Виконання плану роботи районної державної адміністрації за ІІ квартал 2010 року - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Виконання плану роботи районної державної адміністрації за ІІ квартал... 1 449.49kb.
Виконання плану роботи Кролевецької районної державної адміністрації... 1 131.04kb.
Виконання плану роботи за І квартал 2013 року та до 5 січня 2014... 1 12.31kb.
Розпорядження від жовтня 2012 року № Про затвердження плану роботи... 1 139.21kb.
Виконання плану роботи за ІV квартал 2012 року 1 307.95kb.
Виконання плану роботи за ІІІ квартал поточного року та надати до... 1 279.94kb.
Виконання плану роботи районної державної адміністрації за перший... 1 125.89kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації від 25 червня... 1 196.56kb.
Інформація на виконання розпорядження голови Охтирської районної... 1 284.98kb.
Розпорядження від 24 вересня 2012 року №482 Про затвердження плану... 3 610.45kb.
Виконання плану роботи Близнюківської районної державної адміністрації... 2 471.51kb.
Повідомлення учасникам про результати процедури закупівлі Замовник... 1 39.09kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Виконання плану роботи районної державної адміністрації за ІІ квартал 2010 року - сторінка №1/3
ІНФОРМАЦІЯ

про виконання плану роботи районної державної адміністрації

за ІІ квартал 2010 року
І. Питання для розгляду на засіданні колегії райдержадміністрації
У зв’язку із підготовкою до зустрічі робочої групи з проведення співбесід з головами районних державних адміністрацій засідання колегії перенесено на 07 липня 2010 року з розглядом питань, запланованих на ІІ квартал 2010 року.

ІІ, Питання для розгляду в районній державній адміністрації та прийняття розпоряджень
У ІІ кварталі 2010 р. усі заплановані питання для прийняття розпоряджень та для розгляду на апаратних нарадах при голові райдержадміністрації, у заступників голови, керівника апарату були обговорені за участю працівників управлінь та відділів райдержадміністрації. Щодо найважливіших з них надані доручення або прийняті розпорядження голови районної державної адміністрації. Всього запротокольовано 4 апаратних наради у голови районної державної адміністрації та розглянуто питання :

- про хід організації оздоровлення та відпочинку дітей району влітку 2010 року;

- про виконання планів роботи на І квартал 2010 року структурними підрозділами райдержадміністрації;

- про роботу з контрольними документами в структурних підрозділах райдержадміністрації за підсумками І кварталу 2010 року;

- про підсумки проведення декларування доходів державних службовців райдержадміністрації;

- про підсумки роботи галузі тваринництва за 5 місяців 2010 року;

- про підсумки проведення Дня захисту дітей в районі.

Розглянуто додатково питання, які не були внесені до плану роботи райдержадміністрації на ІІ квартал 2010 року:

- про хід виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 30.03.07 №207/2007 «Про видачу державних актів на право власності на земельні ділянки громадян» та стан використання земель сільськогосподарського призначення у районі;

- про використання бюджетних коштів бюджетними установами у І кварталі 2010 року та заходи щодо їх економії;

- про надходження до бюджету плати за землю станом на 01.05.10;

- про виконавську дисципліну в структурних підрозділах районної державної адміністрації;

- про проведення нормативної грошової оцінки земель;

- про стан справ з переукладанням діючих договорів оренди та укладанням нових договорів;

- аналіз ситуації з виплатою заробітної плати, детінізацією заробітної плати;

- про сплату платежів до бюджету;

- про наповнення місцевих бюджетів від плати за землю;

- про районну Програму забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД.

В порядку контролю розглянуто питання:

- про водозабезпечення селища Фрунзівки;

- про стан проведення перевірок контрольно-ревізійним відділом;

- про проведення тендерних процедур щодо реконструкції та ремонту доріг району;

- про роботу щодо легалізації існуючих та створення нових робочих місць, виконання планових завдань;

- про процедуру узгодження та складання відповідних актів обстежень земель району;

- про проведення інвентаризації земель та створення реєстру земельного фонду району;

- про стан підготовки Програми розвитку селища Фрунзівки.Зазначені у плані роботи питання:

 • про стан роботи з усиновлення, опіки та піклування в районі;

 • про стан забезпечення мешканців району субсидіями для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого і пічного побутового палива;

 • про підтримку обдарованої та талановитої молоді району;

 • про стан дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці;

 • звіти Затишанського, Фрунзівського селищних та Новозаріцького сільського голів про стан роботи із зверненнями громадян та результати їх розгляду.

Не були внесені до порядку денного апаратних нарад

ІІІ. Організаційна робота
Заступники голови, керівники апарату, управлінь та відділів райдержадміністрації в І кварталі 2010 року будували свою роботу в відповідності до вимог Конституції України, законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», «Про боротьбу з корупцією», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про звернення громадян», інших законодавчих актів та нормативних документів органів державної влади.
Спеціалістами управління агропромислового розвитку райдержадміністрації основна увага приділялась наданню практичної і методичної допомоги сільгосппідприємствам району всіх форм власності:

- щодо організації і контролю за проведенням польових робіт;

- придбання насіннєвого матеріалу, мінеральних та органічних добрив, захисту рослин;

- з питань відгодівлі, вирощування та відтворення поголів’я всіх видів тварин, зокрема роз’яснювальної роботи серед населення та керівників сільгосппідприємств щодо організації і проведення ідентифікації і реєстрації поголів’я великої рогатої худоби;

- з питань оплати праці та оформлення необхідних документів для отримання дотацій сільгоспвиробникам за вирощену продукцію.

Проаналізовано стан виробничого травматизму та розроблені додаткові заходи з недопущення виробничого травматизму на підприємствах, які доведено до господарств району. Організовано та проведено перевірки господарств щодо забезпечення безпечних умов праці під час проведення весняно-польових робіт.

Постійно здійснювався моніторинг щодо розрахунків сільгосппідприємств за оренду майнових та земельних паїв, розвитку інфраструктури аграрного ринку, сплати фіксованого податку підприємствами, погашення заборгованості із заробітної плати та стану погашення сум заборгованості до державного бюджету за бюджетними позичками.

Проаналізовано роботу галузі тваринництва за 5 місяців поточного року. Відмічено, що тваринництвом в районі займається 7 сільськогосподарських підприємств, які виробляють молоко і м’ясо.

Валове виробництво молока в усіх категоріях господарств району складає 6180 тонн, при цьому надій на корову – 1525 кг., м’яса вироблено 615,8 тонн. У господарствах району станом на 01.07.10. нараховується 978 голів ВРХ, у т.ч. 329 голів корів, в т. ч. м’ясного поголів’я 232 гол., з них 91 корова, овець 900 голів, коней 31 голова. За 5 місяців поточного року поголів’я ВРХ збільшилося на 107 голів, в т. ч. корів на 30 голів, свиней на 142 голови, овець на 150 голів. М’яса вироблено 358 ц, що на 207 ц більше попереднього періоду, молока 2304 ц – на 13 ц більше відповідного періоду минулого року. В сільгосппідприємствах надій на 1 фуражну корову складає 1011 кг, що на 286 кг більше відповідного періоду минулого року. Одержано телят 198 голів, що на 35 голів більше, поросят 248 голів – на 92 гол. більше, ягнят – 1509, що на 150 гол. менше відповідного періоду минулого року.

В ІІ кварталі 2010 року проведене семінар-навчання з питань ідентифікації сільськогосподарських тварин та семінар з недопущення занесення збудника африканської чуми свиней на територію нашої області, в якому взяли участь сільські та селищні голови, бухгалтери, директори підприємств, зоотехніки та ветеринарні працівники району. Проводиться робота з інвентаризації сільськогосподарських тварин та літніх таборів.

Проведено моніторинг готовності техніки, накопичення пально-мастильних матеріалів та розрахунків за використану електроенергію. З початку 2010 року господарствами району придбано 4 одиниці нової сільськогосподарської техніки на суму 4390,0 тис.грн.

Здійснено розрахунки навантаження на зернозбиральну техніку під час жнив 2010 року, господарства уклали договори на залучення додаткових зернозбиральних комбайнів.

Проведено роботу щодо підготовки грунту під посів та сівбу ярих культур в оптимальні агротехнічні строки підприємствами району на площі 8713 га. Протягом квітня проводились обстеження озимих культур на предмет перезимівлі. З обстежених 14450 га озимих зернових 13659 га знаходились у доброму та задовільному стані. Загинуло 791 га озимих, на що були складені відповідні акти. З посіяних 641 га озимого ріпаку збереглося 360 га.

Станом на 29 червня 2010 року сільгосппідприємствами району заготовлено 601 тонна сіна із запланованих 430 тонн. Всього по району заготовлено 4591 тонна сіна із запланованих 4300 тонн.

29 червня 2010 року на базі СФГ «Ольга» проведено семінар з питань готовності сільгосппідприємств району до збирання врожаю ранніх зернових та зернобобових культур. На даному семінарі були присутні вчені селекційно-генетичного інституту.

Здійснювався контроль за сівбою пізніх культур. Так, із пізніх культур гречка засіяна на площі 15 га, просо – 156 га.

Управлінням постійно контролюється та вивчається стан розвитку сільгоспвиробництва в господарствах району, щодня приймається звітність від сільгосппідприємств про проведену роботу та основні показники.

Головним державним інспектором інспекції якості та формування ресурсів сільськогосподарської продукції здійснювався постійний контроль за:

- прийняттям молока переробними підприємствами та визначенням його якості;

- наявністю ресурсів продовольчого зерна для забезпечення потреб району;

- своєчасністю та правильністю нарахування і виплати дотацій сільгоспвиробникам за тваринницьку продукцію.

Спеціалісти управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації свою роботу в І півріччі 2010 року спрямовували на виконання вимог законодавства України про працю та соціальний захист населення, Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Спеціалістами відділу праці проведено 11 перевірок підприємств, організацій та установ з питань оплати, охорони праці та колективно-договірного регулювання. Внесено зміни до колективних договорів по 17 підприємствах щодо встановлення мінімальної заробітної плати згідно з чинним законодавством. Розроблено та підготовлено Програму зайнятості населення Фрунзівського району на 2010-2011 роки та надано її на розгляд і затвердження депутатським корпусом Фрунзівської районної ради.

З початку року відділом соціальних допомог та субсидій управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації забезпечено нарахування та проведена виплата різних видів соціальних допомог в розмірах, передбачених діючим законодавствам, та відповідно до виділеного фінансування.

Нараховано соціальних виплат за рахунок субвенції з Державного бюджету:

- допомога сім’ям з дітьми - на загальну суму 7674,1 тис. грн.

В тому числі здійснено нарахування за видами допомог:

- державна допомога при народженні дитини – 509 жінкам на суму 3757,1 тис. грн.;

- допомога у зв’язку з вагітністю і пологами – 106 жінкам на суму 83,0 тис. грн.;

- допомога по догляду за дитиною до досягнення нею віку 3 років – нарахована з урахуванням доходів 825 особам на суму 1454,9 тис. грн.;

- допомога на дітей, які перебувають під опікою та піклуванням – 70 особам на суму 848,5 тис. грн.;

- допомога на дітей одиноким матерям, з урахуванням доходів – 631 особі на суму 1530,6 тис. грн.;

- державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям – 137 малозабезпеченим сім’ям на суму 667,4 тис. грн. Державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам одержує 162 особи, сума нарахувань допомоги склала 785,4 тис. грн.;

- тимчасову державну допомогу дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, одержали 43 особи на суму 80,7 тис. грн. Крім того, за рахунок субвенції з Державного бюджету допомогу одержали сім прийомних сімей на суму 147,6 тис. грн. Всі виплати здійснено по червень 2010 року включно

У 2010 році субсидією з оплати вартості споживчих комунальних послуг (електроенергія, природний газ) користувались 164 сім’ї. Загальна сума наданих субсидій складає 40,4 тис.грн. Призначено субсидії на відшкодування витрат на придбання твердого палива та скрапленого газу готівкою 82 сім’ям на загальну суму 22.01 тис.грн.

Управлінням праці та соціального захисту населення впроваджувались заходи щодо забезпечення соціально-правових гарантій пільговиків відповідно до законів України.

Станом на 01 червня 2010 року на обліку в Єдиному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги, знаходилось 6063 електронні справи пільговиків: • інвалідів війни – 50 чол.;

 • учасників бойових дій – 99 чол.;

 • вдів, членів сімей загиблих – 110 чол.;

 • учасників війни – 705 чол.;

 • ветеранів праці – 1371 чол.;

 • ветеранів ЗС та МВС – 80 чол.;

 • ЧАЕС – 48 чол.;

 • дітей війни – 2216 чол.;

 • вдів ЗС та МВС – 19 чол.;

 • реабілітованих – 10 чол.;

 • жертв нацистських переслідувань – 10 чол.;

 • інвалідів ЗС – 7 чол.;

 • міліціонерів на пенсії – 30 чол.;

 • батьків загиблих ЗС- 3 чол.;

 • за професійною ознакою – 191 чол.;

 • інвалідів – дітей– 83 чол.;

 • інвалідів по зору – 28 чол.;

 • інвалідів загального захворювання – 874 чол.;

 • багатодітних сімей – 328;

 • дітей з багатодітних сімей – 1051 чол.

З початку поточного року за рахунок коштів субвенції з Державного бюджету пільговикам виплачено пільги на загальну суму 522035 грн., з них:

- квартплата – 0,168 тис.грн;

- користування холодною водою – 25,4 тис.грн.;

- природний газ – 318,2 тис.грн.;

- електроенергія – 58,0 тис.грн.;

- вивіз сміття – 12,7 тис.грн;

- водовідведення – 15,3 тис. грн..;

- тверде паливо та скраплений газ в балонах – 62,4 тис. грн..;

- за користування послугами зв’язку – 21,7 тис.грн;

- капітальний ремонт власних жилих будинків – 8,1 тис.грн.

Слід відмітити, що станом на 01.03.10 року через відсутність відповідного фінансування утворилась кредиторська заборгованість з розрахунків за надані пільги з підприємцями – надавачами послуг на загальну суму 114396 грн., в тому числі щодо житлово-комунальних послуг – 47713 грн., за користування послугами зв’язку – 4273 тис. грн., по твердому паливу та скрапленому газу - 62410 грн. На кінець кварталу кредиторська заборгованість частково погашена.

Матеріальну допомогу за рахунок обласного Фонду інвалідів отримали 5 інвалідів на загальну суму 1500 грн.

З початку 2010 року за рахунок коштів районного бюджету надана матеріальна допомога через Координаційну раду райдержадміністрації 91 малозабезпеченому громадянину на 29900 грн.

На відзначення 65-ї річниці визволення України та Одеської області від фашистських загарбників і Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років в 2010 році виділено 44.0 тис. грн., а саме: з районного бюджету виділено 8,5 тис.грн., спонсорської допомоги – 35,5 тис.грн.

Згідно з даними управління Пенсійного фонду України у Фрунзівському районі та наданими списками, забезпечено своєчасну виплату щорічної разової грошової допомоги до 9 травня 2010 року 882 ветеранам війни на загальну суму 194130 грн., з них:


 • інвалідам Великої Вітчизняної війни І групи – 21 чол. на суму 20600 грн;

 • інвалідам Великої Вітчизняної війни 2 групи – 25 чол. на суму 19980 грн;

 • інвалідам Великої Вітчизняної війни 3 групи – 5 чол. на суму 2100 грн.;

 • учасникам бойових дій – 94 чол. на суму 41970 грн.;

 • членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни – 110 чол. на суму 34240 грн.;

 • учасникам війни – 627 чол. на суму 75240 грн.

З початку 2010 року нараховано 705 особам пільг на тверде паливо в загальній сумі 281736 грн; на скраплений балонний газ 499 особам в сумі 32008 грн.

Управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації організовано проведення капітального ремонту власних житлових будинків 3-м інвалідам війни (Бордюжа Володимир Іванович, Гузенко Іван Миколайович; Павловський Володимир Сергійович). Вартість капітального ремонту складає 79914 грн.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22.02.06 № 187 «Про затвердження порядку забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян органами праці та соціального захисту населення» на обліку для забезпечення санаторно-курортним лікуванням знаходяться 39 ветеранів війни та 56 інвалідів загального захворювання.

Протягом звітного періоду 2 учасника бойових дій отримали безкоштовні санаторно-курортні путівки в санаторій «Перемога» та санаторій «Ветеран», 1 інвалід загального захворювання І групи отримав путівку в санаторій «Бурденка».

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 17.06.04 № 785 «Про затвердження Порядку виплати грошової компенсації вартості санаторно-курортного лікування деяким категоріям громадян» компенсацію на санаторно-курортне лікування отримали 9 інвалідів війни на загальну суму 2340 грн.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 19.07.06 № 999 «Про затвердження Порядку забезпечення інвалідів автомобілями» та з метою забезпечення автомобілями інвалідів району на обліку перебуває 33 інваліда. Крім того, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 14.02.07 № 2278 «Про порядок виплати та розмір компенсацій на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування автомобілів» 11 інвалідів за умови проходження техогляду автомобілів отримують компенсацію на бензин, ремонт і технічне обслуговування; 22 інваліди, що перебувають на обліку та ще не отримали автомобіль, отримують компенсацію на транспортне обслуговування.

У районному бюджеті передбачені кошти для грошової допомоги на придбання медикаментів в сумі 50,0 тис.грн.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29.11.06 № 1652 «Про затвердження Порядку забезпечення окремих категорій населення технічними та іншими засобами реабілітації і формування відповідного державного замовлення, переліку таких засобів» з початку року 2010 року 16 інвалідів забезпечені безкоштовно технічними засобами реабілітації: • палицею – 3 інваліди;

 • інвалідним візком – 8 інвалідів;

 • милицями – 3 інваліди;

 • кріслами-стільцями – 2 інваліди.

Виїзною медико-технічною бригадою хірургів Одеського протезно-ортопедичного підприємства щоквартально проводиться обстеження інвалідів війни, інвалідів від загальних причин захворювання. Управлінням праці та соціального захисту населення видано 36 направлень на забезпечення протезно-ортопедичними виробами.

Забезпечено 100% внесення даних до Центрального банку даних з проблем інвалідності про інвалідів, які перебувають на обліку із забезпечення автомобілями:

- про інвалідів, які перебувають на обліку із забезпечення автомобілями, внесено дані до 32 справ;

- про інвалідів, які отримали матеріальну грошову допомогу, внесено дані до 84 справ;

- про індивідуальні програми реабілітації інвалідів внесено дані до 75 справ;

- про інвалідів, які забезпечені технічними засобами реабілітації, внесено дані до 56 справ;

- про інвалідів, які отримали компенсацію на транспортне обслуговування, внесено дані до 19 справ.

З початку 2010 року безкоштовно забезпечені інваліди технічними засобами реабілітації:

- палиці – 1 інвалід І групи;

- інвалідні візки – 2 інваліди.

Забезпечено контроль за виплатою допомог сім’ям з дітьми, субсидій, пільг ветеранам війни, постраждалим від аварій на ЧАЕС.

Так, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16.05.2000 р. № 800 «Про затвердження Положення про організацію оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» на обліку в управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації для забезпечення санаторно-курортними путівками знаходяться 14 дорослих осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи,3 дитини та 2 матері з дитиною. Щомісячну грошову допомогу в зв’язку з обмеженням споживання продуктів харчування місцевого виробництва та компенсації за пільгове забезпечення продуктами харчування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи з початку 2010 року виплачено на загальну суму 17955 грн.

Компенсацію сім’ям з дітьми та видатки на безоплатне харчування дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, з початку 2010 року виплачено на загальну суму 1609 грн. Пільги на медичне обслуговування з початку поточного року нараховано на суму 2081 грн.

Відповідно до регіональної програми соціального захисту та медичного забезпечення ветеранів війни в Одеській області на 2010 рік та затвердженої рішенням обласної ради від 29.02.08 №467-У виплачено щомісячні стипендії інвалідам війни та учасникам бойових дій, яким виповнилось 90 років і більше, на загальну суму 2,0 тис. грн. ( 3 інваліди війни та 1 учасник бойових дій).

Щомісячну адресну допомогу сім’ям загиблих (померлих) військових, які брали участь в бойових діях в Республіці Афганістан та інших країнах, отримали 2 особи на загальну суму 2,0 тис.грн.

В районі проведено роботу з пристосування об’єктів житлового та громадського призначення для безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями, зокрема до установ соціальної сфери, пристосовані до потреб інвалідів 105 об’єктів. Зокрема, обладнані пандусами будівлі, в яких розташовані органи влади, державні установи, 30 закладів культури, 17 закладів освіти, 20 закладів охорони здоров’я.


Спеціалісти відділу освіти райдержадміністрації в ІІ кварталі поточного року свою увагу в роботі приділяли питанням виконання вимог законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про охорону дитинства» та інших.

Організовано та проведено:

- 25 травня 2010 року - засідання колегії відділу освіти;

- 20 квітня та 07 червня 2010 року - наради керівників закладів освіти;

- 07-10 червня 2010 року – співбесіди з керівниками районних методичних

об’єднань;

- 20 квітня 2010 року – засідання районної атестаційної комісії.

Крім того, готувались інформаційно-аналітичні матеріали про виконання навчальних планів і програм в ЗНЗ району, стан роботи шкільних бібліотек, умови зберігання підручників, проведено інвентаризацію бібліотечного фонду та інш.

Проведено ряд організаційних заходів та семінарів із педагогічними працівниками району, з учнями навчально-виховних закладів, серед яких: 13, 20-31.03.10 – пробне тестування та реєстрація на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання; 29.04.10 – районна науково-практична конференція «Юні друзі природи»; 16.04.10 – районний фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я»; 01 – 30.04.10 – благодійна акція «Серце до серця – Почуйте всі»; 01-30.04.10 – природоохоронні акції «Першоцвіти Одещини», «День землі», «Дерево життя», «Чиста планета», «До чистих джерел», «Ріки мого дитинства»; 26-30.04.10 – тиждень «Дзвони Чорнобиля»і; 20.04 – 09.05.10 – до 9 Травня Вахта пам’яті.

Також організовано та проведено районну виставку науково-технічної творчості та декоративно-прикладного мистецтва, свято Останнього дзвоника, благодійну акцію «Діти, допоможіть дітям», державну підсумкову атестацію в 9-х та 11-х класах, випускні вечори, семінари вчителів тощо.

Відділом здійснювалось науково-методичне та інформаційне забезпечення процесу управління освітою, аналітична і контрольно-регулююча діяльність.
Спеціалістами відділу культури та туризму райдержадміністрації проведено всі заплановані заходи. Зокрема, організовані масові заходи:

В рамках районної естафети пам’яті «Тих днів не згасне слава» до 66-ї річниці визволення Фрунзівщини від фашистських загарбників в селах району відбулося покладання квітів до пам’ятників та обелісків загиблим воїнам у роки Великої Вітчизняної війни, в бібліотеках району були оформлені книжкові виставки «Наш край в роки Великої Вітчизняної війни».

Відповідно до плану роботи районної бібліотеки для дітей та з метою відродження народних свят і обрядів, організовано і проведено конкурс-виставку на кращу писанку «Моя мальовнича писанки». До Великодня в селах Онилове та Павлівка проведено розважальні програми «Великодні розваги».

До Дня Чорнобильської трагедії в районній бібліотеці для дорослих відбувся літературний вечір «Дзвони пам’яті Чорнобиля».

Відділом культури і туризму райдержадміністрації забезпечено 30 квітня 2010 року участь в обласному фестивалі «Джерело надії» дітей з обмеженими можливостями: Кодимської Влади та Поздняк Вікторії.

У дні святкування 65-річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні в закладах культури району відбулися масові заходи, а саме:

- районний конкурс патріотичної пісні «Війні немає забуття»;

- святковий концерт учнів ДМШ «Травень Перемоги»;

- святковий вогник для ветеранів Великої Вітчизняної війни району «Спогади про війну»;

- вечір-реквієм – «Живі, пам’ятайте про нас»;

- урочистий ритуал «Війна і Перемога: біль і пам’ять».

Аматори Фрунзівського центру культури і дозвілля організували виїзні концертні програми «Летять в безсмертя журавлі» в селах, де немає культосвітніх закладів.

З 01 -09 травня поточного року в бібліотеках району пройшла інформаційна акція для дітей та юнацтва «Прочитай книгу про війну», а протягом квітня травня – оформлені книжкові виставки «Болючі спогади війни» та проведені бесіди «У граніті, у бронзі, у серцях».

В усіх клубних закладах району проведено вечори-зустрічі ветеранів «Вам, ветерани жорстоких боїв» та тематичні концерти «Перемога, свята Перемога…».

До Дня матері в селах Леніне та Перехрестове проведені дитячі ранки «Мамине слово, мамина пісня», усний журнал «Цілую матері натруджені руки», засідання клубу «Берегиня». Організовано виставку дитячого малюнка «Родинне коло» до Міжнародного Дня сім’ї, а у Фрунзівському районному центрі культури і дозвілля та Затишанській дитячій бібліотеці відбувся конкурс-гра «Поміркуємо всією сім’єю».

З метою відзначення Дня Європи в бібліотеках району було оформлено книжкові виставки «Україна в Європі», проведені тематичні дискусії і бесіди «Подорож Європою», «Європа наш дім» та в районній бібліотеці для дітей організовано гру-подорож «Україна – Європейська держава».

В травні поточного року аматори Фрунзівського центру культури та дозвілля виступили з концертною програмою на святі селища Красні Окни, а юні аматори: Борисова Дана, Шагінян Мар’януш та Тернавська Ірина взяли участь в обласному фестивалі дитячої творчості «Сузір’я - 2010» в м. Одесі.

Крім того, організовано та проведено заходи з нагоди відзначення:

- Дня захисту дітей – дитяче свято «Радість дзвінкого дитинства»;

- Дня медичного працівника – святковий концерт «Люди в білих халатах»;

- Дня Конституції України – урочисті збори та святковий концерт. В бібліотеках району оформлені книжкові виставки «Гарант правової держави»;

- Дня молоді – молодіжно-розважальні програми.


Відділом у справах молоді, спорту та охорони здоров’я райдержадміністрації з метою реалізації державної сімейної та молодіжної політики на території району протягом звітного періоду проведено ряд заходів.

Протягом ІІ кварталу 2010 року відділом забезпечувалось:

- інформування на апаратних нарадах про хід організації та проведення оздоровлення і відпочинку дітей у Фрунзівському районі влітку 2010 року, організацію та проведення свята до Міжнародного дня захисту дітей, проведення благодійної акції «Подаруймо радість дітям».

Організовувались та проводились протягом кварталу такі заходи:

- благодійна акція «Подаруймо радість дітям»;

- районне свято з нагоди Дня матері;

- районне свято до Міжнародного дня захисту дітей;

- районне свято до Дня молоді, святково-розважальні програми в селищах Затишшя та Фрунзівка;

- вшанування кращих молодих матерів з багатодітних сімей, прийомних сімей;

- профорієнтаційна робота з молоддю пільгового контингенту, яка не працює і не навчається;

- районний семінар з питань охорони дитинства з сільськими та селищними головами, громадськими інспекторами з охорони дитинства;

- засідання координаційної ради з питань запобігання поширенню ВІЛ-інфекції/СНІДу, наркоманії та туберкульозу;

- районні змагання з футболу на кубок голови районної державної адміністрації;

- спортивне свято до Дня захисту дітей;

- спортивні змагання.

Крім того, відділ брав участь у роботі координаційної ради з питань надання адресної допомоги малозабезпеченим категоріям населення, проведенні оперативно-профілактичних рейдів щодо виявлення негативних явищ у молодіжному та дитячому середовищі на території району; обстеженні спільно з службою у справах дітей, відділом освіти райдержадміністрації житлово-побутових умов проживання дітей, над якими встановлено опіку. Спеціалісти відділу надавали методичну та практичну допомогу виконкомам сільських, селищних рад щодо розвитку та підтримки молодіжного та волонтерського руху; реалізації державної політики стосовно жінок у районі, підготовці районного жіночого форумі «Реалії та перспективи».

З метою залучення молоді району до навчання у Фрунзівському професійному ліцеї забезпечувалась профорієнтаційна робота. Також організовувалась робота дорадчого органу щодо виявлення сімей, які опинилися у кризових ситуаціях, та забезпечувалась своєчасна підготовка звітів і інформацій до обласного управління, здійснювався підбір дітей пільгового контингенту для оздоровлення в оздоровчих закладах та санаторіях області.
З метою реалізації державної політики щодо захисту прав дітей на території району служба у справах дітей у звітному періоді працювала над реалізацією державних та регіональних програм стосовно дітей, створенням системи в роботі з питань усиновлення, опіки, піклування, розвитку сімейних форм виховання, вирішення проблем подолання безпритульності та бездоглядності, соціального захисту та профілактики правопорушень серед дітей.

Службою забезпечено проведення профілактичних операцій та рейдів: «Діти вулиці», «Зимові канікули», «Вокзал» на території 13 сільських, селищних рад, під час них обстежено умови проживання неблагополучних, багатодітних сімей.

Крім того, спеціалісти служби спільно з працівниками кримінальної міліції у справах дітей РВ ГУМВС України в Одеській області здійснювали рейди з метою виявлення негативних проявів у молодіжному та дитячому середовищі (комп’ютерні клуби, місця скупчення молоді, вечірні бари та дискотеки).

Працівниками служби здійснено 12 виїздів у населені пункти району, обстежено умови проживання 43 сімей, у яких проживають 72 дитини. У результаті проведення рейдів з неблагополучних сімей було вилучено 75 дітей, з них 74 дитини влаштовано до Затишанського притулку для дітей, 1 дитину направлено до дитячого відділення центральної районної лікарні

Створено та систематично поновлюється електронний банк дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з неблагополучних сімей та правопорушників.

Станом на 25.06.10. у 88 неблагополучних сім’ях проживають 320 дітей, 1173 дітей проживають у багатодітних сім’ях. За 6 місяців поточного року в районі народилося 154 немовляти.

До районного суду передано 9 позовних заяв щодо позбавлення батьківських прав батьків, які не виконують своїх батьківських обов’язків.

Протягом кварталу проводились засідання координаційної ради служби у справах дітей, на які запрошувались батьки, діти яких не відвідують навчальні заклади.

Троє батьків та дітей попереджено про відповідальність за невиконання ними Закону України «Про освіту».наступна сторінка >>