Розпорядження голови районної державної адміністрації 24. 05. 2012 смт Солоне №Р-287/0/4-12 Про підсумки проведення контрольної - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Розпорядження голови районної державної адміністрації 11. 05. 1 383.01kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації 24. 10. 1 23.09kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації 19. 09. 1 141.73kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації 15. 03. 1 16.94kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації 24. 10. 1 131.41kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації 23. 07. 1 118.78kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації 23. 07. 1 86.83kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації 27. 12. 1 134.47kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації 27. 06. 1 41.22kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації 06. 01. 1 64.96kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації 06. 01. 1 29.32kb.
«банк ринкові технології» станом на кінець дня 31 грудня 2010 року... 1 178.87kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Розпорядження голови районної державної адміністрації 24. 05. 2012 смт Солоне №Р-287/0/4-12 - сторінка №1/1


СОЛОНЯНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
24.05.2012 смт Солоне №Р-287/0/4-12

Про підсумки проведення контрольної

перевірки стану цивільного захисту

та готовності до дій за призначенням

органів управління і сил Солонянської районної

ланки Дніпропетровської ТП ЄС ЦЗ


Керуючись ст.ст. 6, 13, 28, 39, 41, 45 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», відповідно до Плану основних заходів з підготовки Дніпропетровської територіальної підсистеми єдиної системи цивільного захисту в 2012 році (далі ТП ЄС ЦЗ), затвердженим директивою начальника цивільного захисту (цивільної оборони) області – головою Дніпропетровської облдержадміністрації від 22 грудня 2009 року №34-6494/0/2-09 у лютому місяці цього року проводилася контрольна перевірка стану цивільного захисту, готовності до дій за призначенням органів управління і сил Солонянської районної ланки Дніпропетровської ТП ЄС ЦЗ (далі - Солонянської районної ланки).

До перевірки залучалися:

- місцева комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій;

- районна евакуаційна комісія, евакуаційні органи сільських, селищних рад, підприємств, установ та організацій району;

- спеціалізовані районні служби цивільного захисту;

- відділ освіти райдержадміністрації, заклади освіти;

- Солонянський професійний аграрний ліцей;

- сектор з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації;

- районний відділ ГУ МНС у Дніпропетровській області;

- органи управління з питань цивільного захисту сільських, селищних рад.

Оцінка діяльності Солонянської районної ланки ТП ЄС ЦЗ здійснювалася відповідно до Інструкції перевірки та оцінки готовності

2

функціональних і територіальних підсистем єдиної системи цивільного захисту, яка затверджена наказом Міністерства надзвичайних ситуацій України від 15.08.2007 року №558:


1. Голові місцевої комісії з питань ТЕБ і НС Шерстюку Б.В., голові районної евакуаційної комісії Ризі І.Р., завідувачу сектору з питань НС райдержадміністрації Костіні М.С., начальнику служби цивільного захисту Солонянського району Грицану В.В., начальникам спеціалізованих районних служб цивільного захисту, керівникам сільгосппідприємств, підприємств, установ та організацій району, незалежно від форм власності і підпорядкування, відділу освіти райдержадміністрації, головам виконавчих комітетів сільських та селищних рад:

1.1. Проаналізувати недоліки згідно з актом контрольної перевірки стану цивільного захисту та готовності до дій за призначенням органів управління і сил Солонянської районної ланки від 24 лютого 2012 року.

1.2. Скласти відповідні Плани усунення недоліків в термін до 1 липня 2012 року, погодивши з завідувачем сектору з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації та надавши один примірник Плану до цього сектору.

1.3. Привести у відповідність до вимог Переліку документів з питань цивільного захисту, затвердженого наказом Міністерства надзвичайних ситуацій України від 28.12.2010 року №96, існуючу документацію з питань цивільного захисту в термін до 20 червня 2012 року згідно з додатком 1.


2. Місцевій комісії з питань ТЕБ і НС (Шерстюк) розглянути на засіданні комісії стан готовності Солонянської районної ланки ТП ЄС ЦЗ, її складових частин до комплексної перевірки у липні 2012 року Дніпропетровської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту.
3. З метою належної підготовки до комплексної перевірки Дніпропетровської ТП ЄДС ЦЗ районній евакуаційній комісії (Рига) розглянути на засіданні комісії стан готовності евакуаційних органів району (евакуаційні комісії сільських, селищних рад, підприємств, установ та організацій району, приймальні (збірні) евакуаційні пункти та План підготовки евакуаційних органів району до комплексної перевірки.
4. Керівникам сільгосппідприємств, підприємств, установ та організацій, начальникам спеціалізованих районних служб цивільного захисту, які перевірялися представниками управління державної інспекції ЦЗ та ТБ ГУ МНС України в Дніпропетровській області в період комплексної перевірки району з 16 по 25 листопада 2010 року :

4.1. Виконати вимоги наданих приписів на усунути недоліки у встановлені терміни.


3

4.2. Виконати вимоги наказу Міністерства надзвичайних ситуацій України від 15.08.2007року №557 «Про затвердження Правил техногенної безпеки у сфері цивільного захисту на підприємствах, в організаціях, установах та на небезпечних територіях».

4.3. Скласти відповідні плани усунення виявлених недоліків та підготовки до контрольної перевірки, призначити відповідальних осіб з цього питання.
5. Керівникам структурних складових Солонянської районної ланки, що залучалися до контрольної перевірки, особливу увагу звернути на :

5.1. Укомплектованість та готовність до практичної роботи комісій та штабів з питань надзвичайних ситуації, спеціалізованих районних служб ЦЗ, евакуаційних комісій, приймальних (збірних) евакуаційних пунктів, пунктів видачі засобів індивідуального захисту.

5.2. Забезпечення оповіщення, зв’язку, збору та готовності особового складу до роботи згідно з нормативними термінами.

5.3. Спроможність забезпечити життєдіяльність населення при виникненні надзвичайних ситуацій, а також у разі прийому евакуйованого населення з інших територій.

5.4. Організувати укладання договорів на забезпечення продуктами харчування та товарами першої необхідності, інженерною технікою та автотранспортом, паливо-мастильними матеріалами.
6. Начальникам: районної служби оповіщення та зв’язку Вужві.В.І., районного відділу РВ ГУ МВС України в Дніпропетровській області Клешні В.В., служби цивільного захисту у Солонянському районі Грицану В.В., завідувачу сектору з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації Костіні М.С., розробити реально діючу схему зв’язку та оповіщення у робочий та неробочий час керівного складу та складових Солонянської районної ланки, сільських, селищних голів, керівників сільгосппідприємств, підприємств, установ та організацій району уточнити Плани взаємодії дій при попередженні та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на території району.
7. Керівникам об’єктів економіки виконати вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 03.09.2008року №774-10 «Про розроблення планів ЦЗ об’єктів економіки (господарювання) на особливий період» у двотижневий термін надати на погодження голові райдержадміністрації відпрацьовані плани згідно з рекомендаціями із розробки цих планів на особливий період та вимог розпорядження голови райдержадміністрації від 29.12.2008року №699-р-08 «Щодо вдосконалення діяльності Солонянської районної ланки Дніпропетровської ТП ЄС ЦЗ».

4

8. Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, закладів освіти, підприємств, установ та організацій району, головам виконавчих комітетів сільських, селищних рад:8.1. Спланувати та провести у 2012 році заходи щодо підготовки працівників на підприємствах, в установах та організаціях, учнів у навчальних закладах, непрацюючого населення згідно з наказом Міністерства надзвичайних ситуацій України від 23.04.2001року №97 «Про затвердження порядку здійснення підготовки населення на підприємствах, в установах та організаціях до дій при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру».

8.2. Керівному складу та фахівцям у сфері цивільного захисту пройти обов’язкове навчання у навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності м.Дніпропетровська відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 липня 2001 року №874 «Про удосконалення системи підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації керівних кадрів і фахівців у сфері цивільного захисту.


9. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на завідувача сектору з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації Костіну М.С., начальника служби цивільного захисту у Солонянському районі Грицана В.В., контроль – на першого заступника голови райдержадміністрації Шерстюка Б.В.


Голова райдержадміністрації Г.В. ЛЕВЧЕНКО

Погоджено:
Начальник Солонянського цеху №10

Дніпропетровської філії АТ «Укртелеком» В.І.ВУЖВА


Начальник служби цивільного захисту

у Солонянському районі В.В.ГРИЦАН


Начальник районного відділу

РВ ГУ МВС України в Дніпропетровьскій області В.В. КЛЕШНЯ

Додаток 1

до розпорядження голови

райдержадміністрації

Основні питання

контрольної перевірки стану цивільного захисту та готовності до дій за призначенням органів управління і сил Солонянської районної ланки Дніпропетровської ТП ЄС ЦЗ
Організація роботи з виконання вимог законодавчих, інших нормативно-правових актів з питань виконання заходів цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та забезпечення техногенної безпеки

Організація роботи з попередження надзвичайних ситуацій і підвищення сталого функціонування об’єктів в умовах надзвичайних ситуацій, контроль за впровадженням заходів попередження.

Забезпечення готовності органів управління, оперативно-чергових (чергових) та диспетчерських служб районної ланки, наявність та працездатність систем раннього виявлення загрози надзвичайних ситуацій та оповіщення людей у разі їх виникнення, своєчасність і достовірність інформування про можливу та наявну обстановку, про запобіжні заходи та хід проведення невідкладних робіт:

практична готовність органів управління і сил цивільного захисту районної ланки до дій за умов загрози та виникнення НС;

готовність оперативно-чергових (чергових) та диспетчерських служб району в умовах загрози та виникнення надзвичайних ситуацій;

готовність пунктів управління і систем раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення людей у разі їх виникнення;

організація збору, обробки, обміну інформацією та інформування керівного складу районної ланки, населення про загрозу та виникнення надзвичайних ситуацій, дії в умовах надзвичайних ситуацій.

створення, збереження і раціональне використання матеріальних ресурсів, необхідних для ліквідації надзвичайних ситуацій на території району.

організація захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, надання невідкладної психологічної, медичної та іншої допомоги потерпілим за напрямками:

стан інженерного захисту населення та територій району від надзвичайних ситуацій;

стан радіаційного та хімічного захисту населення і територій району від надзвичайних ситуацій;

стан медичного та біологічного захисту населення району від надзвичайних ситуацій;

організація у районі евакуаційних заходів за надзвичайних ситуацій;

організація першочергового життєзабезпечення населення району за надзвичайних ситуацій.

стан готовності систем аналізу і прогнозування, районної мережі спостереження і лабораторного контролю за радіаційним, хімічним, бактеріологічним зараженням, підтримання їх у готовності до функціонування за надзвичайних ситуацій.

створення, забезпечення та підтримання у постійній готовності сил і засобів цивільного захисту районної ланки для запобігання надзвичайним ситуаціям та ліквідації їх наслідків.

стан підготовки керівного складу районної ланки і населення способам захисту в разі виникнення надзвичайних, несприятливих побутових або нестандартних ситуацій та організація тренувань за показниками:

організація навчання населення способам захисту та діям за надзвичайних ситуацій;

стан підготовки керівників, посадових осіб і працівників районної ланки на яких покладено організацію цивільного захисту;

стан навчання населення, зайнятого у сфері виробництва і обслуговування;

стан навчання населення, не зайнятого у сфері виробництва і обслуговування;

стан підготовки учнів і студентів у закладах освіти району;

стан пропаганди знань у сфері захисту населення та територій від надзвичайних ситуацій.

Визначення рівня готовності органів управління та сил ЦЗ буде здійснено шляхом проведення командно-штабного навчання на тему «Дії органів управління, евакуаційних органів та сил цивільного захисту Солонянського району у разі загрози або виникнення надзвичайної ситуації техногенного або природного характеру».Перший заступник голови

райдержадміністрації Б.В. ШЕРСТЮК

Завідувач сектору з питань

надзвичайних ситуацій

райдержадміністрації М.С. КОСТІНА

Додаток 2

до розпорядження голови

райдержадміністраціїПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ

З ПИТАНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ОБ’ЄКТА ГОСПОДАРЧОЇ ДІЯЛЬНОСТІ


з/п


Найменування документа

Документи з питань організації цивільного захисту

1.

Наказ НЦЗ „Про утворення системи ЦЗ і призначення посадових осіб”.

2.

Функціональні обов’язки начальника цивільного захисту.

3.

Функціональні обв’язки відповідального працівника з питань цивільного захисту.

4.

План розвитку і удосконалення цивільного захисту.

5.

Журнал усунення порушень і недоліків, виявлених під час перевірок органами державного нагляду (згідно з актами перевірок).

6.

План основних заходів з підготовки цивільного захисту на 2012рік.

7.

Карта (схема) техногенно-екологічного стану території.

8.

План дій органів управління і сил(План цивільної оборони, План цивільного захисту).

Документи комісії з питань НС

9.

Наказ про створення об’єктової комісії з надзвичайних ситуацій.

10.

Положення про об’єктову комісію з надзвичайних ситуацій.

11.

Функціональні обв’язки членів об’єктової комісії з надзвичайних ситуацій.

12.

План роботи об’єктової комісії з надзвичайних ситуацій на 2012 рік

13.

Штатно-посадовий список об’єктової комісії з надзвичайних ситуацій.

14.

Схема оповіщення членів об’єктової комісії з надзвичайних ситуацій.

Документи штабу з ліквідації надзвичайних ситуацій

15.

Наказ про призначення уповноваженого керівника з ліквідації надзвичайних ситуацій об’єктового рівня.

16.

Наказ про створення штабу з ліквідації надзвичайних ситуацій об’єктового рівня.

17.

Положення про штаб з ліквідації надзвичайних ситуацій об’єктового рівня.

18.

Схема оповіщення членів штабу з ліквідації надзвичайних ситуацій об’єктового рівня.

20.

Пакет оперативно-технічної документації документів штабу з ліквідації НС техногенного та природного характеру.

Документи з питань організації зв'язку та оповіщення

21.

Інструкція черговому диспетчеру (секретарю, черговому охорони) щодо порядку дій при отриманні інформації про загрозу виникнення та виникнення НС.

22.

Схема оповіщення керівного складу, працівників та населення при загрозі та виникненні НС.

Документи з організації радіаційного та хімічного захисту

23.

Наказ НЦЗ “Про створення пункту видачі ЗІЗ працівникам”.

24.

Функціональні обов’язки посадових осіб ПВ ЗІЗ.

25.

Схема розміщення ПВ ЗІЗ.

26.

Наказ НЦЗ “Про забезпечення працівників і особового складу формувань засобами РХЗ”.

27.

Календарний план роботи пункту видачі ЗІЗ.

28.

План-графік розгортання і приведення ПВ ЗІЗ у готовність.

29.

Порядок оповіщення особового складу ПВ ЗІЗ.

30.

Відомості видачі ЗІЗ працівникам і особовому складу формувань.

31.

Графік видачі ЗІЗ працівникам і особовому складу формувань ЦЗ.

32.

Режими радіаційного захисту населення в умовах радіоактивного забруднення при аварії на ЗАЕС.

33.

Довідково-методичні матеріали з питань організації і проведення видачі ЗІЗ.

Документи з питань проведення евакозаходів

34.

Наказ начальника ЦЗ про створення об’єктової евакуаційної комісії.

35.

Положення про об’єктову евакуаційну комісію.

36.

Штатно-посадовий список членів об’єктової евакуаційної комісії.

37.

Основні завдання об’єктової евакуаційної комісії.

38.

Календарний план роботи об’єктової евакуаційної комісії.

39.

Функціональні обов’язки посадових осіб об’єктової евакуаційної комісії.

40.

Структура об’єктової евакуаційної комісії.

41.

Порядок організації оповіщення особового складу об’єктової евакуаційної комісії.

42.

План організації і проведення евакуаційних заходів.

43.

Списки працівників, членів їх сімей, що підлягають евакуації.

44.

Донесення про хід евакуації підприємства.

45.

Пам`ятка евакуйованим працівникам підприємства.

Документи з питань підготовки керівного складу та працівників з ЦЗ

46.

Наказ НЦЗ „Про результати підготовки з ЦЗ у 2011 рік і завдання на 2012 навчальний рік”.

47.

Програма загальної підготовки працівників з питань ЦЗ на 2012 навчальний рік.

48.

Програма спеціальної підготовки працівників, що входять до складу формувань ЦЗ на 2012 навчальний рік.

49.

Перелік навчальних груп та керівників занять з питань ЦЗ.

50.

Розклад занять з ЦЗ на 2012 навчальний рік (для кожної навчальної групи).

51.

Журнал обліку занять з ЦЗ на 2012 навчальний рік (для кожної навчальної групи).

52.

Рекомендації працівникам та членам сімей щодо порядку і правилам поведінки у разі загрози і виникнення НС.

Інші документи з питань ЦЗ і ТБ

53.

Номенклатура об’єктового матеріального резерву.

54.

Паспорт потенційно небезпечного об’єкта (для ПНО).

55.

Паспорт безпеки потенційно небезпечного об’єкта (для ПНО).

56.

План ліквідації аварійних ситуацій (для ПНО).

57.

Матеріали ідентифікації (ф. ОПН-1, повідомлення про результати ідентифікації).

58.

Інженерно – технічні заходи цивільної оборони (доповнення до робочого проекту).

Перший заступник голови

райдержадміністрації Б.В. ШЕРСТЮК

Завідувач сектору з питань

НС райдержадміністрації М.С. КОСТІНА