Розпорядження голови районної державної адміністрації від 29 листопада 2011 року м. Монастириська №564 - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Розпорядження голови районної державної адміністрації від 30. 1 335.49kb.
Розпорядження голови золочівської pайонної державної aдміністрації... 1 150.69kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації від 22 лютого... 1 333.28kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації 28. 03. 1 224.82kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації від 24 жовтня... 1 258.28kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації від 23 червня... 1 318.51kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації від «28» грудня... 1 177.95kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації від «28» грудня... 1 193.65kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації від "27" грудня... 1 393.28kb.
Розпорядження 29. 09. 2011 смт Білогір’я №342/2011-р Про план роботи... 1 155.6kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації від 16 листопада... 1 69.52kb.
В. П. Дудчак І. Р. Підгірняк Відповідальний за випуск С. М. 1 17.7kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Розпорядження голови районної державної адміністрації від 29 листопада 2011 року - сторінка №1/1


УКРАЇНА

МОНАСТИРИСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІРОЗПОРЯДЖЕННЯ


ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від 29 листопада 2011 року м.Монастириська № 564


Про роботу відділу освіти район-

ної державної адміністрації щодо реалізації районної програми «Освіта Монастирищини – 2012»
Відділом освіти районної державної адміністрації проводиться певна робота щодо реалізації заходів програми «Освіта Монастирищини – 2012», затвердженої рішенням сесії районної ради від 25 січня 2002 року №167.

З метою забезпечення рівного доступу дітей відповідного віку до дошкільної освіти в районі функціонує 16 дошкільних навчальних закладів, в тому числі 2 навчально-виховні комплекси, де виховується 562 дитини, що становить 38% від загальної кількості дітей, з них: міських – 248 дітей (53%), сільських – 314 (29%).

З метою забезпечення повного охоплення дітей 5-річного віку дошкільною освітою та підготовки їх до навчання в школі, при загаль- ноосвітніх школах у тих населених пунктах, де немає дошкільних навчальних закладів, функціонують групи з короткотривалим перебуванням дітей.

У районі функціонує 38 загальноосвітніх шкіл із загальною чисельністю 2876 учнів, а також Коропецький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою (225 учнів). Впродовж останніх чотирьох років мережа шкіл зменшилася на 6 шкіл, а кількість учнів за цей період зменшилася на 396 .

З метою підготовки навчально-виховних закладів району до роботи в осінньо-зимовий період проводяться поточні і капітальні ремонти загальноосвітніх закладів та ремонтно-профілактичні роботи в котельнях (паливних), очищення від нагару пічок та димоходів, благоустрій територій. Перед початком опалювального сезону проводиться навчання операторів газових котелень.

Відповідно до районної програми роботи з обдарованою молоддю відділом освіти та районним методичним кабінетом організовуються та проводяться наступні заходи: огляд-конкурс стрілецької і повстанської пісні "Свята Покрова", огляд-конкурс лялькових театрів "Овації", конкурс духовної пісні та художнього читання, фестиваль "Звичайне диво", конкурси "Об'єднаймося ж, брати мої...", "Вірю в майбутнє твоє, Україно!", "Мої права", "Вчитель – моє покликання", "Знай і люби свій край", конкурс на кращий


літературний твір «Тернопільщина рідний край», Всеукраїнський конкурс «Безсмертний подвиг українського народу», конкурс «Податки очима дітей».

Відділом освіти районної державної адміністрації, керівниками загальноосвітніх шкіл району проводиться відповідна організаційна і практична робота щодо створення належних умов та організації харчування учнів, вживаються необхідні заходи для виконання контролю за даним питанням.

У 2011/2012 навчальному році підвіз учнів здійснюється до 7 шкіл району. Відділ освіти райдержадміністрації має в своєму розпорядженні 3 шкільні автобуси та мікроавтобус. Для забезпечення стовідсоткового підвезення учнів до шкіл району необхідно придбати ще 2 автобуси.

Відділом освіти райдержадміністрації, районним методичним кабінетом проводиться певна робота з питань забезпечення права на освіту дітям-інвалідам, дітям, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку.

Станом на 01.11.2011 року в районі проживає 60 дітей-інвалідів шкільного віку, з них 23 навчають у загальноосвітніх школах, 10 у спеціальних закладах, для 17 організовано індивідуальну форму навчання.

Системною є профорієнтаційна робота з професійного самовизначення школярів та підготовки їх до свідомого вибору професії.

Налагоджено співпрацю з районним центром зайнятості, забезпечується проведення спільних семінарів-практикумів з питань професійного самовизначення старшокласників та їх психолого-педагогічної підтримки. Проведено у 2011 році спільний профорієнтаційний змагально-мотиваційний захід серед учнівських команд «Час професіонала».

Проводиться цілеспрямована робота щодо комплектування навчальних закладів педагогічними працівниками з відповідною фаховою освітою, належним рівнем професійної підготовки, здійснюється контроль за раціональним розподілом педагогічного навантаження.

З метою забезпечення якісного доступу учнів та педагогів шкіл до нових освітніх та наукових ресурсів усі ЗОШ І-ІІІ та І-ІІ ступенів під’єднано до мережі Інтернет (за рахунок спонсорських коштів). На сьогоднішній день створено механізм щодо впровадження і використання електронного документообігу між навчальними закладами, відділом освіти районної державної адміністрації та іншими установами району.

Ведеться планова і послідовна робота з формування інноваційного освітнього середовища, створено відповідну мережу навчальних закладів, що здійснюють педагогічні дослідження з питань удосконалення якості змісту освіти та технологій управління освітніми процесами. Участь у конкурсах «100 кращих шкіл України» та «100 кращих керівників шкіл України» та відповідно три та два призових місця у згаданих конкурсах - це ті вагомі напрацювання, які стали основою розвитку інноваційних процесів у районі.

У 2011 році на фінансування закладів освіти районним бюджетом передбачено 26 млн. гривень. В загальній сумі видатків заробітна плата з нарахуванннями становить 85.8%, харчування – 1,8%, комунальні послуги – 10.4%.


Виходячи з вищенаведеного, з метою забезпечення системної та ефективної роботи закладів освіти району:

1. Інформацію начальника відділу освіти районної державної адміністрації Жилавого М.В. «Про роботу відділу освіти районної державної адміністрації щодо реалізації районної програми «Освіта Монастирищини – 2012» взяти до відома.

2. Роботу відділу освіти з реалізації заходів районної програми «Освіта Монастирищини- 2012» визнати задовільною.

3. Відділу освіти районної державної адміністрації (Жилавий М.В.) :

3.1.Визначити пріоритетні напрямки покращення навчально-матеріальної бази закладів освіти.

3.2. Продовжити пошук й напрацювання нових більш ефективних і результативних форм виховної роботи, що базуватимуться на традиціях, звичаях українського народу, козацької педагогіки через діяльність дитячих об'єднань, організацій.

3.3. Вжити дієвих заходів для посилення індивідуальної роботи з учнями, запобігання в учнівському середовищі негативних проявів та соціального сирітства, до яких активно залучати фахівців охорони здоров'я, соціальних служб для молоді, у справах неповнолітніх, працівників культури.

4. Відділу освіти районної державної адміністрації спільно з органами місцевого самоврядування:

4.1. Продовжити формування оптимальної мережі дошкільних,


загальноосвітніх і збереження позашкільних навчальних закладів з ураху- ванням фактичних і прогнозованих демографічних змін, згоди територіальних громад.

4.2. Забезпечити стовідсоткове підвезення учнів та педагогічних працівників до місць навчання, праці й проживання.

5. Про проведену роботу інформувати районну державну адміністрацію до 1 грудня 2012 року.

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Тимуру С.П.Голова районної державної

адміністрації І.П.БІЛИК