом 3 статті 16, пунктом 4 статі 21, пунктами 1, 9 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України “ Про місцеві державні адміністрації ”.

1.Утворити районний штаб на період весняно-літньої заборони 2013 року на лов риби, інших водних живих ресурсів у рибогосподарських водних об’єктах використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у водоймах району (далі-районний штаб) у складі згідно з додатком 1.

2. Затвердити спільні заходи щодо заборони на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об'єктах в зоні контролю управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства у Херсонській області на території Нововоронцовського району у весняно-літній період 2013 року (додаток 2)

3. Районному штабу довести до відома керівників організацій і підприємств всіх форм власності та жителів району вимоги наказів управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства у Херсонській області від 27 березня 2013 року №23 та від 28 березня 2013 року № 25 щодо:


3.1. Введення заборони на вилов водних живих ресурсів у відповідності з діючими Правилами промислового рибальства у Каховському водосховищі в зоні контролю Херсонрибоохорони в межах району :

- на промислове рибальство з 10 квітня по 18 червня 2013 року ;

- на любительське и спортивне рибальство з 10 квітня по 19 червня 2013 року.

3.2. Дозволу протягом встановленої весняно-літньої заборони на любительське рибальство однією поплавковою вудкою з одним гачком з берега з нормою вилову – 3 кг за світловий день у Каховському водосховищу в межах населених пунктів: Нововоронцовка, Золота Балка, Михайлівка, Гаврилівка, Дудчани у відкритій частині водойми, виключаючи лов водних живих ресурсів у затоках (балках).

4. Управлінню агропромислового розвитку районної державної адміністрації, виконкомам селищної та сільських рад, на території яких розташовані рибогосподарські водойми, разом з державними інспекторами Херсонрибоохорони провести спільні заходи щодо охорони водних живих ресурсів у водоймах району на нерестовий період та під час їх штучного відтворення у 2013 році, забезпечивши широку участь у них громадських організацій і населення.

5. Управлінню агропромислового розвитку районної державної адміністрації спільно з Бериславським міжрайонним управлінням водного господарства вжити заходів щодо забезпечення утримання у технічно справному стані засобів рибозахисту на насосних станціях зрошення, які розташовані на рибогосподарських водоймах району.

6. Державній інспекції Херсонрибоохорони, районному відділу УМВС України в районі організувати роботу підрозділів по боротьбі з браконьєрством на водоймах району.

7. Виконавцям спільних заходів до 05 липня 2013 року надати інформацію про їх реалізацію управлінню агропромислового розвитку районної державної адміністрації для узагальнення та подальшого інформування обласної державної адміністрації та управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства у Херсонській області до 10 липня 2013 року.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Руденка В.М.

Голова районної

державної адміністрації В.І.Федорнак

Додаток 2

до розпорядження голови

районної державної адміністрації

______________№________
СПІЛЬНІ ЗАХОДИ

щодо заборони на лов риби, інших водних біоресурсів у

рибогосподарських водних об'єктах в зоні контролю управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства

у Херсонській області на території Нововоронцовського району

у весняно-літній період 2013 року
1. З метою недопущення рибальства в період дії заборони на берегах рибогосподарських водойм встановити щити з написом про заборону вилову водних живих ресурсів, а також проводити роз’яснювальну роботу серед населення, рибалок-любителів та членів садівничих товариств щодо дотримання правил рибальства.

Районний штаб громадської рибоохорони, державний інспектор Херсонрибоохорони

До 10 квітня 2013 року.

2. Забезпечити контроль за виконанням вимог статті 88 Водного кодексу України в частині встановлення та збереження прибережних захисних смуг уздовж урізу води на водоймах району. Заборонити проведення різного роду робіт, в тому числі будівництво тимчасових споруд для відпочинку, які впливають на стан нерестилищ і води.Державний інспектор Херсонрибоохорони, міжрайонна інспекція екології та природних ресурсів, Бериславське міжрайонне управління Головного управління Державної епідеміологічної служби в Херсонській області

Протягом квітня –червня 2013 року.

3. Проводити рейдові перевірки в місцях реалізації знарядь лову водних живих ресурсів щодо додержання вимог чинного законодавства.Районний штаб громадської рибоохорони, державний інспектор Херсонрибоохорони, районний відділ УМВС України в області

Протягом квітня-червня 2013 року
4. Взяти на облік водозабірні споруди, що будуються, не допускати їх будівництво без погодження з органами рибоохорони. Встановити суворий контроль за роботою насосних станцій зрошення, які здійснюють водозабір із природних водойм, та утримання у технічно справному стані рибозахисних пристроїв насосних станцій зрошення відповідно до проектних рішень.

Управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації, Бериславське міжрайонне управління водного господарств

Протягом квітня-червня 2013 року

5. Систематично здійснювати контроль за роботою очисних споруд на території району, не допускати забруднення водойм стічними водами та нафтопродуктами. Посилити контроль за тваринницькими комплексами, застосуванням і зберіганням підприємствами, організаціями отрутохімікатів і мінеральних добрив.Управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації, Бериславське міжрайонне управління Головного управління державної епідеміологічної служби в Херсонській області, державний інспектор Херсонрибоохорони у районі

Протягом квітня-червня 2013 року.
6. Проводити оперативні заходи щодо виявлення фактів незаконного придбання водних живих ресурсів для подальшого їх збуту.

Районний відділ УМВС України в Херсонській області, державний інспектор Херсонрибоохорони у районі

Протягом квітня-червня 2013 року.
7. Організувати проведення циклу статей в місцевих засобах масової інформації про завдання і хід заходів по охороні та відтворенню водних живих ресурсів.

Районний штаб громадської рибоохорони, державний інспектор Херсонрибоохорони у районі

Протягом квітня-червня 2013 року

Керівник апарату районної

державної адміністрації О.Р.Бриж

Додаток 1

до розпорядження голови

районної державної адміністрації

_________________№_________
РАЙОННИЙ ШТАБ

на період весняно-літньої заборони 2013 року на лов риби, інших водних живих ресурсів у рибогосподарських водних об’єктах використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства

у водоймах району
Руденко перший заступник голови районної державної

Валерій Миколайович адміністрації, начальник районного штабу


Однолько державний інспектор Херсонрибоохорони,

Віктор Володимирович заступник начальника районного штабу


Грабко головний спеціаліст управління агропромислового

Яна Сергіївна розвитку районної державної адміністрації,

секретар районного штабу

Члени районного штабу


Далека начальник управління ветеринарної медицини,

Інна Іванівна головний державний інспектор ветеринарної

медицини у Нововоронцовському районі

Зуєнко


Роман Сергійович державний інспектор Херсонрибоохорони
Ковнір начальник відділення дільничних інспекторів

Валерій Іванович районного відділу УМВС України в Херсонській області


Мелентьєва заступник начальника управління Бериславського

Віра Василівна міжрайонного управління Головного управління державної епідеміологічної служби в Херсонській

області

Пшонкін


Анатолій Петрович директор ТОВ «Фрегат»

Раєнко провідний інженер Бериславського міжрайонного

Ігор Олександрович управління водного господарства

Керівник апарату районноїдержавної адміністрації О.Р.Бриж