Україна управління охорони здоров`я рівненської облдержадміністрації рівненський державний базовий медичний коледж - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Україна управління охорони здоров`я рівненської облдержадміністрації... 1 57.98kb.
Україна управління охорони здоров`я рівненської облдержадміністрації... 1 28.61kb.
Правила прийому до Комунального вищого навчального закладу І рівня... 1 308.7kb.
Головне управління охорони здоров’я тернопільської облдержадміністрації 1 46.18kb.
Головне управління охорони здоров`я облдержадміністрації 1 73.11kb.
Україна Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації... 1 56.73kb.
Україна Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації... 1 64.93kb.
Україна Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації... 1 40.42kb.
Рішення сесії обласної ради VІ скликання № Перелік непридатних до... 1 94.04kb.
Україна Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації... 1 35.31kb.
Україна Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації... 1 126.53kb.
Журналістика 1 220.66kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Україна управління охорони здоров`я рівненської облдержадміністрації рівненський - сторінка №1/1

УКРАЇНА

УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ`Я РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

РІВНЕНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ БАЗОВИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ

33018, м. Рівне, вул. Мірющенка,53 тел. 23-00-89, факс (0362), 22-69-58, 22-21-01.

E-mail: m_college@icc.rv.ua

Код ЄДРПОУ: 02011545

Дата складання: 17.08.2012


РОЗПОРЯДЖЕННЯ

на поселення в гуртожиток №2 по вул. Коцюбинського, 6 станом на 01 вересня 2012 року
І курс «Лікувальна справа» 9 класів

1. Мороченець Наталія Петрівна

2. Буднік Ірина Сергіївна

3. Петрина Мирослава Валентинівна

4. Сивук Валентина Русланівна

5. Муравинець Вікторія Сергіївна

6. Веремійчук Андрій Валерійович

7. Попадюк Марта Юріївна

8. Лилик Марія Романівна

9. Гончар Ілона Володимирівна

10. Скупейко Віталій Леонідович

11. Смолінська Оксана Володимирівна

12. Мельничук Наталія Юріївна

13. Проньо Бондан Іванович

14. Степенчук Катерина Володимирівна

15. Сидор Світлана Михайлівна

16. Рабош Тамара Віталіївна

17. Тіт Юлія Іванівна

18. Смітюх Марія Степанівна

19. Остаповець Катерина Анатоліївна

20. Іванюк Максим Ігорович

21. Федас Наталія Василівна

22. Сорока Світлана Михайлівна

23. Бульботка Наталія Олександрівна

24. Матеїч Юлія Миколаївна
ІІІ «Лікувальна справа» 11 класів

25. Грицюк Тетяна Олександрівна



І курс «Сестринська справа» 9 класів

26. Храмутічева Анастасія Миколаївна

27. Кремінь Христина Олегівна

28. Соломко Вікторія Михайлівна

29. Густій Оксана Михайлівна

ІV курс «Сестринська справа» 9 класів

30. Кухар Марія Вадимівна

31. Гордійчук Марія Вікторівна

32. Федорчук Зоя Анатоліївна



ІІ курс «Сестринська справа» 11 класів

33. Медведюк Оксана Олексіївна

34. Пігаль Оксана Богданівна
ІV курс «Сестринська справа» 11 класів

35. Волкошовець Христина Сергіївна

36. Корінь Марія Анатоліївна

37. Сохор Ірина Романівна



І курс «Фармація — бакалаврат» 11 класів

38. Петруля Вікторія Олегівна

39. Шилан Наталія Олександрівна

«Медико-профілактична справа»

40. Шилан Марія Олександрівна



І курс «Зубний гігієніст» 9 класів

41. Грицюк Віктор Михайлович


Директор Р.О.Сабадишин
Голова студентського

профкому В.В.Колінчук

Комендант гуртожитку №2