У рамках діяльності регіонального комітету з економічних реформ 4 квітня 2013 року за участю заступника голови обласної державної ад - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Розпорядження голови обласної державної адміністрації від 22. 1 27.49kb.
Звіт Регіонального комітету з економічних реформ у Чернігівській... 1 49.69kb.
Звіт голови могилів-подільської райдержадміністрації за підсумками... 3 474.89kb.
Розпорядження голови обласної державної адміністрації 26 липня 2013... 4 748.73kb.
Розпорядження голови обласної державної адміністрації 04. 04. 1 56.73kb.
Розпорядження голови обласної державної адміністрації 08. 02. 1 31.79kb.
Розпорядження голови обласної державної адміністрації 08. 02. 1 47.67kb.
Розпорядження голови обласної державної адміністрації від 26 березня... 3 500.22kb.
Розпорядження голови обласної державної адміністрації квітня 2011... 1 52.66kb.
Основні заходи за участю структурних підрозділів Березівської районної... 1 200.96kb.
План роботи робочої групи „Законодавче та інституційне забезпечення... 1 18.56kb.
Ю. о гриценко, cтудентка, Л. В. Сапун, наук керівник 1 29.36kb.
Таращанський 1 219.63kb.

У рамках діяльності регіонального комітету з економічних реформ 4 квітня 2013 року - сторінка №1/1
У рамках діяльності регіонального комітету з економічних реформ 4 квітня 2013 року за участю заступника голови обласної державної адміністрації Василя Гецька та керівників структурних підрозділів облдержадміністрації, заступників голів та начальників управлінь економіки райдержадміністрацій відбулась презентація Державної програми активізації розвитку економіки України на 2013-2014 роки.

Основними завданнями програми є забезпечення фінансової стабільності, стимулювання інвестицій у національній валюті; баланс державних фінансів згідно з реальними можливостями економіки, детінізація економіки; зниження адміністративних бар'єрів для розвитку підприємництва, зменшення втручання контролюючих органів у господарську діяльність і стимулювання реалізації інвестиційних проектів у пріоритетних галузях економіки; формування державного банку з метою стимулювання та підтримки розвитку пріоритетних галузей економіки, реалізація інвестиційних та інноваційних проектів, залучення довгострокових зовнішніх інвестицій у національну економіку, стимулювання інвестиційної активності суб'єктів малого підприємництва тощо.

Заступник голови облдержадміністрації розповів присутнім і про пріоритети для реалізації державної економічної політики. Він зазначив, що особливу увагу буде приділено питанням модернізації та технічного переоснащення. За словами Василя Гецька, сумарна вартість виконання цієї програми становитиме приблизно 461 млрд гривень.

«Державна програма активізації розвитку економіки України на 2013-2014 роки, – наголосив Василь Гецько, – дає великі шанси для економіки області».

Тернопілля могло б отримати державну підтримку у виробництві світлодіодного обладнання, у розвитку садівництва, переробці сільськогосподарської продукції, модернізації доріг та житлово-комунального господарства, міського тролейбусного парку, будівництві сміттєпереробного заводу тощо.

Водночас Василь Гецько наголосив на важливості якісної підготовки бізнесових проектів, адже без таких проектів, без чіткого фінансово-економічного обґрунтування розраховувати на державну підтримку складно. За словами заступника голови облдержадміністрації, в області є достатньо спеціалістів, готових надавати таку допомогу. Вони є і у вищих навчальних закладах технічного та економічного спрямування, і в проектних інститутах, і у відповідних структурних підрозділах органів влади.За підсумками наради було прийнято ряд рішень. Зокрема, структурні підрозділи ОДА мають підготувати конкретні заходи та презентаційні матеріали щодо реалізації в області завдань, визначених Державною програмою. Вони також повинні підготувати інвестиційні проекти у галузях, що належать до їх компетенції, з метою долучення до заходів Державної програми.