Україна управління охорони здоров`я рівненської облдержадміністрації рівненський державний базовий медичний коледж - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Україна управління охорони здоров`я рівненської облдержадміністрації... 1 22.04kb.
Україна управління охорони здоров`я рівненської облдержадміністрації... 1 57.98kb.
Правила прийому до Комунального вищого навчального закладу І рівня... 1 308.7kb.
Головне управління охорони здоров’я тернопільської облдержадміністрації 1 46.18kb.
Головне управління охорони здоров`я облдержадміністрації 1 73.11kb.
Україна Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації... 1 56.73kb.
Україна Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації... 1 64.93kb.
Україна Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації... 1 40.42kb.
Рішення сесії обласної ради VІ скликання № Перелік непридатних до... 1 94.04kb.
Україна Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації... 1 35.31kb.
Україна Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації... 1 126.53kb.
Про проведення ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад... 2 630.69kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Україна управління охорони здоров`я рівненської облдержадміністрації рівненський - сторінка №1/1

УКРАЇНА

УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ`Я РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

РІВНЕНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ БАЗОВИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ

33018, м. Рівне, вул. Мірющенка,53 тел. 23-00-89, факс (0362), 22-69-58, 22-21-01.

E-mail: m_college@icc.rv.ua

Код ЄДРПОУ: 02011545



Дата складання: 17.08.2012

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

на поселення в гуртожиток №1 по вул. Ст.Бандери, 43 станом на 01 вересня 2012 року

ІІ курс «Лікувальна справа» 9 класів

  1. Степчук Наталія Анатоліївна

ІІ курс «Лікувальна справа» 11 класів

  1. Альяна Олена Борисівна

  2. Гладкий Денис Сергійович

  3. Дорош Анжела Володимирівна

  4. Мельник Катерина Іванівна

  5. Олійник Андрій Тимофійович

  6. Смаглюк Оксана Василівна

  7. Чередько Світлана Анатоліївна

  8. Швая Тетяна Володимирівна


ІІІ курс «Лікувальна справа» 11 класів

  1. Прокопчук Ольга Володимирівна


ІІ курс «Сестринська справа» 9 класів

  1. Прадун Олена Миколаївна

  2. Тригубець Юлія Вікторівна

ІV курс «Сестринська справа» 11 класів

  1. Крусь Юлія Миколаївна

  2. Неводнічик Юлія Олександрівна

ІV курс «Сестринська справа» 9 класів


  1. Лосінець Катерина Дмитрівна

  2. Пекарська Олена Ярославівна

  3. Турлак Ірина Іллівна

І курс «Фармація» 9 класів

  1. Білоус Анастасія В'ячеславівна

  2. Бобровська Лілія Вікторівна

  3. Вишинська Тетяна Вікторівна

  4. Гайдиш Юлія Вікторівна

  5. Додчук Ольга Олександрівна

  6. Додчук Тетяна Олександрівна

  7. Лебіч Богдана Петрівна

  8. Малаш Людмила Андріївна

  9. Панчук Альона Валеріївна

  10. Пахнюк Альона Федорівна

  11. Пілат Марія Вікторівна

  12. Рока Наталія Сергіївна

  13. Сопронюк Вікторія Генадіївна

  14. Шпинюк Юлія Леонідівна

ІІ курс «Фармація» 9 класів

  1. Микуляк Анна Мирославівна

І курс «Фармація бакалаври» 11 класів

  1. Андрійчук Юлія Олександрівна

  2. Волчецька Марія Валеріївна

  3. Годун Яна Василівна

  4. Кіка Світлана Леонідівна

  5. Корець Наталія Володимирівна

  6. Костюкович Олеся Павлівна

  7. Ніколюк Марина Леонідівна

  8. Овсянік Лілія Іванівна

  9. Олексійовець Наталія Василівна

  10. Стеник Любов Володимирівна


ІІ курс «Стоматологія ортопедична» 11 класів

  1. Бублій Ірина Володимирівна

  2. Вальковець Валентина Федорівна

  3. Душко Дмитро Олегович

  4. Кешецький Андрій Володирович

  5. Мишковець Марія Вікторівна

  6. Пігаль Микола Валерійович

  7. Сергійчук Анна Вячеславівна

  8. Тимощук Оксана Василівна

  9. Трохимчук Юрій Олександрович

  10. Чудінович Юрій Васильович

  11. Шинкарук Олександр Віталійович

ІІ курс «Зубний гігієніст» 9 класів

  1. Кубай Ігор Сергійович

ІІ курс «Зубний гігієніст» 9 класів

  1. Павлюк Тетяна Олександрівна

ІІ курс «Медико-профілактична справа» 11 класів

  1. Ковальчук Марина Миколаївна

  2. Марцинюк Оксана Віталіївна

  3. Прохорук Катерина Василівна

  4. Тарасюк Мирослава Федорівна

  5. Тарасюк Павло Іванович

ІІ курс «Лабораторна діагностика»

  1. Крюкова Вікторія Іванівна

  2. Макуха Ярослава Олександрівна

ІV «Медико-профілактична справа»

  1. Корнійчук Іван


Директор Р.О.Сабадишин
Голова студентського

профкому В.В.Колінчук
Комендант гуртожитку №1