Україна управління охорони здоров`я рівненської облдержадміністрації рівненський державний базовий медичний коледж - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Україна управління охорони здоров`я рівненської облдержадміністрації... 1 22.04kb.
Україна управління охорони здоров`я рівненської облдержадміністрації... 1 28.61kb.
Правила прийому до Комунального вищого навчального закладу І рівня... 1 308.7kb.
Головне управління охорони здоров’я тернопільської облдержадміністрації 1 46.18kb.
Головне управління охорони здоров`я облдержадміністрації 1 73.11kb.
Україна Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації... 1 56.73kb.
Україна Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації... 1 64.93kb.
Україна Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації... 1 40.42kb.
Рішення сесії обласної ради VІ скликання № Перелік непридатних до... 1 94.04kb.
Україна Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації... 1 35.31kb.
Україна Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації... 1 126.53kb.
Наукова бібліотека про наш край І краян: Сумщина на сторінках видань... 3 479.53kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Україна управління охорони здоров`я рівненської облдержадміністрації рівненський - сторінка №1/1

УКРАЇНА

УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ`Я РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

РІВНЕНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ БАЗОВИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ

33018, м. Рівне, вул. Мірющенка,53 тел. 23-00-89, факс (0362), 22-69-58, 22-21-01.

E-mail: m_college@icc.rv.ua

Код ЄДРПОУ: 02011545

Дата складання: 17.08.2012

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

на поселення в гуртожиток №3 по вул. Курчатова, 6 станом на 01 вересня 2012 року

І курс «Лікувальна справа» 9 класів

1. Мельник Юлія Сергіївна

2. Козлюк Дмитро Павлович

3. Малош Роман Анатолійович

4. Корінь Вадим Богданович

5. Голомей Тетяна Сергіївна

6. Городецька Тетяна Богданівна

7. Іванців Ольга Володимирівна

8. Маліновська Катерина Володимирівна

9. Вакуліч Людмила Леонідівна

10. Тимчук Оксана Юріївна

11. Іщук Віталій Миколайович

12. Федицька Наталія Андріївна

13. Каліш Наталія Михайлівна

14. Панасюк Іван Анатолійович

15. Капустінська Ірина Анатоліївна

16. Лукасевич Іванна Ярославівна

17. Гнатів Ірина Богданівна

18. Субот Богдана Миколаївна

19. Стаськевич Аліна Леонідівна

20. Дацька Олеся Василівна

21. Кошелик Тетяна Богданівна

22. Яковець Аліна Олександрівна

23. Гецко Оксана Василівна

24. Курильчик Вікторія Миколаївна

25. Ратушна Юлія Ігорівна

26. Демянчук Олена Вячеславівна

27. Крошко Марія Володимирівна

28. Полховський Олександр Степанович

29. Усач Леся Миколаївна

30. Мацько Михайло Миколайович

31. Павловський Владислав Іванович

32. Павловський Роман Вікторович

ІІ курс «Лікувальна справа» 11 класів

33. Моторко Євгеній Олександрович

34. Пілат Валентина Федорівна

35. Гаврилюк Наталія Романівна

36. Рощук Ігор Юрійович

37. Ковтунович Яна Миколаївна

38. Назарчук Олександр Григорович

39.Василець Надія Миколаївна

40.Бойко Надія Володимирівна

41.Парфенюк Ірина Олександрівна

42.Бобер Тетяна Петрівна

43. Жоган Ірина Валентинівна

44. Болотнюк Світлана Володимирівна

45. Крошко Іванна Володимирівна

46.Ковтунович Сніжана Іванівна

47. Тернюк Ірина Юріївна

48. Крупенко Аліна Володимирівна

49. Берташ Ірина Іванівна

50. Веремій Сергій Іванович

51. Коцюба Максим Леонідович



І курс «Сестринська справа» 9 класів

52. Вагіла Ольга Миколаївна

53. Яремова Тетяна Анатоліївна

54.Попик Яна Петрівна

55. Мандза Марія Михайлівна

56. Ткач Христина Миколаївна

57. Ковтунович Алла Вікторівна

58. Пугач Мирослава Іванівна

59. Столяр Тетяна Миколаївна

60. Іщик Світлана Петрівна

61. Канюка Мирослава Василівна

62. Гук Тетяна Іванівна

63. Суха Жанна Євгенівна

64. Скороход Тетяна Миколаївна

65. Табор Наталія Валеріївна

66. Килюх Владислав Леонідович

67. Винник Христина Ігорівна

68. Бондаренко Христина Юріївна

69. Лаврович Вікторія Григорівна

70.Ососкало Ілона Леонідівна

71.Мотько Оксана Станіславівна

72.Кравчук Рита Володимирівна

73. Мамчик Наталія Юріївна

74.Михайленко Марина Валентинівна

75.Міняйло Діана Володимирівна

76. Голиш Ольга Володимирівна



ІІ курс «Сестринська справа» 9 класів

77.Ляшко Максим Миколайович

78.Харечко Лілія Сергіївна

ІІ курс «Сестринська справа» 11 класів

79. Кононець Марія Ігорівна

80. Братащук Зоряна Валеріївна

81. Сорока Анастасія Олександрівна

82. Шайдецька Наталія Анатоліївна

83. Хращевська Ольга Олександрівна

84. Яцук Вікторія Богданівна

85. Боса Ольга Юріївна

86. Букреєва Анна Анатоліївна

87. Кибукевич Марія Миколаївна

88. Соловей Оксана Вікторівна

89. Журавель Тетяна Олександрівна

90. Димарчук Марія Володимирівна

91. Яцкевич Марія Ігорівна

92. Давидюк Тетяна Анатоліївна

93. Чирук Ольга Олегівна

94. Руштин Наталія Євгенівна

95. Митчик Людмила Олександрівна

96. Козодой Інна Володимирівна

97. Ворон Світлана Володимирівна

98. Величко Інна Павлівна

99. Андріюк Марта Вікторівна

100.Омеленчук Іванна Василівна

101. Козаченко Людмила Вікторівна

102.Шустик Вікторія Романівна

103.Макарчук Юлія Валентинівна

104.Омельчук Людмила Олександрівна

105.Марчук Тетяна Іванівна

106.Боса Ольга Анатоліївна

107.Фарина Тетяна Іванівна

108.Пірог Тетяна Василівна

109.Гамза Міла Анатоліївна

110.Гаврилюк Ірина Василівна

111.Заречшюк Олена Павлівна

112.Чиж Юлія Андріївна

І курс «Фармація» 9 класів

113. Климець Анна Павлівна

114. Заїка Марина Сергіївна

115. Дичук Марія Михайлівна

116. Кірея Анастасія Михайлівна

117.Гузинська Анастасія Сергіївна

118. Процько Олена Володимирівна

119. Леончик Лілія Михайлівна

120. Лаврін Мар'яна Григорівна

121. Бойко Ірина Володимирівна

122. Рижа Тетяна Володимирівна

123. Кот Валерій Валерійович

124.Пархомчук Марія Василівна

125.Козлинець Тетяна Сергіївна

126.Поліщук Діана Юріївна

127. Ільчишин Юлія Андріївна

128. Гайдиш Юлія Вікторівна

129.Малаш Людмила Андріївна

130.Мерзін Олексій Анатолійович

131.Маркович Богдана Юріївна

132.Вишинська Тетяна Вікторівна

133.Панасюк Ірина Федорівна



І курс «Фармація — бакалаврат» 11 класів

134. Біла Катерина Мирославівна

135.Лохвич Олександр Валерійович

136.Барановська Ольга Володимирівна

137. Кривко Галина Павлівна

138.Ребець Анна Михайлівна

139. Миронюк Ірина Ігорівна

140. Бендюк Ганна Богданівна

141. Петрук Марія Василівна

142. Париха Марія Іванівна

143.Ковальчук Наталія Степанівна

144. Довбня Іванна Василівна

145. Василюк Наталія Миколаївна

146.Поліщук Тетяна Петрівна

147. Жакун Катерина Сергіївна

148. Чукась Віолета Богданівна

149. Ванджурак Ірина Ігорівна

150.Госовська Юлія Василівна

151.Мельниченко Ірина Василівна

ІІ курс «Стоматологія ортопедична» 11 класів

152. Ящук Вадим Валерійович

153. Захарчук Роман Миколайович

154. Мельничук Ігор Сергійович

155.Сеник Михайло Володимирович

156.Федоренко Ганна Петрівна

157.Денисюк Владислав Іванович

158.Поцікайло Надія Станіславівна

159.Кравчук Мирослава Михайлівна

160. Дзьоба Інна Богданівна

161.Дацьків Ілля Михайлович

162.Кулик Ірина Юріївна

163.Залужний Павло Михайлович
І курс «Зубний гігієніст» 9 класів

164.Цапук Віта Анатоліївна

165. Семенюк Віта Олегівна

166.Андреєва Марія Романівна

167.Щербина Ольга Сергіївна

168.Годунко Вадим Віталійович

169. Якимук Анастасія Олександрівна

170.Мойсюк Дмитро Валерійович



ІІ курс «Лабораторна діагностика» 11 класів

171.Мовчанюк Назар Русланович

172.Шах Євгенія Юріївна

173.Квашук Юлія Володимирівна

174.Котяш Надія Володимирівна

175.Белоус Жанна Миколаївна

176.Віюк Вікторія Ігорівна

177.Гурська Олена Володимирівна

178.Круглик Яна Анатоліївна

179.Вінічук Альона Валеріївна

180.Пеньора Ірина Йосипівна

181.Омельковець Марія Вікторівна

182.Теребейчик Софія Іванівна
«Медико-профілактична справа»

183.Комар Наталія Вікторівна

184.Козаченко Куатерина Сергіївна

185.Бебешко Аліна Ігорівна


Директор Р.О.Сабадишин
Голова студентського

профкому В.В.Колінчук
Комендант гуртожитку №3