Виконання плану роботи Близнюківської районної державної адміністрації за ІІІ квартал 2013 року Протягом ІІІ кварталу 2013 року - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1сторінка 2
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Розпорядження голови районної державної адміністрації 20 червня 2013... 1 240.47kb.
Виконання плану роботи за ІІІ квартал поточного року та надати до... 1 279.94kb.
Виконання плану роботи районної державної адміністрації за ІІ квартал... 1 449.49kb.
Розпорядження від 25. 06. 2011 року №132 Про план роботи районної... 1 137.01kb.
Виконання плану роботи за І квартал 2013 року та до 5 січня 2014... 1 12.31kb.
О. М. Кураков 2013 року графік звітування голів органів місцевого... 1 15.75kb.
Розпорядження 20 червня 2013 року м. Бобровиця №119 1 284.82kb.
До плану роботи обласної державної адміністрації на ІІІ квартал 2013... 1 66.67kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації від 27 червня... 1 291.77kb.
Розпорядження голови обласної державної адміністрації 26. 06. 1 312.93kb.
Виконання плану роботи Кролевецької районної державної адміністрації... 1 131.04kb.
Департамент культури І туризму обласної державної адміністрації обласний... 2 522.76kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Виконання плану роботи Близнюківської районної державної адміністрації за ІІІ квартал - сторінка №1/2ЗАТВЕРДЖУЮ :


перший заступник голови

районної державної адміністрації

__________С.М.Лобановський

«25» жовтня 2013 рокуЗВІТ

про виконання плану роботи

Близнюківської районної державної адміністрації

за ІІІ квартал 2013 року
Протягом ІІІ кварталу 2013 року робота Близнюківської районної державної адміністрації була спрямована на забезпечення виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня.

Апарат, інші структурні підрозділи Близнюківської районної державної адміністрації за ІІІ квартал 2013 року здійснювали організаційне, кадрове, правове та інше забезпечення діяльності райдержадміністрації.


Засідання колегії районної державної адміністрації.

Відповідно до плану роботи райдержадміністрації спільні засідання колегії райдержадміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району проводилися щомісячно в останній понеділок місяця. Підготовка питань для розгляду на спільних засіданнях здійснювалася відповідно до вимог Положення про колегію, яке у липні 2013 переглянуто та затверджено розпорядженням голови райдержадміністрації від 23.07.2013 №402. Розпорядженням голови райдержадміністрації від 22.09.2011 р. № 500 «Про затвердження персонального складу колегії районної державної адміністрації» (зі змінами) затверджено склад колегії.

У ІІІ кварталі 2013 року проведено 3 спільних засідання колегії райдержадміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району.

Всього на засіданнях колегії протягом кварталу заслухано 15 питань, у тому числі 1 питання у порядку контролю за виконанням прийнятих рішень колегій. За результатами колегії головою райдержадміністрації прийнято 14 розпоряджень.Консультативно-дорадчі органи.

Станом на 01.10.2013 в райдержадміністрації нараховується 49 консультативно-

дорадчих органів райдержадміністрації, з них:

11 – очолює голова райдержадміністрації Шулець Л.С.;


20 – очолює перший заступник голови райдержадміністрації Лобановський С.М.;
3 – очолює заступник голови райдержадміністрації Протасов В.М.;
15 – очолює заступник голови райдержадміністрації Лисенко О.М.

У ІІІ кварталі 2013 року продовжувалась плідна робота над проведенням аналізу роботи консультативно-дорадчих органів, визначенням керівниками консультативних та дорадчих органів доцільності продовження їх роботи у подальшому. У липні 2013 року розпорядженням голови райдержадміністрації було припинено діяльність 1 консультативно-дорадчого органу. Протягом ІІІ кварталу у зв’язку з кадровими змінами, переглядом розподілу обов’язків була проведена і триває робота щодо внесення змін до складів консультативно-дорадчих органів. У ІІІ кварталі 2013 року проведено 79 засідань консультативно-дорадчих органів, у 6 комісій протягом звітного періоду вносилися зміни до складу. Проводилась робота щодо перегляду Положень консультативно-дорадчих органів, у разі необхідності вносились зміни або затверджувались нові.Співпраця з органами місцевого самоврядування району.

У серпні 2013 року Близнюківщина відзначила День Державного Прапора та День Незалежності України. З привітальними словами до присутніх звернулася голова районної державної адміністрації Лідія Сергіївна Шулець, голова районної ради Володимир Вікторович Бреус, Близнюківський селищний голова Геннадій Степанович Король. Із задоволенням близнюківці проглянули святковий концерт підготовлений працівниками культури та аматорами сцени.

У вересні 2013 року керівництво району, начальники структурних підрозділів районної державної адміністрації, селищний та сільські голови громад Близнюкіського району привітали вчителів, учнів та батьків із святом «Першого дзвоника» та початком нового навчального року. Ще однією з визначних дат для Близнюківського району у вересні була 70-та річниця визволення Близнюківщини від німецько-фашистських загарбників у святкуванні, якої брали участь усі без виключення жителі району. На передодні річниці визволення керівництво району, учасники бойових дій, ветерани Великої Вітчизняної війни, діти-війни, учнівська молодь взяли участь у передачі естафети пам’яті від Барвінківського району до Лозівського. Відбулася зустріч ветеранів Близнюківщини з ветеранами сусідніх районів.

Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 04 березня 2013 року №101 “Про затвердження Плану контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування району делегованих повноважень органів виконавчої влади на 2013 рік» організовано та проведено перевірку виконання делегованих повноважень виконавчих комітетів Олексіївської сільської ради (31.07.13-05.08.13) та Уплатнівської сільської ради (28.08.13-02.09.2013), за результатами підготовлено довідки та складено акти, які направлено до сільських рад для розгляду, опрацювання та вжиття невідкладних заходів щодо усунення недоліків у діяльності виконкомів, які було виявлено під час перевірки.

Протягом кварталу керівники відділів, секторів апарату, структурних підрозділів райдержадміністрації брали участь у семінарах-нарадах з посадовими особами органів місцевого самоврядування Близнюківського району, які організовувались щомісячно організаційним відділом Близнюківської районної ради.

У вересні 2013 року організовано та проведено семінар – навчання з головами та секретарями виконкомів селищної та сільських рад, де розглядалися питання: 1. Про розгляд актів перевірок здійснення виконавчими комітетами місцевих рад

району делегованих повноважень органів виконавчої влади відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 1999 року № 339 «Про затвердження Порядку контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади» (із змінами) за 9 місяців 2013 року;

 1. Про законодавче забезпечення запобігання та протидії корупції в органах місцевого самоврядування.

З метою надання роз’яснювальної роботи громадянам віддалених та малочисельних сіл району з питань, які є найбільш актуальними, роз’яснень чинного законодавства України, соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича розпорядженням голови райдержадміністрації від 29.12.2012 №1532 утворено та затверджено склад мобільної групи, графік проведення «Загальносистемного дня інформування на селі». У ІІІ кварталі 2013 року проведено 3 виїзди у віддалені та малочисельні населені пункти Лукашівької (25.07.2013), Кіровської (29.08.2013), Добровільської (26.09.2013) сільських рад. За результатами виїздів складено протоколи та надано доручення до виконання.

Протягом кварталу з метою підвищення ролі місцевого самоврядування у соціально-економічному розвитку територій спільно з органами місцевого самоврядування із залученням депутатських корпусів селищної та сільських рад, активістів населених пунктів проводилась робота щодо обговорення проекту Концепції з питань реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні в 1 – селищній і 19 – сільських радах Близнюківського району.Організаційна робота.

Проводилися заходи райдержадміністрації: • до Дня Державного Прапора, Дня Незалежності України (23-24.08.13);

 • урочистості з нагоди Дня знань (01.09.13), 70-ї річниці визволення Близнюківщини від німецько-фашистських загарбників (16.09.13);

 • реалізація на території Близнюківського району вимог Указу Президента України від 24 травня 2013 року №307/2013 «Про заходи щодо забезпечення здійснення місцевими державними адміністраціями виконавчої влади на відповідній території»;

 • проведення комісій по виплаті першочергових платежів та погашення заборгованості

по заробітній платі (контроль за наповненням доходної частини бюджету);

 • виїзні оперативні групи працівників райдержадміністрації на території сільських

рад (щосереди);

 • проведення «гарячої лінії» з керівництвом райдержадміністрації, начальниками

управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації;

 • оперативні наради з керівниками підприємств, установ, організацій усіх форм

власності, селищним та сільськими головами (перший, другий, третій понеділок місяця);

 • апаратні наради (щопонеділка) із заступниками голови, керівником апарату та

керівниками управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації.

На нарадах-навчаннях під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Покас Н.М. проводився аналіз довідок про стиль та методи роботи апаратів райдержадміністрацій області та вживалися відповідні заходи по недопущенню вказаних у довідках недоліків, а також переймався позитивний досвід роботи. У липні 2013 року було розглянуто довідку Харківської облдержадміністрації щодо вивчення стилю та методів роботи апарату Близнюківської райдержадміністрації. Після опрацювання зазначеного матеріалу керівником апарату райдержадміністрації Покас Н.М. було дано доручення керівникам секторів, відділів апарату райдержадміністрації про розроблення заходів щодо усунення недоліків та врахування рекомендацій наданих під час перевірки. Надані заходи відділом організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації було узагальнено і затверджено розпорядженням голови райдержадміністрації від 23 липня 2013 року №404.

Протягом ІІІ кварталу 2013 року надавалась методична допомога відділам, секторам апарату, структурним підрозділам райдержадміністрації з питань якісного формування пропозицій до планів роботи та звітності про їх виконання. Протягом звітного періоду на виконання графіку надання методичної та практичної допомоги апарату, управлінням, відділам та іншим структурним підрозділам райдержадміністрації щодо планування роботи на 2013 рік проведено перевірку та надано практичну і методичну допомогу у юридичному відділі апарату райдержадміністрації (25.09.2013). За результатами перевірки складено довідку, яку направлено до відділу для розгляду та врахування в роботі. Надано рекомендації та запропоновано їх врахувати в подальшій роботі при складанні планів роботи у відділі та пропозицій до планів роботи райдержадміністрації.

У ІІІ кварталі 2013 року у зв’язку з кадровими змінами та переглядом обов’язків між першим заступником голови, заступниками голови та керівником апарату райдержадміністрації розроблено та затверджено розпорядженням голови райдержадміністрації від 28 серпня 2013 року №470 розподіл обов’язків, функціональні обов’язки, закріплення першого заступника голови, заступників голови за селищною та сільськими радами.

Виконувались вимоги, передбачені законами України «Про доступ до публічної інформації» та «Про захист персональних даних», що входять до компетенції відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації.

В районній державній адміністрації здійснюються заходи по наданню роботі з кадрами системного планового характеру. Кадровою службою відділу організаційно - кадрової роботи апарату райдержадміністрації проводиться відповідна робота щодо дотримання вимог чинного законодавства з питань державної служби в органах виконавчої влади. З цією метою складаються річний, щоквартальні, щомісячні та щотижневі плани роботи.

При районній державній адміністрації діє, як дорадчій орган районна Рада по роботі з кадрами, яка надає практичну допомогу управлінням, відділам та іншим структурним підрозділам райдержадміністрації. Свою діяльність рада здійснює згідно з планом. Засідання ради по роботі з кадрами проводяться щоквартально. У ІІІ кварталі поточного року засідання ради по роботі з кадрами було проведено 16 вересня 2013 року, розглянуті питання:

1. Про результати роботи органів виконавчої влади з добору кандидатів на навчання до Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України та Харківському національному економічному університеті

2. Про стан працевлаштування та залучення до державної служби випускників Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

За звітний період поточного року звільнено 5 державних службовеців - 2 - за переведенням, п.5 ст.36 КЗпП України, 2- за угодою сторін, п.1 ст.36 КЗпП України, 1- за власним бажанням, ст.38 КЗпП України.

Призначено на вакантні посади 2 державних службовці: 1 - через стажування та конкурс, 1 - стажування та переведення.

У ІІІ кварталі 2013 року підвищили кваліфікацію та пройшли підготовку 5 державних службовців у Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, з них: 2 – на базі Центру підготовки та удосконалення управлінських кадрів Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (м. Феодосія).

В ІІІ кварталі 2013 року проведено 8 стажувань на посади державних службовців районної державної адміністрації, 1 стажування (голова районної державної адміністрації Шулець Л.С.) – у Департаменті забезпечення взаємодії з Верховною Радою України та регіонами Секретаріату Кабінету Міністрів України (м. Київ).

Проведено 4 засідання конкурсної комісії на заміщення вакантних посад, в яких взяли участь 6 осіб. Переможці конкурсу рекомендовані для призначення на відповідні посади після проходження спеціальної перевірки щодо кандидатів на зайняття посад державних службовців відповідно до Порядку організації проведення спеціальної перевірки щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов’язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, затвердженого Указом Президента України від 25 січня 2012 року № 33/2012.

У районній державній адміністрації проводиться постійно робота по забезпеченню дотримання державними службовцями обмежень, передбачених законами України «Про державну службу» та «Про засади запобігання і протидії корупції».

На виконання розпорядження голови Харківської обласної державної адміністрації від 18 вересня 2013 року № 362 «Про заходи щодо мінімізації можливості виникнення конфлікту інтересів осіб, уповноважених на виконання функцій держави, та врегулювання конфлікту інтересів у разі його виникнення» розпорядженням голови районної державної адміністрації від 25 вересня 2013 року № 524 затверджені Заходи щодо мінімізації можливості виникнення конфлікту інтересів осіб, уповноважених на виконання функцій держави, та врегулювання конфлікту інтересів у разі його виникнення.

Випадків виникнення конфлікту інтересів державними службовцями районної державної адміністрації не встановлено.

До відділу організаційно-кадрової роботи апарату районної державної адміністрації при призначенні на посади держаних службовців надаються відомості щодо близьких осіб, які працюють в державному органі.

У ІІІ кварталі 2013 року постанов суду про порушення вимог Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» державними службовцями не надходило.

На виконання рекомендацій, наданих під час перевірки роботи апарату районної державної адміністрації, розпорядженням голови районної державної адміністрації від 16.07.2013 № 392 «Про внесення змін до персонального складу колегії районної державної адміністрації» до персонального складу колегії районної державної адміністрації введено Дворнікову І.Г., головного спеціаліста відділу організаційно-кадрової роботи апарату районної державної адміністрації, відповідальну в Близнюківській районній державній адміністрації за питання запобігання та виявлення корупції.

У районній газеті «Нове життя» від 27 липня 2013 року №59-60 (9291-9292) надано роз’яснення законодавства в статті «Обмеження щодо осіб, які припинили діяльність, пов’язану з виконанням функції держави або місцевого самоврядування як один із заходів протидії корупції».

Уповноважена особа, на яку покладені виконання обов’язків з питань запобігання та протидії корупції в районній державній адміністрації (Дворнікова І.Г.) пройшла стажування 14 серпня 2013 року у відділі з питань запобігання та виявлення корупції Харківської обласної державної адміністрації.

У вересні 2013 року на навчанні з державними службовцями районної державної адміністрації та особами, зарахованими до кадрового резерву на посади державних службовців розглянуто питання щодо нового антикорупційного законодавства та витяг із протоколу засідання КМУ від 14 серпня 2013 року № 49.

В районній державній адміністрації функціонує єдина державна комп’ютерна система «Картка» ЄДКС «Кадри» (електронний облік особових справ державних службовців).

Станом на 01 жовтня 2013 року введено 88 особових карток. Проводилось систематичне оновлення електронного обліку державних службовців системи «Картка».

Протягом кварталу якісно і своєчасно надавалась інформація на контрольні документи до Харківської обласної державної адміністрації та Управління державної служби Головного управління державної служби у Харківській області.

Вносились зміни і доповнення до особових справ і трудових книжок працівників, що призначені раніше. Проводилось звільнення працівників районної державної адміністрації у відповідності до діючого законодавства в Україні.

Здійснювався постійний контроль та підготовка матеріалів щодо присвоєння чергових рангів, встановлення надбавок та надбавок за вислугу років.

Готувались розпорядження по особовому складу.

Юридичним відділом апарату райдержадміністрації за ІІІ квартал 2013 року здійснено 286 перевірок відповідності законодавству проектів розпоряджень голови райдержадміністрації, із них по кадрах – 116.

Взято участь у засіданні постійно діючої районної комісій з питань земельних відносин при Близнюківській райдержадміністрації. Підготовлено 7 протоколів засідань, де розглянуті звернення, заяви громадян та юридичних осіб щодо надання дозволів на розробку технічної документації про встановлення меж земельних часток (паїв) та їх затвердження.

Захист інтересів районної державної адміністрації в засіданнях:


 • районного суду - 8;

 • Лозівський міжрайонний суд – 1;

 • Харківського господарського суду – 3;

 • Апеляційний суд Харківської області – 1;

 • Вищий господарський суд України - 1.

На виконання Закону України «Про безоплатну правову допомогу» юридичним відділом апарату районної державної адміністрації, згідно графіка проводиться особистий прийом громадян, що потребують правової (юридичної) допомоги. За ІІІ квартал 2013 року надано 45 усних консультацій. Також надавалися письмові відповіді на звернення громадян, що стосуються діяльності райдержадміністрації та відносяться до компетенції юридичного відділу. Ведеться журнал обліку проведення особистого прийому.

У районному управлінні юстиції за ІІІ квартал 2013 року розпоряджень голови районної державної адміністрації, що носять нормативно-правовий характер не зареєстровано.
наступна сторінка >>