Яти запитань. Чотири теоретичні, п’яте передбачало виготовлення творчої роботи з етнографічного циклу «Родинна обрядовість» - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Яти запитань. Чотири теоретичні, п’яте передбачало виготовлення творчої роботи з - сторінка №1/1
gerb
ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

наказ

13 червня

2012 року

м. Чернігів №

279




Про підсумки V етапу обласної

краєзнавчої телевікторини

учнівської та студентської молоді

«Край Деснянський – джерело натхнення»
Відповідно до Міжгалузевої програми на 2007-2012 роки «Пізнай свою країну», наказу управління освіти і науки облдержадміністрації від 29.11.2011 № 398 «Про проведення обласної краєзнавчої телевікторини учнівської та студентської молоді «Край Деснянський – джерело натхнення», плану роботи позашкільного навчального закладу Центру дитячого та юнацького туризму і екскурсій та з метою підвищення рівня національно-патріотичного виховання, формування гармонійно розвиненої особистості з грудня 2011 року по травень 2012 року проходив V етап обласної краєзнавчої телевікторини «Край Деснянський – джерело натхнення», що проходила під девізом «Пізнай, досліди, збережи».

Вікторина складалась з пяти запитань. Чотири – теоретичні, п’яте - передбачало виготовлення творчої роботи з етнографічного циклу «Родинна обрядовість».

На конкурс надійшло 89 робіт від творчих колективів, історико-краєзнавчих гуртків і об’єднань, експедиційних загонів, окремих учнів з Бахмацького, Бобровицького, Борзнянського, Городнянського, Ічнянського, Козелецького, Коропського, Корюківського, Куликівського, Менського, Ніжинського, Новгород-Сіверського, Носівського, Прилуцького, Ріпкинського, Семенівського, Сосницького, Срібнянського, Талалаївського, Чернігівського районів та міст Ніжина, Прилук, Чернігова.

Переважна більшість робіт була виконана на належному науково-дослідницькому рівні, відрізнялась якістю інформативного та ілюстративного матеріалу.

Разом з тим на конкурс не надійшли роботи з навчальних закладів Варвинського та Щорського районів.

На підставі висновків конкурсного журі

НАКАЗУЮ:


  1. Затвердити протокол оцінювання конкурсних робіт обласної краєзнавчої телевікторини учнівської та студентської молоді «Край Деснянський – джерело натхнення» (додається).

  2. Визнати переможцями телевікторини 2011-2012 навчального року та нагородити грамотами управління освіти і науки облдержадміністрації і призами:

  • творчу групу історико-краєзнавчого гуртка Чернігівського обласного Центру науково-технічної творчості учнівської молоді (керівник Веремійчик О.Г.);

  • творчу групу членів гуртка юних краєзнавців Прилуцької гімназії № 1 (керівники: Борох В.М., Ніколенко С.В., Юзвик Л.О.);

  • творчу групу учнів Перемозької ЗОШ І-ІІІ ст. Ніжинського району (керівник Ременюк Н.І.).

  1. Визнати лауреатами обласної краєзнавчої телевікторини учнівської та студентської молоді «Край Деснянський – джерело натхнення» 2011-2012 навчального року та нагородити грамотами позашкільного навчального закладу Центру дитячого та юнацького туризму і екскурсій управління освіти і науки облдержадміністрації:

  • творчу групу членів гуртка «Історичне краєзнавство» Центру туризму і краєзнавства учнівської молоді управління освіти Ніжинської міської ради (керівник Кресан Ж.В.);

  • творчу групу пошукового загону «Сіверяни» Менського районного Центру дитячої та юнацької творчості (керівники: Бут А.А., Луцук О.С.);

  • Шубіну Світлану, ученицю Малківської ЗОШ І-ІІІ ст. Прилуцького району (керівник Міщенко О.В.);

  • творчу групу учнів Чемерської ЗОШ І-ІІІ ст. Козелецького району (керівник Сіраш Г.М.);

  • творчу групу учнів Носівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (керівники: Кебкал С.М., Бєлозор Н.М., Орлов Д.О.);

  • творчу групу учнів Носівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (керівники: Ведмідь А.О., Труш М.П.);

  • Демченка Ігоря, члена народознавчого гуртка Борзнянського районного Будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Демченко О.В.);

  • творчу групу членів історико-краєзнавчого гуртка Талалаївського Центру дитячої та юнацької творчості (керівник Нужненко С.О.);

  • творчу групу учнів спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 2 з поглибленим вивченням іноземних мов м. Чернігова (керівник Сущова В.В.);

  • творчу групу ЗОШ І-ІІІ ст. № 29 м. Чернігова (керівники Симан Л.А., Писарєва О.Й., Кашпур Л.О.);

  • Цибу Володимира, учня Малодівицької ЗОШ І-ІІІ ст. Прилуцького району (керівник Циба К.М.);

  • Мороз Ірину, ученицю Ріпкинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 (керівник Капітула Г.М.);

  • творчу групу учнів спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 1 з поглибленим вивченням іноземних мов (керівник Хитрик С.М.);

  • Грабовця Ігоря, учня Каніщинської ЗОШ І-ІІ ст. Прилуцького району (керівник Грабовець Н.В.);

  • творчу групу учнів Сальненського навчально-виховного комплексу Ніжинського району (керівник Сукач Т.М.);

  • творчу групу членів експедиційного загону «З попелу забуття» Прилуцької ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 (керівник Стеценко В.М.);

  • творчу групу учнів Колісниківської ЗОШ І-ІІ ст. Ніжинського району (керівник Зеленська О.І.);

  • Іценко Олену, ученицю Прилуцької ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 (керівник Іценко І.О.);

  • творчу групу членів гуртка «Козацька Рада» районного Центру позашкільної освіти на базі Дрімайлівської ЗОШ І-ІІ ст. Куликівського району (керівник Скрибка Ю.С.);

  • творчу групу учнів Холминської ЗОШ І-ІІІ ст. Корюківського району (керівник Куценко С.С.);

  • творчу групу учнів Любецької ЗОШ І-ІІІ ст. Ріпкинського району (керівники Моренець Н.М., Мешенинець Н.А.);

  • Розум Альону, ученицю Мринської ЗОШ І-ІІІ ст. Носівського району (керівник Леус Т.В.);

  • творчу групу пошукового загону «Джерело» Рівчак-Степанівсьої ЗОШ І-ІІІ ст. Носівського району (керівники Баклан С.Г., Лавреха С.Г.);

  • Харлан Тетяну, ученицю ІІ курсу історії та правознавства ліцею при Національному державному університеті ім. М.В. Гоголя м. Ніжина (керівник Манойленко О.І.);

  • творчу групу учнів Студінської ЗОШ І-ІІ ст. Новгород-Сіверського району (керівник Овсієнко О.М.);

  • Кононенко Світлану, члена гуртка «Художня вишивка» Ріпкинського районного Центру дитячої та юнацької творчості (керівник Луцька В.Г.);

  • творчу групу членів гуртка «Пошук» Нехаївської ЗОШ І-ІІІ ст. Коропського району (керівник Колода Н.П.);

  • Чмихун Діану, ученицю Дігтярівського навчально-виховного комплексу Новгород-Сіверського району (керівник Марчан М.М.);

  • творчу групу учнів ЗОШ І-ІІІ ст. № 9 м. Чернігова (керівник Ничипоренко С.М.);

  • Ільченко Тетяну, ученицю Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (керівник Сорока Н.Ю.);

  • творчу групу гуртка «Спортивний туризм» комунального позашкільного навчального закладу «Центр туристично-краєзнавчої творчості Чернігівської районної ради Чернігівської області» на базі Киїнської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Кузьменко Б.М.);

  • творчу групу членів гуртка «Юні етнографи» та «Юні екскурсоводи» комунального позашкільного навчального закладу «Центр туристично-краєзнавчої творчості Чернігівської районної ради Чернігівської області» (керівники Ковальчук Г.М., Звонник М.М.);

  • творчу групу учнів Ладанської гімназії Прилуцького району (керівник Поліщук В.М.);

  • творчу групу учнів Чайкинського навчально-виховного комплексу Новгород-Сіверського району (керівник Нємцева К.М.);

  • Крапиву Оксану, ученицю Карпилівської ЗОШ І-ІІІ ст. Срібнянського району (керівник Отрош В.М.);

  • Музиченко Олену, ученицю Довжицького навчально-виховного комплексу Чернігівського району (керівник Кравченко В.М.);

  • творчу групу членів гуртка «Пошук» Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 13 (керівники Іллюша Р.В., Мурашко Л.А.);

  • творчу групу учнів ЗОШ І-ІІІ ст. № 30 м. Чернігова (керівник Проватор С.В.);

  • творчу групу учнів ЗОШ І-ІІІ ст. № 7 м. Чернігова (керівник Усова С.В.);

  • творчу групу членів гуртка «Пам'ять» Печенюгівського навчально-виховного комплексу Новгород-Сіверського району (керівник Федорова Л.О.).

  1. За вагомий внесок у популяризацію та розвиток краєзнавчого руху серед учнівської молоді Чернігівщини, залучення підлітків до участі у пошуково-дослідницькій роботі нагородити грамотами управління освіти і науки облдержадміністрації :

  • Веремійчик Оксану Григорівну, керівника історико-краєзнавчого гуртка Чернігівського обласного Центру науково-технічної творчості учнівської молоді;

  • Борох Валентину Миколаївну, вчителя історії та правознавства Прилуцької гімназії № 1;

  • Ніколенко Світлану Валеріївну, вчителя трудового навчання Прилуцької гімназії № 1:

  • Юзвик Лілію Олександрівну, вчителя історії та правознавства Прилуцької гімназії № 1;

  • Ременюк Надію Іванівну, вчителя історії Перемозької ЗОШ І-ІІІ ст. Ніжинського району.

  1. За значні успіхи вихованців в обласній краєзнавчій телевікторині учнівської та студентської молоді «Край Деснянський – джерело натхнення», розвиток інтелектуальних та творчих здібностей школярів нагородити грамотами позашкільного навчального закладу Центру дитячого та юнацького туризму і екскурсій управління освіти і науки облдержадміністрації:

  • Кресан Жанну Володимирівну, керівника гуртка «Історичне краєзнавство» Центру туризму і краєзнавства учнівської молоді управління освіти Ніжинської міської ради;

  • Бут Аллу Анатоліївну, керівника пошукового загону «Сіверяни» Менського районного Центру дитячої та юнацької творчості;

  • Луцука Олега Станіславовича, керівника гуртка гончарства Менського районного Центру дитячої та юнацької творчості;

  • Міщенка Олександра Васильовича, вчителя історії та правознавства Малківської ЗОШ І-ІІІ ст. Прилуцького району;

  • Сіраш Ганну Михайлівну, керівника «Зразкового музею» «Історія села Чемер», вчителя світової літератури Чемерської ЗОШ І-ІІІ ст. Козелецького району;

  • Кебкал Світлану Миколаївну, вчителя історії Носівської районної гімназії;

  • Орлова Дмитра Олеговича, вчителя історії Носівської районної гімназії;

  • Бєлозор Наталію Михайлівну, вчителя української мови та літератури Носівської районної гімназії;

  • Ведмідь Аллу Олександрівну, вчителя географії Носівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1;

  • Труш Мирославу Петрівну, вчителя трудового навчання Носівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1;

  • Демченка Олега Васильовича, керівника народознавчого гуртка Борзнянського районного Будинку дитячої та юнацької творчості;

  • Нужненка Сергія Олександровича, керівника історико-краєзнавчого гуртка Талалаївського Центру дитячої та юнацької творчості;

  • Сущову Валентину Василівну, керівника «Зразкового музею» історії школи, вчителя англійської мови спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 2 з поглибленим вивченням іноземних мов м. Чернігова;

  • Симан Любов Андріївну, керівника «Зразкового музею» «Берегиня» ЗОШ І-ІІІ ст. № 29 м. Чернігова;

  • Писареву Ольгу Йосипівну, вчителя історії ЗОШ І-ІІІ ст. № 29 м. Чернігова;

  • Кашпур Людмилу Олександрівну, керівника «Зразкового музею» «Доблесті і слави Чернігівщини» ЗОШ І-ІІІ ст. № 29 м. Чернігова;

  • Цибу Каріну Миколаївну, заступника директора з навчально-виховної роботи Малодівицької ЗОШ І-ІІІ ст. Прилуцького району;

  • Капітулу Галину Михайлівну, вчителя художньої культури Ріпкинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2;

  • Хитрик Світлану Миколаївну, вчителя історії спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 1 з поглибленим вивченням іноземних мов м. Чернігова;

  • Грабовець Наталію Василівну, вчителя Канівщинської ЗОШ І-ІІ ст. Прилуцького району;

  • Сукач Томілу Миколаївну, керівника історико-краєзнавчого гуртка Сальненського навчально-виховного комплексу Ніжинського району;

  • Стеценко Валентину Миколаївну, керівника експедиційного загону «З попелу забуття» Прилуцької ЗОШ І-ІІІ ст. № 3;

  • Зеленську Оксану Іванівну, вчителя історії та правознавства Колісниківської ЗОШ І-ІІ ст. Ніжинського району;

  • Іценко Ірину Олександрівну, заступника директора з навчально-виховної роботи Прилуцької ЗОШ І-ІІІ ст. № 6;

  • Скрибку Юлію Сергіївну, керівника гуртка «Козацька Рада» районного Центру позашкільної освіти на базі Дрімайлівської ЗОШ І-ІІ ст. Куликівського району;

  • Куценко Світлану Сергіївну, вчителя початкових класів Холминської ЗОШ І-ІІІ ст. Корюківського району;

  • Моренець Ніну Михайлівну, вчителя історії Любецької ЗОШ І-ІІІ ст. Ріпкинського району;

  • Мешенинець Наталію Андріївну, вчителя історії Любецької ЗОШ І-ІІІ ст. Ріпкинського району;

  • Леус Тетяну Валеріївну, вчителя української мови та літератури Мринської ЗОШ І-ІІІ ст. Носівського району;

  • Лавреху Світлану Григорівну, керівника гуртка «Українська вишивка» Рівчак-Степанівської ЗОШ І-ІІІ ст. Носівського району;

  • Баклан Світлану Григорівну, керівника пошукового загону «Джерело», вчителя географії Рівчак-Степанівської ЗОШ І-ІІІ ст. Носівського району;

  • Манойленка Олега Івановича, вчителя історії ліцею при Національному державному університеті ім. М.В. Гоголя м. Ніжина;

  • Овсієнко Олену Миколаївну, вчителя української мови та літератури Студінської ЗОШ І-ІІІ ст. Новгород-Сіверського району;

  • Луцьку Валентину Гордіївну, керівника гуртка «Художня вишивка» Ріпкинського районного Центру дитячої та юнацької творчості;

  • Колоду Надію Петрівну, педагога-організатора Нехаївської ЗОШ І-ІІІ ст. Коропського району;

  • Марчана Миколу Миколайовича, вчителя історії та правознавства Дігтярівського навчально-виховного комплексу Новгород-Сіверського району;

  • Ничипоренко Світлану Миколаївну, вчителя історії ЗОШ І-ІІІ ст. № 9 м. Чернігова;

  • Сороку Наталію Юріївну, вчителя історії Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ст. № 1;

  • Кузьменко Богдану Миколаївну, керівника гуртка «Спортивний туризм» комунального позашкільного навчального закладу «Центр туристично-краєзнавчої творчості Чернігівської районної ради Чернігівської області» на базі Киїнської ЗОШ І-ІІІ ст.;

  • Ковальчук Ганну Михайлівну, керівника гуртка «Юні етнографи» комунального позашкільного навчального закладу «Центр туристично-краєзнавчої творчості Чернігівської районної ради Чернігівської області» на базі Старобілоуської ЗОШ І-ІІІ ст.;

  • Звонник Марину Миколаївну, керівника туристсько-краєзнавчого гуртка «Юні екскурсоводи» комунального позашкільного навчального закладу «Центр туристично-краєзнавчої творчості Чернігівської районної ради Чернігівської області» на базі Анисівської ЗОШ І-ІІІ ст.;

  • Поліщука Володимира Миколайовича, вчителя історії, керівника краєзнавчого «Зразкового музею» Ладанської гімназії Прилуцького району;

  • Нємцеву Катерину Миколаївну, вчителя історії Чайкинського навчально-виховного комплексу Новгород-Сіверського району;

  • Отрош Валентину Миколаївну, вчителя історії Карпилівської ЗОШ І-ІІІ ст. Срібнянського району;

  • Кравченка Володимира Миколайовича, вчителя історії Довжицького навчально-виховного комплексу Чернігівського району;

  • Іллюшу Раїсу Володимирівну, вчителя історії Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 13;

  • Мурашко Людмилу Анатоліївну, вчителя історії Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 13;

  • Проватор Світлану Володимирівну, вчителя історії ЗОШ І-ІІІ ст. № 30 м. Чернігова;

  • Усову Світлану Вікторівну, вчителя історії та географії ЗОШ І-ІІІ ст. № 7 м. Чернігова;

  • Федорову Любов Олександрівну, керівника краєзнавчого гуртка «Пам'ять» Печенюгівського навчально-виховного комплексу Новгород-Сіверського району;

  1. За проведення належної організаційної роботи по залученню учнів до участі в обласній краєзнавчій телевікторині учнівської та студентської молоді «Край Деснянський – джерело натхнення» оголосити подяку управління освіти і науки облдержадміністрації:

    1. Начальникам відділів освіти райдержадміністрацій та управлінь освіти міських рад Бахмацького, Бобровицького, Борзнянського, Городнянського, Ічнянського, Козелецького, Коропського, Корюківського, Куликівського, Менського, Ніжинського, Новгород-Сіверського, Носівського, Прилуцького, Ріпкинського, Семенівського, Сосницького, Срібнянського, Талалаївського, Чернігівського районів та міст Ніжина, Прилук, Чернігова.

    2. Директорам, вчителям загальноосвітніх навчальних закладів вищезгаданих районів, директорам, методистам, керівникам гуртків позашкільних навчальних закладів: Чернігівського обласного Центру науково-технічної творчості учнівської молоді, Центру туризму і краєзнавства учнівської молоді управління освіти Ніжинської міської ради, Куликівського районного Центру позашкільної освіти, Центру туристично-краєзнавчої творчості Чернігівської районної ради Чернігівської області, районних і міських Будинків дитячої та юнацької творчості Борзнянського,

Бобровицького, Менського, Ріпкинського, Талалаївського районів та м. Прилук, які залучили учнів до участі у конкурсі.



  1. Позашкільному навчальному закладу Центру дитячого та юнацького туризму і екскурсій (Степовик П.М.) з творчих робіт, що надійшли на конкурс, в експозиції постійно діючої краєзнавчої виставки створити розділ «Родинна обрядовість» для проведення з учнями занять з народознавства.

  2. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника управління Конопацького М. А.описание: c:\users\dima\appdata\local\temp\finereader11\media\image1.jpeg

Начальник управління A.A. Заліський