Вересень-жовтень 1 вересня, понеділок. 15. 00. Читальна зала День знань - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Вересень-жовтень 1 вересня, понеділок. 15. 00. Читальна зала День знань - сторінка №1/1
БІБЛІОТЕКА УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ ЗАПРОШУЄ
ВЕРЕСЕНЬ-ЖОВТЕНЬ
1 вересня, понеділок. 15.00. Читальна зала

День знань. Книжково-ілюстративна виставка "Допомагаємо в навчанні!" з демонстрацією освітніх можливостей БУЛ: підручники, посібники, наукова література, словники, інформація на електронних носіях.
5 вересня, п'ятниця. 17.00. Абонемент

До Дня міста. Книжково-ілюстративна виставка "Москва! В цім слові стільки змісту...". Образ Москви у творчості українських письменників.
6 вересня, субота. 15.00. Велика зала

Концерт "Учитель і учні". Присвячується Року сім`ї, Дню міста та Дню знань. Виступає вокальний клас професора М. В. Шадріної (Московський державний інститут музики ім. А. Шнітке). Прозвучать твори російської, української та західно-європейської класики. Вхід за запрошеннями.
9 вересня, вівторок. 17.00. Читальна зала

До 180-ї річниці від дня народження Л. М. Толстого. Книжково-ілюстративна виставка "Лев Толстой і Україна".
9 вересня, вівторок. 18.30. Велика зала

Театр у бібліотеці. Театр "Гармонія" представляє камерний спектакль "Моцарт і Сальері" ("Маленькі трагедії" О.С. Пушкіна). Беруть участь артисти Наталя Ромадіна й Олександр Степанцев. Пролунають фортепіанні твори В.А. Моцарта.
12 вересня, п`ятниця. 18.00. Велика зала

225 років від часу створення Чорноморського Флоту, заснування міста Севастополя. Презентація книг «Севастополь! Слава и гордость Отечества», «История Севастополя в лицах» (спільно з Севастопольським земляцтвом в м. Москві). В програмі: тематична виставка з фонду БУЛ, виступи авторів та видавців, концерт.
13 вересня, субота. 15.00. Конференц-зала

День українського кіно. Шедеври. Показ х/ф "Білий птах з чорною ознакою". Режисер Юрій Іллєнко. У ролях: Іван Миколайчук, Лариса Кадочникова, Богдан Ступка. Події фільму відбуваються в 1937-1947 р. Кіностудія ім. О. Довженка, 1970 р.
16 вересня, вівторок. 18.30. Велика зала

Вечір скрипкової музики. Присвячується 100-річчю від дня народження скрипаля, народного артиста СРСР Давида Ойстраха. Виступають лауреати і дипломанти міжнародних конкурсів Лія Якупова (скрипка) та Анна Тамаркіна (фортепіано).
20 вересня, субота. 15.00. Конференц-зала

Українська література на екрані. Показ х/ф "Камінна душа" (за мотивами однойменної повісті Г. Хоткевича про "чорних хлопців", "карпатських опришків"...). Режисер Станіслав Клименко. У ролях: Анатолій Хостикоєв, Богдан Ступка, Костянтин Степанков, Петро та Богдан Бенюк. Кіностудія ім. О. Довженка, 1989 р.
20 вересня, субота. 13.00. Конференц-зала

Слов'янський молодіжний клуб. Перегляд і обговорення фільму "Стара казка" (режисер Єжи Гофман). Фільм демонструється польською мовою .
23 вересня, вівторок. 18.30. Велика зала

Золоті сторінки української культури. До 105- і річниці від дня народження українського співака, народного артиста СРСР Бориса Романовича Гмирі. Презентація книги "Шостакович і Гмиря", що надійшла до фонду БУЛ.
27 вересня, субота. 15.00. Конференц-зала

Українська література на екрані. Показ х/ф "Помилка Оноре де Бальзака" (за однойменним романом Натана Рибака про історію взаємин Бальзака та графині Евеліни Ганської). Режисер Тимофій Левчук. У ролях: Іван Миколайчук, Раїса Недашківська, Стасіс Петронайтіс та ін. Кіностудія ім. О. Довженка, 1968 р.
30 вересня, вівторок. 17.00. Читальна зала

До Дня українських бібліотек. Виставка-презентація бібліотечних видань України та чергового випуску тематичного дайджесту БУЛ "Гарячі сторінки української преси".
30 вересня, вівторок. 18.30. Велика зала

Літературно-музичний вечір "Романтична музика і музична фантазія на теми українського фольклору". Виступають поетеса Ірина Лєсная (вірші за мотивами творів Олександра Гріна) і композитор Віктор Данілін.1 жовтня, середа. 15.00. Абонемент. Конференц-зала

До Дня вчителя. "Серце віддаю дітям". Книжково-ілюстративна виставка та літературно-педагогічні читання, присвячені 90-річчю від дня народження українського педагога В. О. Сухомлинского. Запрошуються читачі — батьки, вчителі шкіл та учні педагогічного коледжу.
3 жовтня, п'ятниця. 18.00. Конференц-зала

Всесвітній тиждень космосу. Книжково-ілюстративна виставка «Зоряні обрії України».
4 жовтня, субота. 15.00. Конференц-зала

Українська література на екрані. Показ х/ф "Вальдшнепи" (за мотивами роману Миколи Хвильового, який наважився ще в 20-і рр. досліджувати сталінський террор). Кіностудія ім. О. Довженка, 1996 р.
7 жовтня, вівторок. 18.30. Велика зала

Вокальний вечір. Присвячується творчій співдружності композитора М.І. Глінки та письменника Н.В. Кукольника. Ведучий концерту — заслужений діяч мистецтв, керівник Музичного товариства імені М.І. Глінки пра-правнучка композитора Лідія Глінка.
8 жовтня, середа. 18.00. Читальна зала

Російська україніка у фондах БУЛ. Презентація видань українських громад Росії.
9 жовтня, четвер. 18.30. Велика зала

Музично-поетичний авторський вечір київської поетеси Наталії Бєльченко.


11 жовтня, субота. 13.00. Конференц-зала

Слов'янський молодіжний клуб. Лекція історика та журналіста Пламєна Паскова (Болгарія) про сучасну Болгарію.
14 жовтня, вівторок. 18.00. Конференц-зала

Свято Покрови Богородиці. День українського козацтва.

Показ історико-документального фільму "Ой зійшла зоря над Почаєвом", огляд літератури з історії українського козацтва.


14 жовтня, вівторок. 18.30. Велика зала

Вечір скрипкової музики. Присвячується 105-річчю від дня народження видатного віолончеліста, уродженця України Григорія П`ятигорського.
16 жовтня, четвер. 18.00. Велика зала

Літературна вітальня. Літературно-музичний вечір, присвячений 50-річчю творчої діяльності письменника, музиканта, публіциста Віктора Добродія (Віктора Липова). За участю Московської асоціації "Лугань". У програмі: представлення книг ювіляра, розповіді про музику, мелодії скрипки.
18 жовтня, субота. 15.00. Конференц-зала

Українська література на екрані. Показ х/ф "Тіні забутих предків" (за однойменною повістю Михайла Коцюбинського). Режисер Сергій Параджанов. У ролях: Іван Миколайчук, Лариса Кадочникова, Леонід Єнгібаров. Кіностудія ім. О. Довженка, 1964 р.
22 жовтня, середа. 17.00. Читальна зала

Презентації. Літературні події в Україні, представлені на Московському міжнародному книжковому ярмарку. Виставка нових книжкових надходжень до БУЛ.
22 жовтня, середа. 18.30. Конференц-зала

Слов'янський молодіжний клуб. Новітня історія Балкан.

Зустріч із журналістом Олександром Кравченком.


23 жовтня, четвер. 18.30. Велика зала

Творчий вечір танцювальної студії "Музика... Образ... Танок" (керівник — лауреат міжнародних фестивалів Ю. Тагалі). Виконується танцювальна фантазія «Ти чарів сповнена…» на теми віршів Лесі Українки.


28 жовтня, вівторок. 18.30. Велика зала

Вечір фортепіанної музики. Присвячується пам`яті українського піаніста О. Слободяника. Твори російських і зарубіжних композиторів у виконанні лауреата міжнародних конкурсів і фестивалів Євгена Андрєєва.
29 жовтня, середа. 18.00. Конференц-зала

Українознавчі студії. Українське літературне життя Москви в 20-і роки минулого століття. До 100- річчя від дня народження засновників письменницької організації та видавництва "Сім" ("Село і місто"), журналу "НеоЛіф" (м. Москва) Володимира Гадзинского і Кості Буревія (Едварда Стріхи). Будуть представлені українські видання, що виходили в Москві в середині 1920-х рр.
31 жовтня, п'ятниця. 17.00. Читальна зала

Презентація чергового випуску дайджесту БУЛ "Гарячі сторінки української преси".