Розпорядження голови районної ради від 21 березня 2012 року №10 р сел. Васильківка - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Розпорядження селищного голови від 29. 11. 2012 року №151 р сел. 4 852.28kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації від 16 липня... 1 149.41kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації 04 липня 2012... 1 148.07kb.
Рішення від 23 березня 2012 року №144 смт Новгородка Про затвердження... 1 90.23kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації 10. 12. 1 244.89kb.
Розпорядження голови районної ради від 19. 12. 2012 року №185/01... 1 116.24kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації від 14 березня... 1 62.95kb.
Розпорядження від 27 березня 2012 року №154 Про план роботи районної... 1 81.61kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації від 22. 1 8.52kb.
Розпорядження від «25» грудня 2012 року №545 Про внесення змін до... 1 19.93kb.
Розпорядження голови Овідіопольської районної ради від 05. 07. 1 39.28kb.
Річний план закупівель на 2012 рік зі змінами 1 144.93kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Розпорядження голови районної ради від 21 березня 2012 року №10 р сел. Васильківка - сторінка №1/1МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ

ВАСИЛЬКІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної ради

від 21 березня 2012 року № 10 - р

сел. ВасильківкаПро оприлюднення проекту регуляторного акту
«Про встановлення вартості харчування дитини дошкільного віку, яка перебуває в навчально-виховному комплексі на 2012 рік»

 
Керуючись ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», наказом Міністерства освіти і науки № 667 від 21.11.2002 р. «Про затвердження Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернат них навчальних закладах», враховуючи позитивні висновки та пропозиції постійної комісії з питань бюджета, районна рада ВИРІШИЛА:


1. Оприлюднити на сайті Васильківської районної ради проект рішення районної ради «Про встановлення вартості харчування дитини дошкільного віку, яка перебуває в навчально-виховному комплексі на 2012 рік».
2. Постійній комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку району, планування, бюджету та фінансів здійснити відстеження результативності регуляторного впливу на дане рішення.
3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови районної ради Зарецького С.Я..
Голова районної ради І. В. САВІНСЬКА

ПОВІДОМЛЕННЯпро оприлюднення проекту регуляторного акту :
«Про встановлення вартості харчування дитини дошкільного віку,

яка перебуває в навчально-виховному комплексі на 2012 рік»

 

Проект регуляторного акта передбачає затвердження вартості харчування дитини дошкільного віку, яка перебуває в навчально-виховному комплексі на 2012 рік.Проект рішення районної ради та відповідний аналіз регуляторного впливу до проекту рішення розміщено в мережі «Інтернет» (сайт: www.vasilk-rn.dp.gov.ua)

Пропозиції та зауваження просимо надавати у письмовій формі протягом місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу за адресою: сел. Васильківка, вул. Партизанська, 150, Васильківська районна рада.
місцеве самоврядуванняВасильківська районна рада

Дніпропетровської областіПроектРІШЕННЯ


«Про встановлення вартості харчування дитини дошкільного віку яка перебуває в навчально-виховному комплексі на 2012 рік»
Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про дошкільну освіту», Постановою Кабінету Міністрів України №1591 від 22.11.2004р. «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах», Постановою Кабінету Міністрів України №116 від 02.02.2011р. «Про затвердження порядку надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від обкладення податком на додану вартість», наказом Міністерства освіти і науки №667 від 21.11.2002р. «Про затвердження Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернат них навчальних закладах», з метою організації повноцінного харчування дітей дошкільного віку в навчально-виховних комплексах Васильківського району Дніпропетровської області, враховуючи позитивні висновки, районна рада ВИРІШИЛА:
1. Встановити на 2012 рік вартість харчування однієї дитини дошкільного віку, яка перебуває в навчально-виховному комплексі, в розмірі 15 грн. 30 коп.
2. Визначити , що у 2012 році розмір плати для батьків за харчування однієї дитини в навчально-виховному комплексі, що знаходиться на території сільських рад складає 30 % від затвердженої суми , а на території селищних рад 50 % на день.
3. Координацію роботи покласти на відділ освіти райдержадміністрації (Ведмідь В.О.), контроль – на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку району, планування, бюджету та фінансів.

Голова районної ради І.В. Савінська

сел. Васильківка

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ

рішення  Васильківської районної ради «Про встановлення вартості харчування дитини дошкільного віку яка перебуває в навчально-виховному комплексі на 2012 рік»

Проблема:

Регуляторним актом, що є предметом цього аналізу, планується встановлення вартості харчування дитини дошкільного віку яка перебуває в навчально-виховному комплексі на 2012 рік.

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», повноваження щодо затвердження зазначених норм віднесені до компетенції до органів місцевого самоврядування.

Пунктом 2.1 Наказу Міністерства освіти і науки України за № 667 від 21.11.2002 «Про затвердження Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернат них навчальних закладах».

Прийняття запропонованого регуляторного акту прямо та/або опосередковано впливе на три групи:


  • органи місцевого самоврядування;

  • підприємства, що постачають продукти;

  • батьки дітей, що перебувають в НВК.

Враховуючи вищевикладене, пропонується з метою забезпечення позитивного впливу, вирішити зазначену проблему шляхом встановлення вартості харчування.
Ціль:
Основною метою прийняття рішення є встановлення вартості харчування дитини дошкільного віку, яка перебуває в навчально-виховному комплексі на 2012 рік.

Вирішення даного питання допоможе досягти наступних цілей:

1. Встановлення єдиних цін на харчування для дітей, що перебувають в навчально-виховних комплексах на території Васильківського району.

2. Встановлення плати, яку додатково вносять батьки за харчування дітей.


Способи досягнення встановлених цілей:
Досягнення вирішення проблеми можливо шляхом прийняття відповідного рішення;

Відмова від прийняття цього рішення не забезпечить прозорість на ціноутворення за харчування дітей на території району.

Враховуючи положення чинного законодавства та нормативних актів місцевого самоврядування, можна дійти висновку, що адекватна альтернатива запропонованому способу (прийняття рішення Васильківською районною радою) вирішення проблеми відсутня.

Механізм, який забезпечить ефективне розглядання проблеми можна описати наступним чином.

Прийняття рішення, здійснене з додержанням вимог чинного законодавства після аналізу ситуації та підготовки його проекту, надасть можливість застосувати норми у практичній діяльності органів місцевого самоврядування, батьків та безпосередньо дітей.

Застосування цих норм у розрахунках (щодо визначення вартості харчування) дозволить уникнути розбіжностей між їх розрахунковими та реальними (економічно обґрунтованими та фактично підтверджені практикою) числовими вираженнями. Таким чином проблема і основна ціль, сформульовані у цьому Аналізі, будуть вирішені.


Механізм рішення проблеми:
1. Васильківська районна рада в порядку встановленому Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» проводить обговорення на предмет отримання зауважень до розрахованих норм утворення.

2. Зауваження розглядаються зі складанням таблиці розбіжностей та приймається рішення про включення пропозицій до проекту.

3. Підготовлений проект виноситься на розгляд сесії Васильківської районної ради та затверджується рішенням.
Можливості досягнення визначеної мети:
На виконання вимог зазначеного регуляторного акта можуть впливати різні обставини, як позитивні, так і негативні.

Єдина система визначення норм утворення цін на харчування буде сприяти створенню прозорого механізму розрахунку для суб’єктів. Негативним фактором, що впливає на результат впливу цього регуляторного акту, є невиконання суб’єктами вимог щодо сплати своїх часток за харчування дітей.


Очікуванні результати:
Введення єдиних цін буде сприяти:

  • органам місцевого самоврядування забезпечить управління сферою санітарної очистки селища;

  • суб’єктам – власникам об’єктів невиробничої сфери забезпечить стабільне планування втрат на поводження з відходами;

  • виконавець послуг з вивозу ТПВ забезпечить безперервний моніторинг показників виробництва.


Обґрунтування запропонованого терміну дії регуляторного акту:
Згідно рішення районної ради від 05.01.2012 року № 176-9/VI «Про районний бюджет на 2012 рік»
Строк дії регуляторного акту:
З січня по грудень 2012 року.

Відстеження результативності регуляторного акту:


Відстеження результативності впливу буде здійснюватися у терміни встановленими Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 року № 308 «Про затвердження методик проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акту».

Відстеження буде виконуватися безпосередньо виконавцем.