Заборонити в закладах освіти збирати платежі з батьків на ремонти приміщень і класів - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Оперативне навчання вчителів початкових класів в умовах впровадження... 1 134.65kb.
Анкета для учнів 10-11 класів (вчителів, батьків) (Додаток 3) 1 105.9kb.
Наказ №143 Про поділ класів на підгрупи 1 135.44kb.
Дата Патріотичне виховання і народознавство 1 35.23kb.
Рішення № від 20 лютого 2013р. Про звільнення батьків від плати за... 1 17.85kb.
Звіт керівника Миколаївської зош №3 Миколаївської міської ради Зінченко Д. 1 293.89kb.
Рішення Нікопольської міської ради «Про обмеження перебування дітей... 1 65.51kb.
Відділ освіти солонянської районної державної адміністрації 1 65.57kb.
Чи може осбб продати горище 1 88.76kb.
Методичні рекомендації щодо організації діяльності кімнати виховної... 1 55.09kb.
Затверджено наказ Міністерства освіти І науки України 06. 12. 1 125.31kb.
З в І т денного загальноосвітнього навчального закладу на початок... 3 346.3kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Заборонити в закладах освіти збирати платежі з батьків на ремонти приміщень і класів - сторінка №1/1
Шановна громада !
Життя показує, що у вирішенні важливих питань потрібно бути об'єднаними. Я не боюсь перешкод. Це дуже складний шлях - піднімати і виводити суспільство із соціальної і духовної криз. Будьмо єдиними і щирими у високому прагненні до здійснення всіх мрій, сумлінно і чесно збудуємо та облаштовуймо наш спільний дім усіма силами небайдужої душі! Хай множить добром Ваше життя і здобуваються всі сподівання й надії!

Я не змінив своїх поглядів та принципів, і цим хочу показати своє глибоке переконання в правильності ідеї - Народна влада.

Таврійський край - це степ.

Степ завжди був колискою козацького вольниці. Коли стоїш на кручі Кам'янської Січі, в селі Республіканець Бериславського району, відчуваєте, як груди наповнюються повітрям свободи.

Історія Херсонської землі має великі особливості і багато національних цінностей. Без правдивого минулого не може бути у нації майбутнього.

Воля і Віра - ці дві сильні риси людського характеру, визначили необхідність балатуватись депутатом Верховної Ради від Херсонської області.

Якщо ти знаєш звідки приходить Віра, тоді ти знаєш, як її отримати! Віра приходить від слова.
З повагою Борис СІЛЕНКОВ

ПРОГРАМНІ ЗАСАДИ:

1. Послідовно з 2013 року досягти підвищення бюджету області в 1,5 рази за рахунок інвестиційних програм .

2. За 5 років створити в області 45 тис. робочих місць шляхом розвитку переробчої галузі та сфери послуг, цим забезпечити зростання рівня доходів населення, стабільність виплат заробітної плати.

3. За рахунок Державної бюджетної політики 100-відсотково забезпечити фінан­сування закладів освіти, у тому числі і на роботи, пов'язані з ремонтами, благоустроєм прилеглих територій. Заборонити в закладах освіти збирати платежі з батьків на ремонти приміщень і класів.

4. За рахунок провадження науково-обгрунтованої програми розвитку меліорації на Херсонщині 2013-2018 роках отримувати щороку біля 2,5 млн. тонн зерна, 2 млн. тонн овочево-баштанних культур, 1,5 млн. тонн кормів, 200 тис. тонн фруктів і винограду, чим гарантувати продовольчу безпеку області і держави.

5. Впровадження фінансових та управлінських механізмів для вирішення на новій основі проблем соціальних хвороб: СНІДу та туберкульозу. Провести технічну модернізацію ФАПів у сільській місцевості і сприяння розвитку сімейної медицини.

6. Розробити і затвердити у Верховній Раді України закон про « Вільну економічну зону «Арабат». В 2013 році розглянути даний проект в Кабінеті Міністрів України з обсягом інвестицій у 2014 році $ 45 млн., із створення не менше 3,5 тис. нових робочих місць.


7. За 5 років в рамках технологічного парку «текстиль» на базі ВАТ « ХБК» по двох інноваційних проектах за рахунок використання спеціального режиму інноваційнох діяльності відновити роботу ХБК. Залучити до цієї програми 91 млн. грн і надати роботу 1200 працівникам .

8. До 2015 року на законодавчому рівні прийняти відомчі гуртожитки у комунальну власність міста з подальшим їх переоформленням у право власності мешканців, які в них проживають.

9. Протягом 4 років допомогти паспортизувати всі парки (зелені насадження, гаї) і надати їм статус «Екологічно чистий район (територія)». Згідно з генеральним планом, заборонити на цих територіях забудови.

10. Залучити науковців вищих навчальних закладів, лідерів молодіжних організацій та об'єднань до управління в органах влади, розробки і реалізації цільових програм соціально- економічного розвитку.11. Ініцювати Закон України, щоб до 2014 роцу 100-відсотково забезпечити житлом ветеранів Великої Вітчизнянної Війни, які перебувають на обліку.

12. Надати підтримку органам місцевого самоврядування для комплексного вирішення і за 2,5 роки відремонтувати дахи будинків, які за програмою реформування житлово-комунального господарства набувають статусу кондомінімумів.