Розпорядження голови районної державної адміністрації 08. 04. 2013 №151 Про заборону на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогос - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Наказ №38 20 березня 2013 р м. Луганськ Про встановлення весняно-літньої... 1 77.03kb.
Наказ №50 Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби,... 1 27.12kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації 05. 04. 1 67.32kb.
Наказ № од про встановлення весняно літньої заборони на лов риби... 1 36.49kb.
Наказ №44 «Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби... 1 29.85kb.
Наказ №27 Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби,... 1 29.66kb.
Порядок здійснення спеціального використання водних біоресурсів у... 1 182.2kb.
Наказ № од про встановлення нерестової заборони на промисловий лов... 1 38.59kb.
Річний план державних закупівель на 2013 рік (зі змінами) Державне... 1 43.21kb.
Рівнерибохорона (Управління охорони, використання і відтворення водних... 2 477.4kb.
Рішення Від „ 25 04 2013 р. №182 Про заходи з охорони і відтворення... 1 69.78kb.
Рішення від 2011 № м. Дружківка Про надання дозволу на складання... 1 80.25kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Розпорядження голови районної державної адміністрації 08. 04. 2013 №151 Про заборону - сторінка №1/1
ЦЮРУПИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

08.04.2013 № 151


Про заборону на лов риби, інших водних

біоресурсів у рибогосподарських водних об'єктах

району, використання і відтворення водних

біоресурсів та регулювання рибальства

у весняно-літній період 2013 року

З метою посилення охорони, відтворення та збільшення запасів водних біоресурсів у водоймах району, запобігання та недопущення порушень правил рибальства під час їх нересту в 2013 році, на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 01 квітня 2013 року № 186 «Про заборону на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об'єктах в зоні контролю управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Херсонській області у весняно-літній період 2013 року», відповідно до Закону України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресерсів», постанови Кабінету Міністрів України від 28 вересня 1996 року № 1192 «Про затвердження Тимчасового порядку ведення рибного господарства і здійснення рибальства», керуючись статтею 6, пунктом 7 частини першої статті 13, пунктом 3 статті 16, пунктом 4 статті 21, пунктами 1, 9 частини першої статті 39 та частиною першою статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

1. Утворити районний штаб на період весняно-літньої заборони 2013 року на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах району, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства (далі - районний штаб) у складі згідно з додатком.

2. Затвердити спільні заходи щодо заборони на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в районі у весняно-літній період 2013 року ( далі - спільні заходи ), що додаються.

3. Рекомендувати районній організації Українського товариства мисливців та рибалок визначити спеціальні ділянки, дозволені для здійснення любительського рибальства у період весняно-літньої заборони 2013 року на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства у районі обмеженою кількістю визначених знарядь лову.

4. Рекомендувати міському, селищним, сільським головам, на території яких розташовані рибогосподарські водойми, районній організації Українського товариства мисливців та рибалок :

4.1. З урахуванням затверджених цим розпорядженням спільних заходів розробити та затвердити в установленому порядку місцеві заходи щодо охорони водних живих біоресурсів на підвідомчій території у нерестовий період 2013 року, забезпечивши широку участь у них громадських організацій і населення.

4.2. До 05 липня 2013 року інформувати районну державну адміністрацію за результатами виконання спільних заходів заборони на лов риби, інших водних біоресурсів на території району.

5. Головному спеціалісту відділу з питань надзвичайних ситуацій та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації Нечмілову Г.В. до 10 липня 2013 року надати узагальнену інформацію про реалізацію відповідних заходів на території району до обласної державної адміністрації та Головного державного управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства.

6. Визначити таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 01 квітня 2012 року № 216 «Про заборону на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах району, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства в районі у весняно-літній період 2012 року».

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Міська І.С.

Голова районної

державної адміністрації В.М.Андрушкевич

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови

районної державної адміністрації

___________ №________

­­­­


СПІЛЬНІ ЗАХОДИ

щодо заборони на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах району, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в районі у весняно-літній період 2013 року


1. З метою недопущення рибальства в період дії заборони встановити на берегах рибогосподарських водойм щити з написом про заборону вилову водних біоресурсів, а також проводити роз’яснювальну роботу серед населення, рибалок-любителів та членів садівничих товариств щодо дотримання правил рибальства.
Районна організація українського товариства мисливців

та рибалок ( за згодою )

Виконкоми місцевих рад ( за згодою )

Термін - до 15 квітня 2013 року

2. З метою посилення контролю за охороною водних біоресурсів проводити спільні рейди з виявлення і затримання осіб, що займаються браконьєрським ловом водних біоресурсів на території району а також осіб, які займаються незаконною реалізацією водних біоресурсів та заборонених знарядь лову для їх добування.Районний відділ УМВС України в області (за згодою)

Районна організація українського товариства мисливців

та рибалок ( за згодою )

Термін – протягом квітня – червня 2013 року

3. Забезпечити контроль за виконанням вимог статті 88 Водного кодексу України в частині встановлення та збереження прибережних захисних смуг вздовж урізу води на водоймах району. На період весняно-літньої заборони на вилов риби та інших водних біоресурсів заборонити проведення днопоглиблювальних, вибухових, бурових, сейсмологічних та геологорозвідувальних, а також інших робіт, які впливають на стан нерестилищ і води.


Виконкоми місцевих рад ( за згодою )

Районна організація українського товариства мисливців

та рибалок ( за згодою )

Термін – протягом квітня - червня 2013 року

2

4. Для посилення охорони рибних запасів під час нересту у водоймах району організувати 5 тимчасових рибоохоронних постів із цілодобовим чергуванням на них працівників районного товариства мисливців та рибалок із залученням громадських інспекторів рибоохорони.


Районна організація українського товариства мисливців

та рибалок ( за згодою )

Термін – протягом квітня – червня 2013 року
5. З метою запобігання браконьєрству та забезпечення безпеки плавання під час нерестового періоду заборонити пересування по водоймах аматорських човнів та катерів, крім суден, які здійснюють державний контроль у галузі охорони і відтворення водних живих ресурсів та таких, що виконують господарські завдання.

Районний відділ УМВС України в області (за згодою)

Районна організація українського товариства мисливців

та рибалок ( за згодою )

Термін – протягом квітня – червня 2013 року

6. Забезпечити висвітлення у засобах масової інформації хід виконання заходів по охороні та відтворенню водних біоресурсів у рибогосподарських водоймах району, а також по біології риб та охороні рибних запасів.Відділ організаційної роботи та питань внутрішньої

політики апарату районної державної адміністрації

Термін – протягом року

Керівник апарату

районної державної адміністрації Л.Є.Попова

Додаток


до розпорядження голови

районної державної адміністра

08.04.2013 № 151

С К Л А Д

районного штабу на період весняно-літньої заборони в 2013 році на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах в зоні контролю, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання

рибальства в районі

Місько

Іван Степанович


- заступник голови районної державної адміністрації, керівник районного штабу


Полторибатько Дмитро Євгенійович

- державний інспектор «Херсондержрибоохорони», заступник керівника районного штабу (за згодою)

Нечмілов

Геннадій Васильович


- головний спеціаліст відділу з питань надзвичайних ситуацій та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації, секретар районного штабу

Члени районного штабу:


Алексанов - дільничний інспектор районного відділу

Ігор Миколайович УМВС України в області (за згодою)

Андрієнко - начальник міжрайонного управління водного

Ігор Олегович господарства та меліорації (за згодою)


Бабійчук - заступник начальника управління Державної

Павло Миколайович ветеринарної медицини у районі (за згодою)


Васильєв

Сергій Васильович


- заступник голови районної ради (за згодою)Макаричєв Юрій Миколайович
- голова районної організації Українського товариства мисливців та рибалок (за згодою)

Рапштинський Олександр Анатолійович
- начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації

Керівник апарату

районної державної адміністрації Л.Є. Попова