З 1по 7 липня 2013 року - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
З 1по 7 липня 2013 року - сторінка №1/1


ІНФОРМАЦІЯ

про основні організаційно-масові заходи суспільно-політичного, економічного


та культурного характеру, які проводитимуться органами виконавчої влади
та органами місцевого самоврядування Волинської області

з 1по 7 липня 2013 року

Дата

Події і заходи
1

9.00 Оперативна нарада у голови облдержадміністрації з керівниками окремих структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади області (овальний зал обласної ради).


Б.Клімчук

1

12.00 Урочистості з нагоди відзначення Дня архітектури України (овальний зал обласної ради).

О.Курилюк

Я.Сеник

1-15

Реалізація проекту Волинської округи Пласту – Національної скаутської організації України “Таборування на повну!”, що проводиться в рамках конкурсу проектів та програм, розроблених громадськими організаціями стосовно дітей, сім’ї та молоді (в тому числі – конкурсу соціального замовлення) (Волинська область).

Г.Карнаухова

О.Лапковський

1

День архітектури України.2


12.00 Презентація книги Андрія Бондарчука “Луцьке Хрестовоздвиженське братство. Історія та відродження” (Волинський краєзнавчий музей).

В.Дмитрук

А.Силюк

2


15.00 Участь керівництва обласної державної адміністрації у відеоселекторній нараді, що проводиться Адміністрацією Президента України щодо реалізації національного проекту “Нове життя” – нова якість охорони материнства та дитинства”.

Б.Клімчук

О.Курилюк

3

10.00 Прийом громадян з особистих питань заступником голови обласної державної адміністрації (каб.123 адмінприміщення обласної ради).

О.Курилюк

3

10.00 Засідання виконавчого комітету Луцької міської ради.

М.Романюк

3

10.00 Участь заступника голови обласної державної адміністрації у Тренінговій програмі з питань вивчення нового законодавства про державну службу в Україні (м.Київ).

С.Ющак

3

11.00 Урочисте зібрання з нагоди відзначення Міжнародного дня кооперації (актовий зал Луцького кооперативного коледжу).

В.Карпюк

М.Кандиба

3


12.00 Вечір історичного портрету “Зиґмунд Сєраковський: українець із правового берега Дніпра” (Волинська державна обласна універсальна наукова бібліотека імені Олени Пчілки).

В.Дмитрук

Л.Стасюк

3

18.20 Виступ заступника голови обласної державної адміністрації в ефірі Волинського радіо на тему: “Інвестування у промисловість, переробну галузь та волинське село” (студія обласної державної телерадіокомпанії).

В.Карпюк

4

10.00 Засідання колегії Камінь-Каширської районної державної адміністрації з розгляду питань:

- про роботу служби у справах дітей райдержадміністрації;

- про роботу виконавчих комітетів Мельнико-Мостищенської та Черченської сільських рад щодо виконання делегованих повноважень та вимог законів України “Про службу в органах місцевого самоврядування”, “Про звернення громадян”;

- про роботу Камінь – Каширського районного управління юстиції;- про стан забезпечення населення безпечною для здоров’я питною водою.

І.Вовк

4

10.00 Участь заступника голови облдержадміністрації, заступника директора - начальника управління ЖКГ облдержадміністрації у Міжнародній науково-практичній конференції на тему: “Механізми державного управління та місцевого самоврядування для реалізації програм енергоефективності” (м.Ковель, Ковельський промислово-економічний коледж Луцького НТУ).

В.Капрюк

В.Бондарук5

9.00 Нарада-семінар із головами районних державних адміністрацій, районних рад, начальниками управлінь агропромислового розвитку райдержадміністрацій, представниками державної інспекції сільського господарства в області, керівниками хлібоприймальних та хлібопекарських підприємств в області, обласних служб агропромислового комплексу, сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств в області, банківських установ з розгляду питання підготовки та організації проведення жнив у 2013 році (с.Дерно, Ківерцівський район, ТзОВ “Волинь-зерно-продукт”, ДП “Луцький КХП № 2”, ТзОВ “П’ятидні”, с.Колона, Іваничівський район).

В.Карпюк

Ю.Горбенко

5

Робоча поїздка заступника голови обласної державної адміністрації по реабілітаційних закладах для дітей інвалідів.

С.Ющак

6

9.00 Ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції та продуктів її переробки за участю безпосередніх виробників (м.Луцьк, торговий комплекс “Глобус”).

В.Карпюк

Ю.Горбенко

6-7

10.00 Відкритий чемпіонат області з більярдного спорту серед чоловіків та жінок “Пул Десятка” (м.Луцьк, більярдний клуб “Княжий двір”).

Г.Карнаухова

М.Паламар

7

16.00 Урочистості з нагоди відзначення Дня міста Ковеля.

О.Кіндер

7

Чемпіонат з футболу обласної ради Волинського фізкультурно - спортивного товариства “Колос”.

А.Кліш

7

День працівника природно-заповідної справи.

Організаційний відділ

апарату обласної державної адміністрації