Розпорядження від 23 грудня 2011 р. №741 сел. Козелець - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Розпорядження від 23 грудня 2011 р. №741 сел. Козелець - сторінка №1/1Україна


КОЗЕЛЕЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від

23 грудня

2011 р. №

741

сел. Козелець


Про перспективний план роботи районної

державної адміністрації на 2012 рік
1.Затвердити перспективний план роботи районної державної адміністрації на 2012 рік (додається).

2. Контроль та координацію роботи за реалізацією заходів, передбачених у перспективному плані роботи районної державної адміністрації на 2012 рік, покласти на першого заступника, заступників голови, керівника апарату, заступника керівника апарату райдержадміністрації.


Голова районної

державної адміністрації Л.О.МисливецьПодання:
Відділ організаційно-кадрової

роботи апарату райдержадміністрації


Начальник відділу Н.В. Пенська

Погоджено:
Перший заступник голови

районної державної адміністрації В.В. Петров


Заступник голови райдержадміністрації В.М. Овдак
Заступник голови райдержадміністрації О.Є.Улізько
Заступник голови райдержадміністрації С.О. Денисенко
Керівник апарату

райдержадміністрації І.В. Луппа


Начальник загального відділу

апарату райдержадміністрації А.А. Банько

ЗАТВЕРДЖЕНО:

розпорядженням голови районної

державної адміністрації

від 23 грудня 2011 року № 741


ПЕРСПЕКТИВНИЙ ПЛАН
роботи Козелецької районної державної адміністрації
на 2012 рік

І. Основні напрямки діяльності


Районна державна адміністрація реалізує надані Законом України „Про місцеві державні адміністрації” повноваження з метою досягнення визначених керівництвом держави та області цілей, реалізації стратегічних пріоритетів економічного та соціального розвитку району по забезпеченню позитивних змін в якості і безпеці життя людей, концентрує увагу на виконанні завдань програми соціального-економічного розвитку району та районного бюджету на 2012 рік, цільових програм, відповідних планів і заходів.

Пріоритетними напрямками діяльності передбачаються: • створення необхідних соціальних, економічних, правових та інформаційних умов для забезпечення соціально-економічного розвитку району;

 • покращення економічної кон’юнктури та інвестиційного клімату в районі як підвалин для створення соціальних гарантій та утвердження принципу соціальної справедливості;

 • забезпечення реформування житлово-комунального господарства району;

 • перетворення сільськогосподарської галузі району на ефективний, конкурентоспроможний сектор економіки на власному і чужих ринках;

 • сприяння перетворенню району на конкурентноспроможний та інвестиційно-привабливий регіон;

 • вирішення проблем багатодітних сімей, сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з обмеженими фізичними можливостями;

 • розширення можливостей для вільного розвитку особистості, підприємств, установ та організацій різних організаційно-правових форм власності, які сприяють розвитку району;

 • забезпечення реалізації конституційних виборчих прав громадян України;

 • забезпечення особистої безпеки на основі формування балансу інтересів різних груп населення району, законності та правопорядку, захисту конституційних прав і свобод людини в районі, протидії корупції;

 • неухильне підвищення рівня добробуту людей, покращення функціонування системи охорони здоров’я;

 • вдосконалення існуючих форм обслуговування населення, зміцнення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров‘я, освіти і культури;

 • збереження історико-культурної спадщини, розвиток туризму;

 • відродження культурних цінностей, створення умов для гармонійного розвитку особистості, сприяння духовності, зміцненню моральних цінностей;

 • сприяння відродженню Української нації як єдиного і життєствердного організму, який об’єднує всіх громадян України незалежно від поглядів, походження і віри.


ІІ. Розширені засідання Колегії

Орієнтовний перелік питань для розгляду

Щоквартально

Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку та бюджету району на 2012 рік.У першому кварталі

Про проект районного бюджету на 2012 рік (січень).

Про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку та районного бюджету за 2011 рік та основні завдання на 2012 рік (лютий).

Про результати контрольно-ревізійної роботи в районі за 2011 рік (лютий).

Про стан дотримання законодавства з питань державної служби та протидії корупції в органах державної влади району (березень).

Про стан виконавської дисципліни, організації виконання завдань, визначених актами законодавства, розпорядженнями і дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України.У другому кварталі

Про стан підготовки до літньої оздоровчої кампанії у 2012 році (квітень)

Про стан виконання заходів щодо покращення санітарного стану, благоустрою та навколишнього природного середовища (травень).

Про хід виконання плану організаційно-практичних заходів з підготовки та проведення в районі у 2012 році Року спорту та здорового способу життя (червень).

Про стан виконавської дисципліни, організації виконання завдань, визначених актами законодавства, розпорядженнями і дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, власними рішеннями щодо роботи із зверненнями громадян та з питань реалізації державної кадрової політики.

У третьому кварталі

Про підготовку аграрного сектору району до збиральних робіт та формування регіональних продовольчих ресурсів (липень).

Про готовність паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та закладів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 років (серпень).

Про стан забезпечення охорони пам’яток культурної спадщини Козелецького району (серпень).

Про підсумки оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2012 року (вересень).

Про стан виконавської дисципліни, організації виконання завдань, визначених актами законодавства, розпорядженнями і дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України.

У четвертому кварталі

Про проекти Програми економічного і соціального розвитку району та районного бюджету на 2013 рік.

Про стан виконавської дисципліни, організації виконання завдань, визначених актами законодавства, розпорядженнями і дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, власними рішеннями щодо роботи із зверненнями громадян та з питань реалізації державної кадрової політики.


ІІІ. Організаційно-кадрова робота

1.Співбесіди керівництва районної державної адміністрації з міським, селищними, сільськими головами з питань реалізації делегованих повноважень органів державної виконавчої влади відповідно до Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” за підсумками роботи в 2011 році та виконання основних показників Програм соціально-економічного розвитку територій, наповнення доходної частини бюджетів, пріоритетних напрямків діяльності виконавчих комітетів (згідно графіка, лютий).

2.Щорічна оцінка виконання державними службовцями районної державної адміністрації та її підрозділів функціональних обов’язків та поставлених завдань державної виконавчої влади за підсумками 2011 року.

3. Прямий телефонний зв’язок голови районної державної адміністрації з населенням району (щомісячно).

4. „Гарячі” телефонні лінії зв’язку заступників голови райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів з населенням району (раз на квартал).

5. Виїзні-приймальні райдержадміністрації та районної ради у населені пункти: Підлісне, Лихолітки, Булахів, Карпилівка, Олбин, Кіпті, Ставиське, сел.Десна, м.Остер (згідно календаря основних заходів на місяць).

6. Спільні Дні відділів апарату райдержадміністрації та виконавчого апарату районної ради на територіях Одинцівської, Бірківської, Євминської, Хрещатенської сільських рад.

7. Консультативно-методичні дні апарату райдержадміністрації та виконавчого апарату районної ради у виконкомах Крехаївської, Лемешівської, Ничогівської, Омелянівської сільських, Деснянської селищної рад.

8. Взаємовивчення досвіду роботи між виконкомами Красилівської -Чемерської, Короп”ївської - Морівської, Скрипчинської – Одинцівської сільських рад.

9. Контрольні перевірки виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади у виконкомах місцевих рад згідно Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” (щоквартально).10. Семінар-наради:

 • з начальниками відділів апарату райдержадміністрації за підсумками 2011 року та перспективних напрямків діяльності у 2012 році (І квартал);

 • з керівниками експертних комісій, діловодних та архівних служб з актуальних питань архівної справи та діловодства (ІІ квартал);

 • із службами району з питань розроблення Програми економічного і соціального розвитку на 2013 рік (ІІІ квартал);

 • з міським, селищними, сільськими головами та секретарями рад (за окремо визначеною тематикою, щомісячно);

 • про стан роботи з організації та проведенню військового обліку в районі.

11. Наради:

  • з питань забезпечення законності та правопорядку, захисту конституційних прав і свобод людини в районі (за участю керівників правоохоронних органів району, щомісячно)

 • про підведення підсумків конкурсу „Кращий населений пункт з благоустрою у районі” (І квартал);

 • про перелік об’єктів, що планується фінансувати за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів із енергозбереження, розвитку та реконструкції об’єктів водопровідно-каналізаційного господарства, теплового господарства, модернізації та теплозабезпечення житлових будинків та інших об’єктів у житлово-комунальному господарстві у 2012 році (І квартал);

 • про стан виконання Програми „Питна вода Чернігівської області на 2006-2020 роки” за 2011 рік;

 • про проведення державного технічного огляду машин у 2012 році
  (І квартал);

 • про організацію та проведення заходів з нагоди 94-ої річниці подвигу героїв Крут (І квартал);

 • про стан підготовки до проведення в районі зовнішнього незалежного оцінювання випускників навчальних закладів (ІІ квартал);

 • із спеціалістами управління агропромислового розвитку райдержадміністрації з питань врегулювання земельних і майнових відносин (ІІ квартал);

 • про підсумки виробничо-фінансової діяльності сільгосппідприємств району за 2011 рік (І квартал);

 • про заходи щодо забезпечення організованого проведення зимівлі худоби в сільськогосподарських підприємствах району (І квартал);

 • про організацію та своєчасне проведення весняно-польових робіт, підготовку техніки та забезпечення паливно-мастильними матеріалами господарств району в період посівної кампанії (ІІ квартал);

 • про здійснення профілактичних заходів щодо попередження пожежної та техногенної небезпеки, виробничого травматизму на сільськогосподарських об’єктах під час підготовки і проведення збиральної кампанії 2012 року
  (ІІ квартал);

 • про стан медико-санітарного забезпечення постраждалих від аварії на ЧАЕС (ІІ квартал);

 • про стан виконання загальнодержавної програми протидії захворювання на туберкульоз у 2007-2011 роках;

 • про організацію та проведення оздоровчої кампанії влітку 2012 року
  (ІІ квартал);

 • про хід підготовки до зими об’єктів житлово-комунального господарства району (ІІІ квартал);

 • про стан підготовки навчальних закладів до 2012-2013 навчального року
  (ІІІ квартал);

 • про хід підготовки лікувально-профілактичних закладів до осінньо-зимового сезону (ІІІ квартал);

 • про ситуацію на ринку автотранспортних послуг району та заходи щодо підвищення ефективності державного регулювання, координації та контролю за роботою автомобільного транспорту (ІІІ квартал);

 • про заходи щодо реалізації Стратегії подолання бідності в районі (ІV квартал);

 • про формування переліку об’єктів житлово-комунального господарства, будівництво, реконструкція, модернізація, капремонт яких планується здійснювати протягом 2013 року (за потребою);

 • про стан розвитку психологічної служби в системі освіти району
  (IV квартал);

 • про використання коштів субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам у 2012 році (за потребою).

12.Забезпечити:

  • підготовку пропозицій облдержадміністрації щодо вирішення проблемних питань розвитку району (щомісячно);

  • здійснення комплексної оцінки району на основі виконання Програми економічного і соціального розвитку району (щоквартально);

  • здійснення контролю за реалізацією документів вищестоящих органів виконавчої влади, доручень голови облдержадміністрації та розпоряджень і доручень голови райдержадміністрації (протягом року).

13. Забезпечити проведення:

 • аналізу стану соціально-економічного розвитку району (щомісячно);

 • сеансів прямого телефонного зв’язку "гаряча лінія" (щомісячно);

 • перевірок розпорядників бюджетних коштів щодо дотримання вимог чинного законодавства при здійсненні закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти (щоквартально, спільно з контрольно-ревізійним відділом в районі);

 • оперативного моніторингу ситуації у промисловому комплексі (протягом року);

 • засідань ради по роботі з кадрами (протягом року);

 • заходів, спрямованих на забезпечення дотримання структурними підрозділами райдержадміністрації законодавства про державну службу, підвищення ефективності роботи кадрових служб (протягом року);

 • участь в командно-штабних, комплексних навчаннях з питань надзвичайних ситуацій (протягом року);

 • засідань комісій, робочих груп, організаційних комітетів та інших консультативно-дорадчих органів райдержадміністрації (протягом року);

 • обстеження суб’єктів господарювання, що здійснюють операції з металобрухтом, на відповідність ліцензійним умовам (за потребою);

 • зборів власників земельних ділянок (паїв) за підсумками роботи орендарів у 2011 році (згідно окремого графіка);

 • перевірок здійснення виконавчими комітетами Остерської міської ради, Козелецької та Деснянської селищних рад делегованих повноважень щодо легалізації місцевих об’єднань громадян (за участю районного управління юстиції, квітень, серпень, листопад);

 • „круглих” столів спільно з громадською радою з питань оптимізації мережі навчальних закладів району, як засобу покращення якісних освітніх послуг та реорганізації мережі закладів охорони здоров’я, як шлях до покращення якості надання медичної допомоги (січень);

 • зустрічі керівництва району з переможцями та призерами обласних та районних учнівських олімпіад з базових дисциплін (ІІ квартал);

 • свята останнього дзвоника у загальноосвітніх навчальних закладах
  (ІІ квартал);

 • випускних вечорів в навчальних закладах району (ІІ квартал);

 • Міжнародного фестивалю сімей «Від роду до народу» (ІІ квартал);

 • акції «Даруймо радість дітям» (ІІ квартал);

 • «Місячника підтримки підприємництва» до Дня підприємця (ІІІ квартал);

 • районної конференції педагогічних працівників (ІІІ квартал);

 • Всеукраїнського рейду «Урок» (ІІІ-ІV квартал);

 • акції «День спільних дій в інтересах дітей» (ІV квартал);

 • проведення конкурсу «Жінка року-2012» (IV квартал).

14. Організація участі:

 • керівників правоохоронних органів району у нарадах в райдержадміністрації з питань забезпечення законності та правопорядку, захисту конституційних прав і свобод людини в районі (щотижнево);

 • наради при голові райдержадміністрації з заступниками голови, керівником апарату, заступником керівника апарату райдержадміністрації, керівниками районних управлінь, організацій, відділів апарату райдержадміністрації з питань дотримання Конституції та законів України, виконання актів Президента України, Кабінету Міністрів України, доручень керівництва, власних рішень щодо реалізації антикризових заходів, розв‘язання поточних проблем соціально-економічного та культурного розвитку, охорони довкілля, виконання бюджету району (щопонеділка).

 • проведення Соборного ярмарку ( ІІІ квартал).

15. По роботі з кадрами: • розглянути на засіданні ради по роботі з кадрами при голові райдержадміністрації питання:

про підсумки роботи з кадрами у районі у 2011 році, про затвердження списків кандидатів для вступу до Національної академії державного управління при Президентові України та магістратури при Чернігівському державному технологічному університеті у 2012 році (І квартал);

про стан кадрової роботи, дотримання законодавства про державну службу та антикорупційного законодавства в окремо визначених структурних підрозділах (ІІ квартал);

про стан виконання актів і доручень Президента України, Кабінету міністрів України та власних рішень з питань реалізації державної кадрової політики (щоквартально);

про план роботи з кадрами на 2013 рік; про проект кадрового резерву райдержадміністрації на 2013 рік (ІУ квартал); • проводити роботу з реалізації заходів Програми підготовки та залучення молоді до державної служби та служби в органах місцевого самоврядування, створення умов для її професійного зростання (протягом року);

 • провести щорічну оцінку виконання державними службовцями районної державної адміністрації та її підрозділів функціональних обов’язків та поставлених завдань державної виконавчої влади за підсумками 2011 року (лютий);

 • провести роботу щодо заповнення державними службовцями райдержадміністрації та її структурних підрозділів декларацій про доходи, зобов’язання фінансового характеру та майновий стан щодо себе та членів своєї сім’ї (протягом І кварталу);

 • провести аналіз якісного складу державних службовців в апараті, структурних підрозділах райдержадміністрації, вжити заходів щодо його покращання (протягом року);

 • провести роботу щодо підбору державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування та осіб з кадрового резерву для вступу до Національної академії державного управління при Президентові України, підготувати списки кандидатів для вступу та внести їх на затвердження Колегією облдержадміністрації (лютий – березень);

 • проводити правове навчання керівників управлінь, відділів, інших структурних підрозділів районної державної адміністрації, працівників апарату та осіб, що стоять в кадровому резерві (щомісяця).

 • вдосконалювати роботу з кадровим резервом (протягом року).

 • залучати резервістів до участі у підготовці та проведенні відповідних заходів (протягом року).

 • проводити стажування кадрового резерву (протягом року).

 • забезпечити навчання різних категорій державних службовців в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій та інших закладах, що здійснюють підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації державних службовців (згідно плану-графіку навчання кадрів в Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації).ІУ. Заходи ідеології державотворення

1.Зустрічі керівників органів виконавчої влади з трудовими колективами і населенням за місцем проживання, представниками районних організацій політичних партій, громадських організацій, засобів масової інформації (за визначеною схемою).

2.Засідання Громадської колегії при голові райдержадміністрації (щоквартально).

3.Зустріч голови райдержадміністрації з священнослужителями району /два рази на рік /.

4. Єдині дні інформування органами виконавчої влади трудових колективів і населення за місцем проживання (щомісячно за визначеною тематикою).

5.Сприяння проведенню організаційно-масових заходів з нагоди:


 • Новорічних та різдвяних свят (1 - 7 січня);

 • Дня Соборності України (22 січня);

 • подій Української революції 1917-1921 років та вшанування пам'яті її учасників (січень, квітень, жовтень, грудень);

 • Дня пам’яті героїв Крут (29 січня);

 • Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав
  (15 лютого);

 • Дня Захисника Вітчизни (23 лютого);

 • Міжнародного жіночого дня (8 березня);

 • 198-ої річниці від дня народження Т.Г. Шевченка (9 березня);

 • Дня землевпорядника (березень);

 • Дня Перемоги (9 травня);

 • Дня Європи (15 травня);

 • Дня пам’яті жертв політичних репресій (16 травня);

 • Міжнародного Дня захисту дітей (1 червня);

 • Дня державної служби (23 червня);

 • Дня Конституції України (28 червня);

 • 21-ї річниці прийняття Декларації про Державний суверенітет України (16 липня);

 • Дня Державного Прапора України (23 серпня);

 • Дня Незалежності України (24 серпня);

 • Дня знань (1 вересня);

 • 69-ої річниці визволення Чернігівщини від фашистських загарбників
  (ІІІ декада вересня);

 • Дня партизанської слави (22 вересня);

 • Міжнародного дня людей похилого віку, Дня ветерана (1 жовтня);

 • Дня Українського козацтва (14 жовтня);

 • Дня визволення України від фашистських загарбників (28 жовтня);

 • Дня працівника соціальної сфери (7 листопада);

 • Дня свободи (22 листопада)

 • Дня пам’яті жертв голодоморів (27 листопада);

 • 20-ї річниці підтвердження Всеукраїнським референдумом Акта незалежності України (1 грудня);

 • Міжнародного дня інвалідів (3 грудня);

 • Дня Збройних Сил України (6 грудня);

 • Дня місцевого самоврядування (7 грудня);

 • Дня прав людини (10 грудня);

 • Дня благодійництва (13 грудня);

 • Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (14 грудня);

 • Дня Святого Миколая (19 грудня).

6. Виступи у засобах масової інформації, проведення засідань за „круглим столом”, сеансів прямого телефонного зв’язку „гаряча лінія” керівництвом райдержадміністрації, районних управлінь та організацій з роз’ясненням конкретних питань діяльності Президента України, Кабінету Міністрів України, місцевих органів влади (протягом року, згідно з графіками).

7. Забезпечити регулярне проведення виступів у ЗМІ, "прямих" телефонних ліній в прямому ефірі районного радіо керівництва райдержадміністрації, районних управлінь та відділів з поточних питань державної політики, життєдіяльності району (згідно з графіком), оновлення розділів "Новини", "Анонси подій", "Опитування", рубрики "Каталог послуг" на веб-сайті райдержадміністрації (протягом року)


У.Взаємодія з органами місцевого самоврядування

1. Звіт голови районної державної адміністрації на сесії районної ради


(ІV квартал).

2. Підготовка і внесення райдержадміністрацією на розгляд районної ради питань, які входять до її компетенції (протягом року).

3. Проведення робочих зустрічей керівництва райдержадміністрації з

населенням району, депутатами місцевих рад в ході сходів громадян району за місцем проживання, участь представників органів державної виконавчої влади у роботі виконкомів міської, селищних, сільських рад (протягом кварталу).

4.Співбесіди керівництва районної державної адміністрації з міським, селищними, сільськими головами з питань реалізації делегованих повноважень органів державної виконавчої влади відповідно до Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” за підсумками роботи в 2011 році та виконання основних показників соціально-економічного розвитку територій, доходної частини бюджетів, пріоритетних напрямків діяльності виконавчих комітетів (згідно графіка, лютий).

5. Аналіз пропозицій та зауважень, висловлених депутатами районної

ради під час засідань постійних комісій районної ради, виборцями – під час проведення єдиних днів депутата (протягом року).

6. Вивчення соціально-економічної, суспільно-політичної ситуації в територіальних громадах, громадської думки стосовно керівників органів місцевого самоврядування з метою своєчасного надання практичної допомоги та необхідних знань (протягом року).

7. Реалізація районної програми підготовки та залучення молоді до державної служби та служби в органах місцевого самоврядування, створення умов для її професійного зростання (протягом року).

8. Впровадження спільно з органами місцевого самоврядування кращого досвіду роботи щодо вирішення актуальних проблем життєзабезпечення територіальних громад (протягом року).

9. Контроль за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади (протягом року).

10. Надання практичної допомоги виконкомам місцевих рад щодо виконання програм соціально-економічного розвитку і бюджетів територій, розв‘язання нагальних проблем життєдіяльності територіальних громад, формування реальних проектів програм соціально-економічного розвитку і бюджетів територій на наступний рік (протягом року).11. Надання в рамках чинного законодавства практичної допомоги виконавчим комітетам місцевих рад району в питаннях підготовки та проведення виборів народних депутатів України, які заплановані на 28 жовтня 2012 року (у визначені ЦВК терміни), а також позачергових і проміжних виборів депутатів місцевих рад, сільських, селищних голів, які проводитимуться у 2012 році ( у визначені ЦВК терміни).