Україна глибоцька районна державна адміністрація чернівецької області управління освіти - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Україна глибоцька районна державна адміністрація чернівецької області... 1 112kb.
Україна яворівська районна державна адміністрація львівської області... 1 20.2kb.
Україна доманівська районна державна адміністрація миколаївської... 1 816kb.
Україна борщівська районна державна адміністрація тернопільської... 1 36.19kb.
Україна михайлівська районна державна адміністрація запорізької області... 1 88.82kb.
Україна богородчанська районна державна адміністрація івано-франківської... 1 62.29kb.
Україна дунаєвецька районна державна адміністрація Хмельницької області... 1 11.44kb.
Чернівецька обласна державна адміністрація департамент освіти І науки... 1 47.85kb.
Україна олександрійська районна державна адміністрація кіровоградської... 1 94.18kb.
Чернівецька обласна державна адміністрація головне управління освіти... 1 196.42kb.
Україна сокирянська районна державна адміністрація чернівецької області... 1 57.68kb.
Політична карта міста Київ 2 528.35kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Україна глибоцька районна державна адміністрація чернівецької області управління - сторінка №1/1


УКРАЇНА

ГЛИБОЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ

60400, смт.Глибока, Чернівецької області, вул.Шевченка,1 тел.: (03734) 2-13-63




03.01.20136 ІППО ЧО

На виконання наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту від 14.12.2012р. № 477 «Про проведення Інтернет-олімпіад серед учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів з базових дисциплін у 2012/2013 н.р.» управління освіти Глибоцької РДА надсилає списковий склад команди школярів-учасників Інтернет-олімпіади за формою, що додається.

Начальник управління освіти В.Г.Швець

Герчак А.І., 2-17-93


Список учнів Глибоцького району - учасників Інтернет-олімпіад

з/п

Предмет

Прізвище, ім'я та

по батькові учня

(повністю)

Число, місяць (прописом), рік народження

Назва закладу

Клас

Клас, за який буде виконувати завдання на олімпіаді

Прізвище, ім’я

та по батькові працівника, який підготував учня

(повністю)



Українська мова та література

Орсівська Тетяна Тарасівна

24 серпня 2000р.

Кам’янська ЗОШ

І-ІІІ ступенів



7

7

Мазур Надія Василівна

Щербань Оксана Дмитрівна





Українська мова та література

Іванчикова Юлія Миколаївна

29 грудня 1997р.

Кам’янська ЗОШ

І-ІІІ ступенів



9

9

Чижемська

Олена Василівна





Українська мова та література

Ілюк Оксана Романівна

29 вересня 1996р.

Кам’янська ЗОШ

І-ІІІ ступенів



11

11

Шмідт

Тетяна Михайлівна





Українська мова та література

Тодерян Діана Аліківна

07.06.1997 р.

Коровійська ЗОШ І-ІІІ ст.


10

10

Локовей Марина Іванівна



Українська мова і література (румуномовні)

Кирчу Михаела Михайлівна

18 червня 1998

Карапчівський ліцей

9

9

Товарницька Альона

Василівна





Українська мова і література (румуномовні)

Лютик Марина Георгаївна

17 квітня 1995

Карапчівський ліцей

11

11

Товарницька Малгожата Казимирівна



























Математика

Шмигельський Роман Олександрович

25.08.1998

Глибоцький ліцей

9

9

Білик Віра Денисівна



Математика

Котюк Сергій Сергійович

12.04.1997

Глибоцький ліцей

10

10

Крецу Домніка Миколаївна



Математика

Кудрєватих Ростислав Сергійович

01.09.1996

Глибоцький ліцей

11

11

Білик Віра Денисівна



Математика

Романюк Олександр Вікторович

11.03.1999

Глибоцький ліцей

8

8

Крецу Домніка Миколаївна



Математика

Воробець Олександр Юрійович

24.09.1999

Глибоцький ліцей

8

8

Крецу Домніка Миколаївна



Математика

Іонець Коріна Іванівна

12 червня 1999

Карапчівський ліцей

8

8

Сучеван Ольга Тодорівна



Математика

Сківерничук Ніколета Миколаївна

23 травня 1997

Карапчівський ліцей

9

9

Товарницька Домніка Миколаївна



Математика

Божеску Аліна Миколаївна

24 лютого 1998

Карапчівський ліцей

9

9

Товарницька Домніка Миколаївна



Математика

Дущак Віталіна Георгіївна

24 лютого 1996

Карапчівський ліцей

10

10

Сучеван Ольга Тодорівна



Математика

Павлюк Флоаря Георгіївна

11 березня 1996

Карапчівський ліцей

10

10

Сучеван Ольга Тодорівна



Математика

Резніченко Вадим Миколайович

23 серпня 2001р.

Кам’янська ЗОШ

І-ІІІ ступенів



6

6

Козуб

Оксана Олександрівна





Математика

Балаусяк Олександр Васильович

21 вересня 2000р.

Кам’янська ЗОШ

І-ІІІ ступенів



7

7

Загарюк

Ольга Миколаївна





Математика

Цибуляк Владислав Степанович

15 січня 1998

Кам’янська ЗОШ

І-ІІІ ступенів



8

8

Лукинюк

Юлія Іванівна





Математика

Карпюк Михайло Савович

13 вересня 1998

Кам’янська ЗОШ

І-ІІІ ступенів



8

8

Телегуз

Тетяна Дмитрівна





Математика

Білійчук Богдана Михайлівна

26 листопада 1996

Кам’янська ЗОШ

І-ІІІ ступенів



10

10

Карпюк

Ольга Дмитрівна





























Біологія

Поліщук Богдан Олегович

27.06.1998

Глибоцький ліцей

9

9

Мушій Валентина Миколаївна



Біологія

Бобешко Ольга Ростиславівна

13.11.1995

Глибоцький ліцей

11

11

Мушій Валентина Миколаївна



Біологія

Ванзуряк Олександр Олександрович

01.02.1997

Глибоцький ліцей

10

10

Нікітіна Лідія Георгіївна



Біологія

Бурла Даніела- Мануела

27 червня 1996

Карапчівський ліцей

11

11

Москал Ілля Карлович



Біологія

Карпюк Михайло Савович

Тринадцяте вересня 1998

Кам’янська ЗОШ

І-ІІІ ступенів



8

8

Шулько

Надія Василівна





Біологія

Величко Наталя Юріївна

Дванадцяте грудня 1996р.

Кам’янська ЗОШ

І-ІІІ ступенів



10

10

Гочу

Олена Іванівна





Біологія

Білик Дарія Віталіївна

01.08.1996р.

Коровійська ЗОШ І-ІІІ ст.

8

8

Рюхтіна Юліана Василівна



Хімія

Бобешко Ольга Ростиславівна

13.11.1995

Глибоцький ліцей

11

11

Мушій Валентина Миколаївна



Хімія

Опаєць Вікторія Василівна

23 лютого 1999

Карапчівський ліцей

8

8

Москал Ілля Карлович



Хімія

Кирчу Міхаела Михайлівна

18 червня 1998

Карапчівський ліцей

9

9

Кирчу Марія Минівна



Хімія

Унгурян Яна Георгіївна

20.01.1998

Коровійська ЗОШ І-ІІІ ст.

9

9

Худак Іванна Іванівна

























1.

Екологія

Семенюк Анастасія Миколаївна

Перше жовтня 1997р.

Кам’янська ЗОШ

І-ІІІ ступенів



10

10

Гочу

Олена Іванівна





























Історія

Карп Анжеліка Георгіївна

6 листопада 1999

Карапчівський ліцей

8

8

Банилян Лілія Семенівна



Історія

Дущак Віталіна Георгіївна

24 лютого 1996

Карапчівський ліцей

10

10

Томюк Микола Ілліч



Історія

Лютик Марина Георгіївна

17 квітня 1995

Карапчівський ліцей

11

11

Томюк Микола Ілліч



Історія

Карпюк Михайло Савович

Тринадцяте вересня 1998

Кам’янська ЗОШ

І-ІІІ ступенів



8

8

Воробець

Марія Степанівна





Історія

Столярчук Любов Юріївна

Сімнадцяте вересня 1998р.

Кам’янська ЗОШ

І-ІІІ ступенів



9

9

Звоздецький Іван Денисович



Історія

Кирстюк Каріна Миколаївна

28 липня 1997р.

Кам’янська ЗОШ

І-ІІІ ступенів



10

10

Воробець

Марія Степанівна





Історія

Ілюк Оксана Романівна

29 вересня 1996р.

Кам’янська ЗОШ

І-ІІІ ступенів



11

11

Звоздецький

Іван Денисович





Історія

Герман Оксана Георгіївна

21.04.1999

Коровійська ЗОШ І-ІІІ ст.

8

8

Щериля Людмила Олександрівна



Історія

Білик Дарія Віталіївна

01.01.1998

Коровійська ЗОШ І-ІІІ ст.

8

8

Щериля Людмила Олександрівна



Історія

Чолак Мартіна Олександрівна

04.10.1998

Коровійська ЗОШ І-ІІІ ст.

9

9

Щериля Людмила Олександрівна



Історія

Пентелейчук Анастасія Вікторівна

17.01.1997р.

Коровійська ЗОШ І-ІІІ ст.

10

10

Щериля Людмила Олександрівна



Історія

Пігун Станіслав Вікторович

25.08.1996 р.

Коровійська ЗОШ І-ІІІ ст.

11

11

Щериля Людмила Олександрівна



























Правознавство

Лазурка Дионисій Степанович

16.10.1997

Глибоцький ліцей

9

9

Загарюк Марія Григорівна



Правознавство

Котюк Сергій Сергійович

12.04.1997

Глибоцький ліцей

10

10

Руснак Наталія Василівна



Правознавство

Столярчук Любов Юріївна

17вересня 1998р.

Кам’янська ЗОШ

І-ІІІ ступенів



9

9

Кінащук

Алла Дмитрівна





Правознавство

Сучеван Христина Петрівна

П’яте серпня 1998

Кам’янська ЗОШ

І-ІІІ ступенів



9

9

Кінащук

Алла Дмитрівна





Правознавство

Бойчук Олена Миколаївна

29.03.1998р.

Коровійська ЗОШ І-ІІІ ст.

9

9

Щериля Людмила Олександрівна



Правознавство

Унгурян Яна Георгіївна

20.01.1998

Коровійська ЗОШ І-ІІІ ст.

9

9

Щериля Людмила Олександрівна



Правознавство

Гуржуй Олеся Дмитрівна

30.03.1997р.

Коровійська ЗОШ І-ІІІ ст.

10

10

Щериля Людмила Олександрівна



Правознавство

Гучик Каріна Сергіївна

18.08.1997 р.

Коровійська ЗОШ І-ІІІ ст.

10

10

Щериля Людмила Олександрівна



























Георграфія

Трафенчук Микола Едуардович

19.12.1997

Глибоцький ліцей

9

9

Максимюк Валентина Миколаївна



Географія

Ванзуряк Олександр Олександрович

01.02.1997

Глибоцький ліцей

10

10

Швець Олександра Григорівна



Географія

Славута Богдан Ігорович

12.05.1998

Глибоцький ліцей

9

9

Максимюк Валентина Василівна



Географія

Семенюк Анастасія Миколаївна

Перше жовтня 1997р.

Кам’янська ЗОШ

І-ІІІ ступенів



10

10

Божескул Любов Василівна



Географія

Божескул Дмитро Іванович

08 листопада 1996

Старововчинецький ліцей

11

11

Сидоряк Домка Василівна



Географія

Волошнюк

Дмитро Васильович



7 листопада 1995

Карапчівський ліцей

11

11

Товарницький Василь

Георгійович





Географія

Воробець Софія Василівна

12 березня 2000р.

Кам’янська ЗОШ

І-ІІІ ступенів



8

8

Божескул

Любов Василівна





Географія

Микитюк Дмитро Васильович

Сімнадцяте липня 1999р.

Кам’янська ЗОШ

І-ІІІ ступенів



8

8

Божескул

Любов Василівна





Географія

Лазурко Олександр Валерійович

22 травня 1999р.

Кам’янська ЗОШ

І-ІІІ ступенів



8

8

Божескул

Любов Василівна





Географія

Баб’юк Іван Петрович

Дев’ятнадцяте травня 1998

Кам’янська ЗОШ

І-ІІІ ступенів



9

9

Кукурудзяк

Василь Юрійович





Географія

Ватричук Юрій Іванович

Вісімнадцяте березня 1998

Кам’янська ЗОШ

І-ІІІ ступенів



9

9

Кукурудзяк

Василь Юрійович





Географія

Сучеван Христина Петрівна

П’яте серпня 1998

Кам’янська ЗОШ

І-ІІІ ступенів



9

9

Кукурудзяк

Василь Юрійович





Географія

Столярчук Любов Юріївна

17 вересня 1998р.

Кам’янська ЗОШ

І-ІІІ ступенів



9

9

Кукурудзяк

Василь Юрійович





Географія

Ілюк Оксана Романівна

29 вересня 1996р.

Кам’янська ЗОШ

І-ІІІ ступенів



11

11

Кукурудзяк

Василь Юрійович





























Економіка

Столярчук Любов Юріївна

17 вересня 1998р.

Кам’янська ЗОШ

І-ІІІ ступенів



9

9

Божескул

Любов Василівна





Економіка

Карлійчук Марія Юріївна

Друге вересня 1997р.

Кам’янська ЗОШ

І-ІІІ ступенів



10

10

Божескул

Любов Василівна





Економіка

Лукинюк Олександр Валентинович

Друге червня 1996р.

Кам’янська ЗОШ

І-ІІІ ступенів



11

11

Божескул

Любов Василівна





























Англійська мова

Малофій Таїсія Ігорівна

21.10.1998

Глибоцький ліцей

9

9

Биховець Ольга Василівна



Англійська мова

Чубрей Христина Юріївна

17.10.1996

Глибоцький ліцей

11

11

Балан Зоя Степанівна



Англійська мова

Мартинюк Яна Олегівна

04 липня 1996

Старововчинецький ліцей

11

11

Оршевська Надія Василівна



Англійська мова

Воробець Аліна Романівна

Шосте червня 1999 р.

Кам’янська ЗОШ

І-ІІІ ступенів



8

8

Глобак

Надія Василівна





Англійська мова

Цибуляк Владислав Степанович

П’ятнадцяте січня 1998

Кам’янська ЗОШ

І-ІІІ ступенів



8

8

Білійчук

Антоніна Василівна





Англійська мова

Кирстюк Софія Володимирівна

Одинадцяте жовтня 1998р.

Кам’янська ЗОШ

І-ІІІ ступенів



9

9

Чоботар

Фрузіна Василівна





Англійська мова

Іванчикова Юлія Миколаївна

29 грудня 1997р.

Кам’янська ЗОШ

І-ІІІ ступенів



9

9

Глобак

Надія Василівна





Англійська мова

Ілюк Оксана Романівна

29 вересня 1996р.

Кам’янська ЗОШ

І-ІІІ ступенів



11

11

Чоботар

Фрузіна Василівна





























Французька мова

Божеску Аліна Георгі ївна

24 лютого 1998

Карапчівський ліцей

9

9

Миглей Олена Іллівна



Французька мова

Миглей Валентин Костянтинович

29 червня 1997

Карапчівський ліцей

10

10

Миглей Олена Іллівна



Французька мова

Ніколайчук Флорінела Георгіївна

4 квітня 1996

Карапчівський ліцей

11

11

Савюк Марина Аврелівна

























1.

Російська мова

Тєлєгін Яків Олександрович

28.01.1998

Глибоцький ліцей

9

9

Радкевич Олена Олександрівна



























Світова

л-ра

Білійчук Софія Юріївна

Перше жовтня 1999р.

Кам’янська ЗОШ

І-ІІІ ступенів



8

8

Загарюк

Світлана Петрівна





Світова

л-ра

Мицак Мар’яна Михайлівна

26 липня 1998р.

Кам’янська ЗОШ

І-ІІІ ступенів



9

9

Загарюк

Світлана Петрівна





Світова

л-ра

Іванчикова Юлія Миколаївна

29 грудня 1997р.

Кам’янська ЗОШ

І-ІІІ ступенів



9

9

Стрілак

Євдокія Іллівна





Світова

л-ра

Лелітко Наталя Миколаївна

29 грудня 1996 р.

Кам’янська ЗОШ

І-ІІІ ступенів



10

10

Стрілак

Євдокія Іллівна





Світова

л-ра

Ілюк Оксана Романівна

29 вересня 1996р.

Кам’янська ЗОШ

І-ІІІ ступенів



11

11

Загарюк

Світлана Петрівна





























Інформатика

Божеску Аліна Миколаївна

24 лютого 1998

Карапчівський ліцей

9

9

Товарницький Євген

Васильович





Інформатика

Миглей Валентин Костянтинович

29 червня 1997

Карапчівський ліцей

10

10

Товарницький Євген

Васильович





Інформатика

Опаєць Владислав Васильович

10 жовтня 1995

Карапчівський ліцей

11

11

Товарницький Євген

Васильович





Інформатика

Бірова Віолета Густавівна

20.06.1998р.

Коровійська ЗОШ І-ІІІ ст.

9

9

Мартинюк Юлія Василівна



Інформатика

Булезюк Руслана Миколаївна

04.01.1999р.

Коровійська ЗОШ І-ІІІ ст.

9

9

Мартинюк Юлія Василівна



























Інформаційні технології

Божескул Дмитро Іванович

08 листопада 1996

Старововчинецький ліцей

11

11

Каменюк Василь Костянтинович



Інформаційні технології

Дущак Віталіна Георгіївна

24 лютого 1996

Карапчівський ліцей

10

10

Товарницький Євген

Васильович





Інформаційні технології

Опаєць Владислав Васильович

10 жовтня 1995

Карапчівський ліцей

11

11

Товарницький Євген

Васильович





























Румунська мова та література

Карп Анжеліка Георгіївна

6 листопада 1999

Карапчівський ліцей

8

8

Товарницька Олена Георгіївна



Румунська мова та література

Кирчу Міхаела Михайлівна

18 червня 1998

Карапчівський ліцей

9

9

Кирчу Олена Семенівна



Румунська мова та література

Дущак Віталіна Георгіївна

24 лютого 1996

Карапчівський ліцей

10

10

Еремеску Ніколета Аркадіївна



Румунська мова та література

Кирчу Марінела Іванівна

6 серпня 1998

Карапчівський ліцей

10

10

Божеску Доріна Василівна



Румунська мова та література

Лютик Марина Георгіївна

17 квітня 1995

Карапчівський ліцей

11

11

Божеску Доріна Василівна

























1.

Астрономія

Кукурудзяк Андрій Васильович

5 листопада 1995р.

Кам’янська ЗОШ

І-ІІІ ступенів



11

11

Кукурудзяк

Василь Юрійович