Розпорядження Кабінету Міністрів України від 8 вересня 2010 р. №1794-р «Про затвердження плану заходів на 2011 рік щодо реалізації Д - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2012 р. 1 77.28kb.
Про затвердження плану заходів на 2013 рік щодо реалізації Державної... 1 106.49kb.
Розпорядження 04. 11. 08 смт Арбузинка №567 Про затвердження плану... 1 72.13kb.
Розпорядження 30 березня 2012 року м. Чернігів №104 3 426.06kb.
Розпорядження голови облдержадміністрації від 18 листопада 2010 року... 1 45.3kb.
Розпорядження голови обласної державної адміністрації від 23 вересня... 1 60.05kb.
Розпорядження голови обласної державної адміністрації 09. 11. 1 72.99kb.
Розпорядження голови обласної державної адміністрації від 11 січня... 1 54.63kb.
Розпорядження голови облдержадміністрації від 01 жовтня 2012 р. 1 60.76kb.
Розпорядження голови обласної державної адміністрації від 6 грудня... 2 468.29kb.
Розпорядження голови Закарпатської обласної державної адміністрації... 1 38.31kb.
Шановний акціонер! Публічне акціонерне товариство «Краматорський... 1 52.47kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 8 вересня 2010 р. №1794-р «Про затвердження - сторінка №1/1
ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

від 18 листопада 2010 року м. Тернопіль № 921


Про заходи на 2011 рік щодо

реалізації Державної стратегії

регіонального розвитку на період

до 2015 року в області

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 8 вересня 2010 р. №1794-р «Про затвердження плану заходів на 2011 рік щодо реалізації Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2015 року»:

  1. Затвердити заходи з виконання в області у 2011 році Плану заходів щодо реалізації Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2015 року (далі – заходи), що додаються.

2. Структурним підрозділам обласної державної адміністрації, територіальним підрозділам центральних органів виконавчої влади, районним державним адміністраціям, виконкому Тернопільської міської ради забезпечити реалізацію затверджених заходів та інформувати про стан їх виконання головне управління економіки обласної державної адміністрації до 10 лютого 2012 року.

3. Головному управлінню економіки обласної державної адміністрації інформувати про хід виконання затверджених заходів Міністерство економіки України та обласну державну адміністрацію до 25 лютого 2012 року.

  4. Контроль за виконанням розпорядження доручити заступникам голови обласної державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

Голова обласної державної

адміністрації М.М.ЦИМБАЛЮК

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови

обласної державної адміністрації


18.11.2010 № 921
ЗАХОДИ

з виконання в області у 2011 році

Плану заходів щодо реалізації

Державної стратегії регіонального розвитку

на період до 2015 року


з/п


Зміст заходу

Виконавці

Термін виконання

1

2

3

4

1.

Розробити та затвердити в установленому порядку Програму соціально-економічного та культурного розвитку області на 2011 рік, взаємоузгоджену із Стратегією розвитку області на період до 2015 року та цільовими програмами розвитку галузей економіки та сфер діяльності області.

Головне управління економіки облдержадміністрації

І квартал


2.

Забезпечити виконання показників, пріоритетних завдань і заходів Програми соціально-економічного та культурного розвитку області на 2011 рік з метою реалізації Стратегії розвитку області на період до 2015 року.

Структурні підрозділи облдержадміністрації, територіальні підрозділи центральних органів виконавчої влади, райдержадміністрації, виконком Тернопільської міської ради

Упродовж року

3.

Розробити проекти, які потребують першочергової реалізації в області у 2011 році в рамках Державної цільової економічної програми енергоефективності на 2010-2015 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 1 березня 2010 р. №243 та обласної комплексної програми енергоефективності та енергозбереження на 2010-2014 роки.

Головні управління розвитку інфраструктури, агропромислового розвитку, праці та соціального захисту населення, охорони здоров’я, управління освіти і науки, культури облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконком Тернопільської міської ради

Лютий

4.

Розробити регіональну програму розвитку житлового будівництва на 2011 рік.

Управління містобудування та архітектури, житлово- комунального господарства облдержадміністрації, райдержадміністрації

І квартал

5.

Підготувати запит до центральних органів влади щодо шляхів створення та забезпечення функціонування в області територіального підрозділу НАЕР на базі територіального управління Державної інспекції з енергозбереження в області.

Головне управління розвитку інфраструктури облдержадміністрації, територіальне управління Державної інспекції з енергозбереження в області

Січень

6.

Забезпечити взаємодію з Державною бюджетною установою «Тернопільський регіональний центр з інвестицій та розвитку» та інформаційно-методичну підтримку її діяльності в наданні послуг з підготовки та реалізації інвестиційних проектів за принципом «єдиного вікна» в частині підготовки інвестором документів для державної реєстрації інвестицій в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Головне управління економіки, управління зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності облдержадміністрації, Державна бюджетна установа «Тернопільський регіональний центр з інвестицій та розвитку»

Упродовж року

7.

Забезпечити підготовку проекту Угоди щодо регіонального розвитку Тернопільської області між Кабінетом Міністрів України та Тернопільською обласною радою та реалізацію заходів Угоди після її підписання.

Робоча група з питань підготовки проекту угоди між

Кабінетом Міністрів України та Тернопільською обласною радою щодо регіонального розвитку Тернопільської області, відповідальні виконавціУпродовж року

8.

Забезпечити проведення робіт з розширення мережі територій та об’єктів природно-заповідного фонду області, погодження організації територій та об’єктів природно-заповідного фонду із власниками і користувачами земельних ділянок, органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Державне управління охорони навколишнього природного середовища в Тернопільській області

Упродовж року

9.

Забезпечити розроблення проектів землеустрою із організації та встановлення меж територій природно-заповідного фонду, іншого природоохоронного, оздоровчого, рекреаційного та історико-культурного призначення.

Головне управління Держкомзему у Тернопільській області

Упродовж року

10.

Розробити та затвердити в установленому порядку проект Програми підтримки малого підприємництва в Тернопільській області на 2011-2012 роки

Головне управління економіки облдержадміністрації

І квартал11.

Забезпечити створення умов для ефективного функціонування дозвільних центрів за принципом організаційної єдності та видачу місцевими дозвільними органами всіх документів дозвільного характеру виключно через такі центри.

Головне управління економіки облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконком Тернопільської міської ради

Упродовж року

12.

Забезпечити підвищення родючості ґрунтів шляхом вапнування і сидерації кислих ґрунтів та створення умов для підвищення урожайності сільськогосподарських культур на них у межах 15%.

Головне управління агропромислового розвитку облдержадміністрації, Тернопільський обласний державний проектно-технологічний центр охорони родючості грунтів і якості продукції «Облдержродючість»

Упродовж року

13.

Забезпечити проведення роботи щодо міжгосподарського обміну та закупівлі високоякісного насіння нових сортів і гібридів сільськогосподарських культур та реалізації державної програми підтримки селекції в рослинництві.

Головне управління агропромислового розвитку облдержадміністрації, обласна державна насіннєва інспекція

Упродовж року

14.

Забезпечити проведення будівництва та реконструкції молочних та відгодівельних комплексів Бучацького району ТОВ «Бучачагрохлібпром»:

- с.Осівці на 1000 голів корів;

- с.Заривинці на 600 голів корів;

- с.Медведівці на 1000 голів корів.Головне управління агропромислового розвитку облдержадміністрації, Бучацька райдержадміністрація

Упродовж року

15.

Вжити заходів щодо створення гуртового сільськогосподарського ринку.

Головне управління агропромислового розвитку облдержадміністрації, Тернопільська райдержадміністрація

Упродовж року

16.

Забезпечити введення в дію комплексів:

- з приймання, зберігання та переробки зерна у Підволочиському районі ТОВ «Україна»;

- з вирощування та відгодівлі свиней у Підволочиському районі ТОВ «Україна»;

- з виробництва молока у Бучацькому районі (с.Ліщанці) ТОВ «Бучачагрохлібпром».Головне управління агропромислового розвитку облдержадміністрації, Підволочиська і Бучацька райдержадміністрації

Упродовж року

17.

Забезпечити ефективне функціонування сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів.

Головне управління агропромислового розвитку облдержадміністрації, райдержадміністрації

Упродовж року

18.

Запровадити проведення постійного моніторингу здійснення інвестиційної діяльності в агропромисловому комплексі області.

Головне управління агропромислового розвитку облдержадміністрації

Упродовж року

19.

Продовжити роботу із системними банками, які представленні в області, щодо кредитування підприємств агропромислового комплексу.

Головне управління агропромислового розвитку облдержадміністрації

Упродовж року

20.

Забезпечити своєчасне оформлення зобов’язань із фінансування видатків за бюджетними програмами підтримки розвитку підприємств агропромислового комплексу та здійснення заходів щодо ефективного та повного їх використання.

Головне управління агропромислового розвитку облдержадміністрації

Упродовж року

21.

Забезпечити ефективну роботу цукрових заводів області шляхом збільшення обсягів переробки цукрових буряків, вироблених в області.

Головне управління агропромислового розвитку облдержадміністрації, райдержадміністрації


Упродовж року

22.

Продовжити на 2011 рік дію цільової обласної програми підтримки індивідуального житлового будівництва в сільській місцевості «Власний дім» на 1999-2010 роки, розробленої на виконання Указу Президента України від 27.03.2008 року №222 «Про заходи щодо підтримки індивідуального житлового будівництва на селі».

Головне управління агропромислового розвитку облдержадміністрації, ДП «Тернопільський обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі»

Упродовж року

23.

Надавати підтримку в організації та забезпеченні здешевлення путівок для оздоровлення дітей працівників агропромислового комплексу області.

Головне управління агропромислового розвитку облдержадміністрації

Упродовж року

24.

З метою реалізації пілотного проекту із створення україномовної версії інформаційного порталу «Міжнародна підприємницько-інноваційна і технологічна зона» створити при Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя центр із підтримки баз даних про інформаційні проекти Тернопільського регіону та підключення до пошукової інформаційної системи країн – членів Європейського Союзу.


Управління освіти і науки облдержадміністрації, ТНТУ імені Івана Пулюя


Упродовж року

25.

Продовжити дію обласної програми збереження і використання об’єктів культурної спадщини з 2011 по 2015 роки. Згідно з програмою проінвентаризувати об’єкти культурної спадщини в Борщівському та Бучацькому районах.

Управління культури облдержадміністрації

Упродовж року

26.

Продовжити дію обласної програми паспортизації об’єктів культурної спадщини з 2011 по 2015 роки. Згідно з програмою виготовити облікову документацію (паспортів та облікових карток на паперових та електронних носіях) на об’єкти культурної спадщини в Борщівському та Бучацькому районах.

Управління культури облдержадміністрації

Упродовж року

27.

Забезпечити проведення інвентаризації та розроблення облікової документації на пам’ятки архітектури місцевого значення.

Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації

Упродовж року

28.

Забезпечити виконання програми зайнятості населення області на 2010- 2011роки

Головне управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації,

Тернопільський обласний центр зайнятостіУпродовж року

29.

Ініціювати питання виділення приміщення для створення і облаштування спортивного комплексу обласної ДЮСШ.

Управління освіти і науки облдержадміністрації

Упродовж року

30.

Ініціювати питання із виділення коштів на придбання для обласної ДЮСШ мікроавтобуса на 18-20 місць для забезпечення перевезення команд на Всеукраїнські змагання.

Управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації

Упродовж року

31.

Створити спортивні класи при окремих ЗОШ області, щорічно відправляти кращих юних спортсменів у літні спортивно-оздоровчі табори для посиленої тренувальної підготовки.

Управління освіти і науки облдержадміністрації

Упродовж року

32.

Ініціювати вирішення питання з передачі Підволочиській ДЮСШ спортзалу, який належить ФСТ «Колос», Збаразькій ДЮСШ – спортивного комплексу місцевого цукрозаводу, проведення капітального ремонту спортивної бази Чортківської ДЮСШ.


Управління освіти і науки облдержадміністрації

Упродовж року

33.

Організувати проведення курсів підвищення кваліфікації тренерів-викладачів на базі Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти або ТДПУ ім. В.Гнатюка

Управління освіти і науки облдержадміністрації

Упродовж року

34.

Забезпечити розвиток мережі центрів та клубів фізкультурно-спортивної спрямованості різних організаційно-правових форм для надання доступних та високоякісних фізкультурно-оздоровчих послуг за місцем проживання та у місцях масового відпочинку громадян.

Управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації

Упродовж року

35.

Забезпечити організацію підвищення кваліфікації та перепідготовки працівників соціальних служб у центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій

Тернопільський регіональний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій, райдержадміністрації, виконком Тернопільської міської ради

Упродовж року

36.

Забезпечити надання методичної та інформаційної допомоги розробникам проектів у рамках програм прикордонного співробітництва «Україна-Польща-Білорусь 2007-2013» та «Україна-Румунія-Республіка Молдова 2007-2013», спрямованих на підвищення рівня соціально-економічного розвитку області, поліпшення її екологічного стану, розвиток туризму.

Управління зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності облдержадміністрації

Упродовж року


Заступник голови - керівник апарату

обласної державної адміністрації О.В.ГУЗАР