Розпорядження від 15 листопада 2012 року №551 Про затвердження положення про преміювання працівників апарату та структурних підрозді - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Розпорядження 11. 03. 2013 Буськ №65 Про затвердження Положення про... 1 67.07kb.
Розпорядження смт. Любашівка >07. 02. 2013 року №35/Ад-2013 Про резерв... 1 68.12kb.
Розпорядження від 30 грудня 2011 року №566 Про затвердження Положення... 1 61.72kb.
Розпорядження смт. Любашівка >17. 09. 2012 року №1020/Ад-2012 Про... 1 76.21kb.
Розпорядження 13 грудня 2012 року Великий Бурлук №399 Про перспективний... 6 1374.29kb.
Розпорядження ­­­­­21 січня 2013 року Перемишляни 26 Про затвердження... 1 101.87kb.
Розпорядження від 02 січня 2013 року Турка №15 Про затвердження штатних... 1 224.08kb.
Про затвердження Положення про управління праці та соціального захисту... 1 182.85kb.
Розпорядження 09. 02. 2012 №172 Про затвердження графіка особистого... 1 30.79kb.
Основні заходи за участю структурних підрозділів Березівської районної... 1 149.71kb.
Розпорядження голови обласної державної адміністрації від 26 листопада... 1 80.97kb.
Рішення № / 13 2013 р м. Чернівці Про підсумки огляду-конкурсу на... 1 21.39kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Розпорядження від 15 листопада 2012 року №551 Про затвердження положення про преміювання - сторінка №1/1


УКРАЇНА

ПОГРЕБИЩЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 15 листопада 2012 року № 551Про затвердження положення про преміювання

працівників апарату та структурних підрозділів районної державної адміністрації

Відповідно до ст. 97 Кодексу законів про працю України, з метою стимулювання праці працівників апарату та структурних підрозділів районної державної адміністрації залежно від їх ініціативи та особистого вкладу в загальні результати роботи:  1. Затвердити Положення про преміювання працівників апарату та структурних підрозділів районної державної адміністрації (далі-Положення), що додається.

  2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника, заступників голови і керівника апарату районної державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова районної державної

адміністрації В. ОСАДЧУК

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови

районної держадміністрації

від 15 листопада 2012 року № 551

ПОЛОЖЕННЯ

про преміювання працівників апарату

та структурних підрозділів районної державної адміністрації

1.Загальні положення

1.1. Преміювання працівників апарату та структурних підрозділів районної державної адміністрації здійснюється відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року № 268 «Про впорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», від 30 червня 2005 року № 512 «Про оплату праці керівників Верховної Ради та Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, обласних, Київської та Севастопольської міських рад», Кодексу Законів про працю України, Закону України від 1 січня 1994 року «Про державну службу» та наказу Міністерства праці України від 2 жовтня 1996 року № 77 «Про умови оплати праці, робітників, зайнятих обслуговуванням органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів».

1.2. Фонд преміювання працівників апарату та структурних підрозділів районної державної адміністрації, утворений в розмірі не менш як 10 відсотків посадових окладів, передбачається в загальному фонді оплати праці апарату та структурних підрозділів районної державної адміністрації, який доводиться і затверджується обласною державною адміністрацією. Кошти, які спрямовуються на виплату премії працівникам апарату та структурних підрозділів районної державної адміністрації, складаються з фонду преміювання та економії фонду оплати праці, утвореної після проведення всіх обов'язкових виплат та непередбачених видатків, таких як компенсація за невикористану відпустку та інші.

1.3. Працівники апарату та структурних підрозділів районної державної адміністрації преміюються за якісне своєчасне і в повному обсязі виконання функціональних обов'язків, встановлених посадовими інструкціями, з урахуванням їх ініціативи, особистого вкладу в загальні результати роботи за місяць чи інший період преміювання.  1. . З нагоди ювілейної дати 50 – ти річчя та державних, професійних свят працівникам може бути виплачена одноразова премія.

2. Розмір і порядок преміювання

2.1. Відділи відповідальні за бухгалтерський облік та звітність до закінчення місяця розраховують суму економії фонду оплати праці, який може бути спрямований на преміювання за результатами роботи за місяць чи інший період.

2.2. Зазначена сума розподіляється між працівниками пропорційно до фонду заробітної плати за посадовими окладами, надбавками за ранг державного службовця і вислугу років та фактично відпрацьованого часу.

2.3. Преміювання за виконання особливо важливої роботи в окремих випадках здійснюється за розпорядженням голови районної державної адміністрації без обмеження розміру премії в межах наявних коштів.

2.4. Розмір премії голові районної державної адміністрації та його заступникам визначається шляхом множення посадового окладу на відсоток премії. Виплата премії проводиться після письмового дозволу з обласної державної адміністрації.

2.5. Розмір премії визначається за показниками, зазначеними в пункті 1.3, та залежно від особистого внеску в загальні результати роботи без обмеження індивідуальних премій максимальними розмірами для:

- начальників управлінь, відділів, завідувачів секторів, начальників та заступників структурних підрозділів апарату районної державної адміністрації – першим заступником, заступниками голови і керівником апарату районної державної адміністрації, згідно розподілу обов’язків;

- працівників апарату та структурних підрозділів районної державної адміністрації – начальником відповідного структурного підрозділу.

2.6. Працівникам, які звільнилися з робота в місяці, за який проводиться преміювання, премії не виплачуються, за винятком працівників, які вийшли на пенсію, звільнились за станом здоров’я або згідно п. 1 ст.40 КЗпП України чи перейшли в порядку переведення на іншу роботу.

2.7. Працівники можуть бути позбавлені премії до 100 відсотків за невчасне та неналежне виконання показників, передбачених пунктом 1.3 цього положення.

2.8. Відповідно до статті 151 Кодексу законів про працю України у разі накладення на працівника дисциплінарного стягнення заходи заохочення протягом його дії не застосовуються.

3. Підготовка документів та виплата премій

3.1. Начальники структурних підрозділів апарату, районної державної адміністрації до 25 числа поточного місяця подають першому заступнику, заступникам голови та керівнику апарату районної державної адміністрації, згідно з розподілом обов’язків, пропозиції щодо преміювання працівників.

3.2. Відділи апарату та структурних підрозділів районної державної адміністрації, до повноваження яких належать ведення бухгалтерського обліку ,до закінчення місяця визначають суму економії фонду оплати праці, яка може бути спрямований на преміювання та відсоток премії, про що повідомляє першого заступника, заступників голови та керівника апарату районної державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.

3.3. Враховуючи погоджені з першим заступником, заступниками та керівником апарату райдержадміністрації пропозиції начальників структурних підрозділів апарату, районної державної адміністрації за період преміювання відділи відповідальні за бухгалтерський облік та звітність готують проекти розпоряджень та наказів.__________________________________________________