Розпорядження голови районної державної адміністрації аїна від 23 листопада 2012 року м. Монастириська №598 - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Розпорядження голови районної державної адміністрації від 29 листопада... 1 49.16kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації аїна від 25... 1 96.13kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації аїна від 28... 1 112.04kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації від «28» грудня... 1 177.95kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації від «28» грудня... 1 193.65kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації від "27" грудня... 1 393.28kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації від 16 листопада... 1 69.52kb.
Розпорядження від 24 вересня 2012 року №482 Про затвердження плану... 3 610.45kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації від 22 листопада... 1 244.9kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації 28. 03. 1 224.82kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації від 16 березня... 1 50.48kb.
В річці Устя загинула риба 1 8.6kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Розпорядження голови районної державної адміністрації аїна від 23 листопада 2012 - сторінка №1/1
УКРАЇНА

МОНАСТИРИСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІРОЗПОРЯДЖЕННЯ


ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

АЇНА

від 23 листопада 2012 року м.Монастириська №598


Про реалізацію виконавчими комітетами Коропецької селищної та Устя-Зеленської сільської рад делегованих повноважень щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян

Відповідно до статті 38 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” виконавчими комітетами Коропецької селищної та Устя-Зеленської сільської рад проводиться певна робота щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян.

З метою всебічного і вчасного розгляду звернень громадян, забезпечення виконання Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 7 лютого 2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», розпорядження голови районної державної адміністрації від 15 лютого 2008 року № 53 з даного питання виконавчими комітетами Коропецької селищної та Устя-Зеленської сільської рад посилено увагу щодо забезпечення реалізації громадянами права на звернення.

Прийом громадян ведеться відповідно до графіків, затверджених рішеннями виконавчих комітетів.

Підсумки роботи із зверненнями громадян за І квартал, I півріччя та 9 місяців 2012 року розглядалися на засіданнях виконавчих комітетів.

Виконкомами сільських рад проводиться відповідна робота з реалізації заходів щодо підвищення рівня готовності цивільного захисту на підвідомчій території.

На територіях селищної та сільської рад протягом 2012 року не проводились мітинги, маніфестації чи демонстрації. Під час проведення зборів громадян, спортивних та інших масових заходів здійснення контролю за забезпеченням громадського порядку забезпечують дільничні інспектори міліції, учасники громадських формувань.

Сформовано громадські формування з охорони громадського порядку, затверджено і зареєстровано їх статути. В Устя-Зеленській сільській раді затверджено графік чергування членів громадського формування, заведено журнал обліку виходів на чергування, журнал обліку правопорушників.

Виконавчими комітетами протягом 2012 року розглянуто по 1 справі про адміністративні правопорушення.

Виконавчими комітетами рад здійснюються нотаріальні дії з питань, віднесених законом до їх відання, відповідно до Порядку вчинення нотаріальних дій посадовими особами органів місцевого самоврядування затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 11 листопада


2011 року №3306/5, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України
14 листопада 2011 року №1298/20036.

Крім того, проводиться реєстрація актів цивільного стану відповідно до Правил державної реєстрації актів цивільного стану в Україні, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 18.10.2000 N52/5 (у редакції наказу Міністерства юстиції України від 24.12.2010 N3307/5) (із змінами і доповненнями).

Перевіркою встановлено, що на території Коропецької селищної ради зареєстровано 3, в Устя-Зеленській – 2 громадські організації. При легалізації дотримано вимоги статті 15 Закону України «Про об’єднання громадян».

Разом з тим, у роботі виконавчих комітетів є ряд недоліків, невикористаних резервів з активізації виконання делегованих повноважень щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян.

Незважаючи на те, що виконавчі комітети розглядають стан законності і правопорядку на своїх засіданнях, проте їх рішення не в повній мірі охоплюють підняте питання.

З метою здійснення невідкладних заходів, спрямованих на забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян:

1. Роботу виконавчих комітетів Коропецької селищної ради із реалізації делегованих повноважень щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян визнати недостатньою, Устя-Зеленської сільської ради –задовільною.
2. Виконавчим комітетам Коропецької селищної та Устя-Зеленської сільської рад:

1) на черговому засіданні проаналізувати роботу щодо профілактики злочинності та правопорушень, розробити заходи з покращення ситуації у даній сфері;

2) документацію з питань цивільного захисту населення привести у відповідність до вимог чинного законодавства.
3. Виконавчому комітету Коропецької селищної ради:

1) активізувати роботу громадського формування «Охорона порядку»;

2) при розгляді звернень громадян неухильно дотримуватись вимог Закону України «Про звернення громадян», нормативно-правових актів, що регулюють питання організації цієї роботи;

3) усунути недоліки щодо легалізації об’єднань громадян з дотриманням пункту 9 Положення про порядок легалізації об'єднань громадян.


4. Виконавчим комітетам міської, селищної та сільських рад:

1) привести роботу із зверненнями громадян у відповідність до Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 7 лютого 2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об'єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації» затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 14 квітня 1997 року №348;

2) забезпечити дієвість прийнятих рішень, не допускати формалізму в роботі;

3) переглянути та внести відповідні зміни до складу громадських формувань, адміністративних комісій.


5. Про хід виконання розпорядження інформувати сектор юридичного забезпечення та взаємодії з правоохоронними органами апарату районної державної адміністрації до 20 грудня 2013 року.
6. Сектору юридичного забезпечення та взаємодії з правоохоронними органами апарату районної державної адміністрації узагальнену інформацію подати у сектор контролю апарату районної державної адміністрації до 25 грудня 2013 року.

7. Контроль за виконанням розпорядження доручити керівнику апарату районної державної адміністрації РАФАЛЮК Л.А.
Голова районної державної

адміністрації І.П.БІЛИК