З 17 по 23 червня 2013 року - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
В. В. Шемчук червня 2013 року з погоджено голова Львівської обласної... 1 40.74kb.
Порядок роботи Головного офісу та Відділень Банку з 28 червня 2013... 1 21.39kb.
Порядок роботи Головного офісу та Відділень Банку з 22 червня 2013... 1 22.3kb.
Міжнародні стандарти управління персоналом та мотивації (17-21 червня... 1 73.62kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації від 27 червня... 1 15.56kb.
Розпорядження 17 червня 2013 року м. Носівка № 1 64.2kb.
Рішення міськвиконкому від № План святкування 1 червня 2013 року... 1 36.07kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації 17. 06. 1 28.33kb.
Звіт про надходження та виконання запитів на отримання публічної... 1 97.14kb.
Про стан виконання дохідної частини бюджету району станом на 01 червня... 1 21.2kb.
Рішення від 21 червня 2013 року с. Хороше Озеро Про затвердження... 1 13.7kb.
Компанія ford святкує виробництво 7-мільйонного фургона transit; 1 47.87kb.
Сузір’я країн Європи 1 173.45kb.
Таращанський 1 219.63kb.

З 17 по 23 червня 2013 року - сторінка №1/1


ІНФОРМАЦІЯ

про основні організаційно-масові заходи суспільно-політичного, економічного


та культурного характеру, які проводитимуться органами виконавчої влади
та органами місцевого самоврядування Волинської області

з 17 по 23 червня 2013 року

Дата

Події і заходи

17

9.00 Оперативна нарада у голови облдержадміністрації з керівниками окремих структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади області (овальний зал обласної ради).

Б.Клімчук

17-19

10.00 Тематичний короткостроковий семінар для керуючих справами районних та міських (міст обласного значення) рад на тему: “Управління персоналом в органах місцевого самоврядування: практичний аспект” (навчально-методичний центр профспілок).

Т.Литвиненко

17

10.00 Навчальні семінари “Новітні підходи до працевлаштування молоді” та “Це в тобі! Формула успіху”, що проводяться в рамках реалізації проекту “Створення сприятливого середовища для зайнятості молоді через розвиток інноваційних механізмів та вдосконалення співпраці” - переможця конкурсу проектів та програм, розроблених громадськими організаціями стосовно дітей, сім’ї та молоді та конкурсу соціального замовлення (смт Маневичі, Маневицький районний центр зайнятості, м.Луцьк, Луцький районний центр зайнятості).

І.Гайдучик

17

10.00 Аукціон з продажу об’єктів групи А і Д (будівля компресорного цеху та двохповерховий будинок із земельними ділянками) (каб.817 адмінприміщення обласної ради).


О.Плисюк

17

19-20

22

11.00 Зовнішнє незалежне оцінювання з навчальних предметів: всесвітня історія, історія України, фізика (м.Луцьк, м.Ковель, м.Нововолинськ, смт Маневичі, 27 пунктів тестування області).

О.Хомич

17

11.00 Нарада із заступниками голів районних державних адміністрацій, керівниками територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади області (за окремим списком), землевпорядниками, головами селищної, сільських рад Ківерцівського, Луцького районів (за окремим списком), земельними інспекторами державної інспекції сільського господарства в області у вищеназваних районах з питання здійснення державного контролю за використанням та охороною земель комунальної та державної власності, додержання вимог земельного та екологічного законодавства (овальний зал обласної ради).

В.Карпюк

17

12.00 Нарада за участю керівників м’ясопереробних підприємств області з питань заготівлі м’ясної сировини, в тому числі високовагового молодняку ВРХ у населення, виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 2 березня 2011 року № 246 “Про затвердження Порядку використання сум податку на додану вартість, сплачених переробними підприємствами до спеціального фонду державного бюджету” (зі змінами) (овальний зал обласної ради).

В.Карпюк

Ю.Горбенко

17

15.00 Засідання “круглого столу” в рамках реалізації Ініціативи “Партнерство “Відкритий Уряд” (прес-центр обласної ради).

А.Мельник

Р.Матвійчук

17

15.00 Участь директора обласного центру зайнятості в робочій зустрічі із представниками Мазовецького воєводства Республіки Польща щодо працевлаштування іноземців в Україні.

Р.Кучмук

17

18.00 Закриття десятого музичного фестивалю “Стравінський та Україна” (Волинський академічний обласний український музично-драматичний театр імені Т.Г. Шевченка).

Г.Остапчук

С.Єфіменко

17-20

Участь делегації області в економічному форумі на тему: “Східна конференція”. Презентація Волинської області та місцевих експортоорієнтованих суб’єктів господарської діяльності (м.Франкфурт-на-Одері, Федеративна Республіка Німеччина).

В.Карпюк

А.Ломага

17-19

Техогляд комісією обласного управління водних ресурсів меліоративних систем області.

В.Мушка

16-17

Обласні змагання з судно-модельного спорту (оз. Сомин Турійського району).

О.Хомич

18-19

10.00 Кущовий навчальний семінар Федерації профспілок України та Фонду імені Ф.Еберта, представників молодіжних рад профоб’єднань західних областей України на тему: “Молодіжна зайнятість: проблеми, причини та шляхи їх вирішення” (навчально - методичний центр профспілок).


І.Карпомиз
18

10.00 Виїзне засідання колегії Ратнівської районної державної адміністрації з розгляду питань:

- про виконання делегованих повноважень виконкомом Заболоттівської селищної ради відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”;

- про хід реалізації Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності” на території району;

- про хід реалізації державних мінімальних гарантій на території району з оплати праці та легалізації робочих місць;- про роботу Ратнівського районного управління юстиції (Будинок культури смт Заболоття).

В.Лавренюк

18

10.00 Відеоселекторна нарада під головуванням Віце-прем’єр-міністра України О.ВІЛКУЛА з питань розбудови дошкільної мережі та підготовки загальноосвітніх навчальних закладів до нового навчального року (студія відеозв’язку Волинської дирекції ПАТ “Укртелеком”).

О.Курилюк

18

10.00 Участь заступника директора обласного центру зайнятості А.Чубари у туристичному промотурі Волинського Інституту Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив “Магія Волинської казки” (Рожищенський район с.Переспа, с.Любче, с.Рудка-Козинська, с.Козин).

Р.Кучмук

18

10.00 Тематичний короткостроковий семінар для заступників голів райдержадміністрацій, керівників відділів (завідувачів секторів) інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апаратів райдержадміністрацій та виконкомів міських (міст обласного значення) рад на тему: “Зв’язки з громадськістю в системі управлінської діяльності органів виконавчої влади” (навчально-методичний центр профспілок).

О.Курилюк

А.Мельник

Т.Литвиненко

18


12.00 Творчий звіт аматорських колективів та окремих виконавців Шацького району в рамках обласного фестивалю мистецтв “З Кобзарем у серці”, присвяченого 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка (Шацький районний будинок культури).

Г.Остапчук

Л.Рожнова

О.Мелюх

18


Участь директора обласного центру зайнятості у Всеукраїнській нараді Державної служби зайнятості України з розгляду питання: “Нові інструменти підвищення ефективності роботи Державної служби зайнятості України” (м.Канів, Черкаська область).

Р.Кучмук

19

9.00 Тематичний постійно діючий семінар для працівників структурних підрозділів облдержадміністрації, які забезпечують роботу з документами у системі електронного документообігу “АСКОД” на тему: “Сучасні інформаційні технології у діяльності органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування” (навчально-методичний центр профспілок).

Т.Литвиненко

19


10.00 Навчання (без відриву від роботи) за професійною програмою державних службовців та посадових осіб V–VII категорій посад апарату та структурних підрозділів Ратнівської райдержадміністрації та районної ради, окремих територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади району, вперше прийнятих на службу та які впродовж останніх п’яти років не підвищували кваліфікацію (Ратнівська районна державна адміністрація).

Т.Литвиненко

19-20

10.00 Всеукраїнська наукова конференція “Минуле і сучасне Волині та Полісся: християнство в історії та культурі волинського краю”, що проводиться із Волинською обласною організацією Національної спілки краєзнавців України, Володимир-Волинською міською радою (м. Володимир-Волинський, Волинський краєзнавчий музей).

В.Дмитрук

А.Силюк

А.Шоцький

19


10.00 Засідання виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради з розгляду питання:

- про стан забезпечення координаційної роботи із захисту прав дітей у місті та інші.П.Саганюк

19


10.00 Засідання виконавчого комітету Луцької міської ради.

М.Романюк

19

11.00 Нарада за участю перших заступників голів райдержадміністрацій, міських (міст обласного значення) рад, окремих керівників комунальних підприємств області з розгляду питання: “Про стан підготовки господарств області до роботи в осінньо - зимовий період 2013 – 2014 року” (овальний зал обласної ради).

О.Башкаленко

Ю.Куц В.Бондарук

19

11.00 Суперкубок з волейболу за програмою VІІ обласної спартакіади “Здоров’я” серед державних службовців (м.Луцьк, ДЮСШ Луцького району).

Г.Карнаухова

В.Малиновський


19


14.00 Навчання (без відриву від роботи) за професійною програмою державних службовців та посадових осіб V–VII категорій посад апарату та структурних підрозділів Старовижівської райдержадміністрації та районної ради, окремих територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади району, вперше прийнятих на службу та які впродовж останніх п’яти років не підвищували кваліфікацію (Старовижівська районна державна адміністрація).

Т.Литвиненко

19


14.00 Засідання (у відеоселекторному режимі) Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (студія відеозв’язку Волинської дирекції ПАТ “Укртелеком”).

О.Башкаленко

В.Грушовінчук

Б.Колісник

Н.Янко

В.Ромко

Ю.Куц

19


15.00 Відкриття виставки на тему: “Духовні центри християнської Волині”, присвяченої 1025-ій річниці хрещення Русі (Волинський краєзнавчий музей).

В.Дмитрук

А.Силюк

19

18.20 Виступ заступника начальника управління освіти і науки та начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації в ефірі Волинського радіо на тему: “Організація літнього відпочинку волинських школярів” (студія обласної державної телерадіокомпанії).

В.Загрева

Г.Карнаухова

20

8.00 Тематичний постійно діючий семінар для державних службовців ІV-V категорій посад апарату облдержадміністрації на тему: “Організаційно-правові засади діяльності органу виконавчої влади” (малий зал обласної ради)

С.Ющик

Т.Литвиненко

20

9.00 Практичний семінар для заступників голів районних державних адміністрацій, міських (міст обласного значення) рад з питань організації роботи центрів первинної медико-санітарної допомоги (Луцький район, Торчинська районна лікарня).

О.Курилюк

І.Грицюк

В.Демчук

20

10.00 Розширене спільне засідання постійних депутатських комісій Волинської обласної ради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби зі злочинністю; духовності, релігій, освіти і науки, культури, засобів масової інформації; сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму; охорони здоров’я людини на тему: “Про проблеми поширення пияцтва та алкоголізму в області” (сесійний зал обласної ради).

О.Курилюк

В.Навроцький

Р.Карпюк

О.Батюк

Г.Майко

20

10.00 Засідання колегії Володимир-Волинської районної державної адміністрації з розгляду питань:

- про роботу Володимир-Волинського міськрайонного управління юстиції;

- про стан оновлення містобудівної документації населених пунктів району;

- про роботу із зверненнями громадян в районній державній адміністрації;

- про стан дотримання вимог чинного законодавства під час ведення кадрової роботи структурними підрозділами райдержадміністрації;

- про роботу та результати перевірки роботи виконавчого комітету Хмелівківської сільської ради щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади.В.Скуба

20

10.00 Засідання виконавчого комітету Нововолинської міської ради з розгляду питання: “Звіт про роботу управління будівництва та інвестицій “Будінвест”.

В.Сапожніков

20

10.00 Навчальні семінари “Новітні підходи до працевлаштування молоді“ та “Це в тобі! Формула успіху”, що проводяться в рамках реалізації проекту “Створення сприятливого середовища для зайнятості молоді через розвиток інноваційних механізмів та вдосконалення співпраці” - переможця конкурсу проектів та програм, розроблених громадськими організаціями стосовно дітей, сім’ї та молоді та конкурсу соціального замовлення (смт Турійськ, Турійський районний центр зайнятості).

І.Гайдучик

20

11.00 VІ обласний фестиваль “Спорт для всіх – у кожному дворі” серед клубів за місцем проживання в рамках Всеукраїнського Олімпійського дня (м.Володимир-Волинський, клуб “Олімп” Володимир-Волинського міського центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”).

В.Новосад
20

11.00 Засідання сесії Рожищенської районної ради з розгляду питань:

- про здійснення соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю у Рожищенському районі;

- про роботу відділу культури і туризму райдержадміністрації щодо виконання Регіональної програми розвитку культури, мистецтва і туризму в районі на 2011 - 2015 роки;

- про план роботи районної ради на ІІ півріччя 2013 року та інші.А.Музика

20-23

12.00 Міжнародний турнір з настільного тенісу “Світязь-2013”
(м.Луцьк, спортивний комплекс СНУ імені Лесі Українки).

Г.Карнаухова

В.Панчук

20

19.45 Виступ голови Луцької районної державної адміністрації в ефірі Волинського телебачення на тему: “Заняття спортом – запорука здоров’я нації” (студія обласної державної телерадіокомпанії).

В.Демчук

20

Чемпіонат Волинської обласної організації ФСТ “Динамо” України з поліатлону (Луцька ЗОШ № 25, ДЮСШОР з плавання (вул. Грушевського, 2а), частина спецтехніки аварійно-рятувального загону спецпризначення управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у області (м.Луцьк, вул. Грибоєдова,1).

В.Авраменко

20-21

Участь делегації Волинської області у Східному економічному форумі Lub-Invest (м.Люблін, Республіка Польща).

Н.Кролік

20-21

Міжнародна конференція на тему: “Регіональний та місцевий розвиток в Україні - кращі практики і нові підходи у політиці” (м. Євпаторія АРК).

О.Блащук

21

10.00 Засідання сесії Старовижівської районної ради з розгляду питань:

- про внесення змін до бюджету районної ради від 28 грудня 2012 року № 23/22 “Про районний бюджет на 2013 рік”;

- про звіт голови районної ради В.Лисюк;

- про інформацію прокурора району щодо стану законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Старовижівського району за 2012 рік;

- про інформацію начальника Старовижівського РВ УМВС України у Волинській області про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Старовижівського району;

- про призначення головного лікаря комунального закладу “Cтаровижівський центр первинної медико-санітарної допомоги”;

- про затвердження плану роботи районної ради на друге півріччя 2013 року та інші.В.Лисюк

21

10.00 Засідання колегії Локачинської районної державної адміністрації з розгляду питань:

про роботу Локачинського районного управління юстиції;

- про підсумки виконання бюджету району за 5 місяців 2013 року.В.Мазурок

21


12.00 Урочистості та святковий концерт з нагоди відзначення Дня державної служби (сесійна зала обласної ради).

В.Малиновський

Г.Остапчук

22

9.00 Ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції та продуктів її переробки за участю безпосередніх виробників (м.Луцьк, торговий комплекс “Глобус”).

В.Карпюк

Ю.Горбенко

22


10.00 Всеукраїнська науково-практична конференція “Волинь – край козацький” (Музей історії сільського господарства Волині – скансен, смт Рокині Луцького району).

В.Дмитрук

О.Середюк

22

10.00 Хвилина мовчання, покладання квітів та панахида з нагоди Дня скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в України (Меморіальний комплекс “Вічна слава”).

Б.Клімчук

О.Курилюк

А.Мельник

22

10.45 Чемпіонат області з важкої атлетики серед молоді до 23 років (м.Луцьк, обласна ДЮСШ “Колос”).

Г.Карнаухова

22, 23

Чемпіонат обласної ради ВФСТ “Колос” з футболу серед команд: ФК “Топільно” (Рожищенський район) – ФК “Мар’янівка” (Горохівський район), ФК “Нові Червища” (Камінь-Каширський район) – “АМАКО” (Ковельський район); ФК “Луків” (Турійський район) – “Західний Буг” (смт Іваничі).

А.Кліш

23

11.00 Відкритий чемпіонат Волинського обласного ФСТ “Україна” з шашок, присвячений Дню Конституції України (м.Луцьк, шахово-шашковий клуб “Біла Тура”).

В.РибаковОрганізаційний відділ

апарату обласної державної адміністрації