Що відповідає коду 2207 згідно з укт зед, фракції головної етилового спирту для споживання на внутрішньому ринку - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Про затвердження Змін до Порядку оформлення нарядів на відпуск спирту... 1 328.9kb.
Заява на одержання ліцензії на право виробництва спирту етилового... 1 20.44kb.
Закон україни про державне регулювання виробництва І обігу спирту... 1 28.47kb.
Створення математичної моделі фазової рівноваги рідина – пара багатокомпонентних... 1 264.34kb.
Наказ №78 ік-21-п-01 інформаційнА карткА адміністративної послуги... 1 54.1kb.
Зміст Барда післяспиртова суха Антисептичний засіб 1 190.42kb.
Використання ультразвуку для приготування та зброджування сусла до... 1 71.54kb.
Про розгляд протесту прокурора м. Львова від 22. 04. 2010 №1053 1 13.14kb.
Реєстр сертифікатів відповідності виданих в органі дп ос дп «Тернопільстандартметрологія» 3 431.92kb.
Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів... 1 22.99kb.
Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового 3 752.85kb.
Заняття № Contextual meaning of the definite and indefinite articles 2 207.1kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Що відповідає коду 2207 згідно з укт зед, фракції головної етилового спирту для споживання - сторінка №1/1
ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Міністерства аграрної

політики та продовольства України

____________________ № ________ПОРЯДОК

оформлення рознарядок на відпуск спирту, що відповідає коду 2207 згідно з УКТ ЗЕД, фракції головної етилового спирту для споживання на внутрішньому ринку
1. Порядок оформлення рознарядок на відпуск спирту, фракції головної етилового спирту для споживання на внутрішньому ринку (далі – Порядок) визначає механізм підготовки, погодження та затвердження рознарядок на споживання спирту, фракції головної етилового спирту відповідно до пункту 2 Порядку визначення виробників і покупців спирту та здійснення контролю за його обігом, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 серпня 2002 року № 1266 "Про затвердження Порядку визначення виробників і покупців спирту та здійснення контролю за його обігом".

2. Порядок установлює механізм заповнення та застосування форми рознарядок на відпуск спирту, фракції головної етилового спирту для споживання на внутрішньому ринку (далі - рознарядки).

3. Оформлення проектів рознарядок здійснюється Державним підприємством спиртової та лікеро-горілчаної промисловості України "Укрспирт" на підставі договорів на поставку спирту, фракції головної етилового спирту та копій довідок, виданих органами державної податкової служби за місцем реєстрації суб'єктів підприємницької діяльності, в яких зазначається обсяг і мета використання спирту (далі - копії довідок), які надаються у випадках, передбачених законодавством, протягом трьох робочих днів з дня отримання копій довідок.

4. До рознарядок включаються покупці спирту етилового, фракції головної етилового спирту, які уклали договори на їх поставку, забезпечили дотримання умов договорів.

5. Підставою щодо відмови включення покупців до рознарядки може бути лише неналежно оформлені зазначені у цьому Порядку документи, які надаються покупцем для підготовки рознарядок, та/або недотримання покупцем умов договору на поставку спирту, фракції головної етилового спирту.

6. При оформленні проекту рознарядки вказується квартал року, в якому здійснюється відпуск спирту, фракції головної етилового спирту, та заповнюються такі відомості:

у рядку:

"№ рознарядки": реєстраційний номер рознарядки;

"Оптовий продавець": назва підприємства, на підставі ліцензії на право оптової торгівлі якого здійснюється відпуск спирту, фракції головної етилового спирту, № ліцензії та дата її оформлення;

"Код покупця": код ЄДРПОУ покупця спирту, фракції головної етилового спирту;

"Найменування та реквізити суб’єкта підприємницької діяльності": назва підприємства-покупця спирту, фракції головної етилового спирту, його юридична адреса, № розрахункового рахунку підприємства та реквізити банку, в якому відкрито рахунок;

"Номер та дата договору": № договору на поставку спирту, фракції головної етилового спирту, дата його укладення;

"Місце зберігання": адреса акцизного складу підприємства-покупця спирту, фракції головної етилового спирту;

"Номер та дата ліцензії": № та дата ліцензії на провадження покупцем відповідної діяльності (якщо така діяльність ліцензується).

"Загальна кількість": обсяг спирту, фракції головної етилового спирту, який відпускається;

"Мета використання": зазначається мета використання спирту, фракції головної етилового спирту;

"Вид спирту" (для рознарядок на споживання спирту): зазначається вид спирту;

"Виробник": назва підприємства - виробника спирту, фракції головної етилового спирту та біоетанолу, його юридична адреса та територіальне розміщення виробництва;

"Примітка": зазначається місце провадження ДП "Укрспирт" або підприємство – виробник спирту, фракції головної етилового спирту.

7. Оформлені та підписані генеральним директором ДП "Укрспирт" або особою, яка виконує його обов’язки, проекти рознарядок в трьох примірниках разом із копією договорів на поставку спирту, фракції головної етилового спирту та копією довідки про мету їх використання надаються на розгляд та погодження Департаменту продовольства.

8. Департамент продовольства в дводенний строк здійснює розгляд проектів рознарядок та готує супровідний лист до Міністерства доходів і зборів України. Оформлена рознарядка погоджується директором Департаменту продовольства або особою, яка виконує його обов’язки, шляхом особистого підпису і дати погодження.

9. Оформлені та погоджені рознарядки разом із супровідним листом надаються на затвердження заступнику Міністра аграрної політики та продовольства України, функціональними обов’язками якого передбачено координацію Департаменту продовольства, який затверджує три примірники рознарядок та підписує супровідні листи до них.

10. Перший примірник затверджених рознарядок із супровідним листом надсилається до Міністерства доходів і зборів України для оформлення нарядів на відпуск спирту, фракції головної етилового спирту на внутрішньому ринку, другий примірник рознарядок залишається на зберіганні у Міністерстві аграрної політики та продовольства України разом із документами, на підставі яких оформлено рознарядку, третій примірник надається ДП "Укрспирт".

11. Виправлення оформлених рознарядок забороняється.12. Зміни до затверджених рознарядок вносяться шляхом надання Міністерству доходів і зборів України листа Міністерства аграрної політики та продовольства України за підписом заступника Міністра аграрної політики та продовольства України, функціональними обов’язками якого передбачено координацію структурного підрозділу Мінагрополітики України з питань харчової та переробної промисловості, із пропозиціями щодо внесення змін до рознарядок із зазначенням номерів і дати їх затвердження, відомостей та рядків рознарядок, до яких вносяться зміни.

Директор Департаменту продовольства О.І. Куць