Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст Закону України «Про оренду державного та комунального майна» - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Рішення №132 28 лютого 2013 року 17 сесія 6 скликання Про порядок... 1 288.43kb.
Рішення від 06. 02. 2013 №51 м. Дружківка Про затвердження звіту... 1 22.68kb.
Рішення від " " р. № м. Маріуполь Про затвердження документів, регу... 3 427.54kb.
Рішення 22. 09. 2011 №34/6250. Про затвердження Положення про оренду... 11 780.33kb.
Закону України «Про оренду державного та комунального майна», статті... 1 47.38kb.
Рішення про надання в оренду частини приміщення Вишневого дошкільного... 1 11.88kb.
Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 8 Закону... 1 34.65kb.
Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 8 Закону... 1 42.14kb.
Законом України «Про оренду державного та комунального майна» 1 96.73kb.
Рішення №22 від 14 лютого 2013 року Про подовження дії договору оренди... 1 11.09kb.
Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 4... 1 352.04kb.
Навчально-методичний посібник Частина 1 основи алгоритмізації та... 5 1008.44kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст Закону України «Про оренду - сторінка №1/1
Мойсівська сільська рада

Драбівського району Черкаської областіРІШЕННЯ
від 01 серпня 2012 року №20-6/УІ

с.Мойсівка


Про визначення мінімального розміру місячної

орендної плати за 1 кв.м. загальної площі

нерухомого майна по Мойсівській сільській раді
Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.. 19 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Постанови Кабінету міністрів України від 29.12.2010 №1253, підпункту 170.1.2. пункту 170.1 ст..170 Податкового кодексу України Мойсівська сільська рада
ВИРІШИЛА:


  1. Затвердити методику та мінімальний розмір місячної орендної плати за 1

кв.м. загальної площі нерухомого майна по Мойсівській сільській раді (згідно додатку 1).


  1. Встановити мінімальну вартість 1 кв.м. площі нерухомого майна при

передачі в оренду нерухомості, крім земельної ділянки сільськогосподарського призначення (згідно додатку 2).


  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну планово

бюджетну комісію сільської ради.

Сільський голова С.М.Щербина


Додаток 1

до рішення сесії сільської ради

від 01.08.2012 №20-6/УІ


МЕТОДИКА

визначення мінімальної суми орендної платежу на нерухоме майно

по Мойсівській сільській раді
1.Відповідно до цієї Методики орендарі (крім орендарів – фізичних осіб що не є суб’єктами господарювання), які згідно до підпункту 170.1.2. пункту 170.1 статті 170 Податкового кодексу України є податковами агентами платників податку – орендодавців, визначають під час нарахування доходу від надання в оренду (суборенду), житлового найму (піднайму) нерухомого майна (включаючи земельну ділянку, на якій розміщується нерухоме майно, присадибну ділянку), крім земельної ділянки сільськогосподарського призначення, земельної частки (паю), мінімальну суму орендного платежу за повний чи неповний місяць такої оренди.

Мінімальна вартість місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна фізичних осіб встановлюється у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.10 № 1253 «Про затвердження Методики визначення мінімальної суми орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб».

2.У цій Методиці терміни вживаються у зазначенні, наведеному в Податковому кодексі України.

3. Мінімальна сума орендного платежу за нерухоме майно визначається виходячи з мінімальної вартості місячної оренди 1 кв.метра загальної площі нерухомого майна за такою формулою:

П = З х Р,

Де, П – мінімальна сума орендованого платежу за нерухоме майно у гривнях;
З – загальна площа орендованого нерухомого майна у кВ. метрах;
Р – мінімальна вартість місячної оренди 1 кв. метра загальної площі нерухомого майна з урахуванням його місцезнаходження, інших функціональних та якісних показників, що встановлюється органом місцевого самоврядування села (далі – орган місцевого самоврядування), у гривнях.

4.Органам місцевого самоврядування рекомендується визначити міняльну вартість місячної оренди 1 кв. метра загальної площі нерухомого майна за такою формулою:

Р = Рн_____

К х 12


Де Р – мінімальна вартість місячної оренди 1 м.кв. загальної площі нерухомого майна у гривнях;

Рн – середня вартість 1 м.кв. новозбудованого об’єкта, подібного до орендованого, яка обчислюється залежно від ринкової вартості у гривнях;

К – коефіцієнт окупності об’єкта у разі надання його в оренду, що відповідає проектному строку експлуатації такого об’єкта (від 5 до 100 років).

5.Органам місцевого самоврядування можуть застосовувати під час визначення мінімальної вартості місячної оренди 1 кв. м. загальної площі нерухомого майна такі додаткові коефіцієнти:


М – місце находження об’єкта нерухомого майна. У разі розміщення такого об’єкту у центральній курортній, історичній або заповідній зоні населеного пункту зазначений коефіцієнт дорівнює – 2, близько від центру 1,5, далеко від центру – 1;

Ф – вид функціонального використання об’єкта нерухомого майна. У разі використання такого об’єкта для провадження виробничої діяльності зазначений коефіцієнт дорівнює 2, іншої комерційної діяльності – 3, некомерційної діяльності, у тому числі для проживання фізичних осіб-1;

Т- інші якісні характеристики об’єкта (висота житлового приміщення, внутрішнє оснащення, технічний стан тощо).

У разі застосування додаткових коефіцієнтів мінімального вартість місячної оренди 1 кв. м. загальної площі нерухомого майна рекомендується визначити за такою формулою:

Р = Рн_____ х М х Ф х Т,

К х 12


де Рн – середня вартість 1 кв. м. новозбудованого об’єкта, подібного до орендованого який обчислюється у гривнях, залежно від вартості будівництва.
При цьому формула, зазначена в пункті 4 цієї Методики, не застосовується.
6.Якщо орган місцевого самоврядування не визначив мінімальної вартості місячної оренди 1 кв. метра загальної площі нерухомого майна чи не оприлюднив її до початку звітного податкового року у спосіб, найбільш доступний для жителів територіальної громади, об’єкт обкладення податком на доходи фізичних осіб визначається орендарем (крім орендарів – фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання) виходячи з розміру орендної плати передбаченого в договорі оренди.

Сільський голова С.М.Щербина

Додаток 2

до рішення сесії сільської ради

від 01.08.2012 №20-6/УІ
РОЗРАХУНОК

мінімальної суми орендного платежу за нерухоме майно

на території Мойсівської сільської ради
Мінімальна вартість місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна при передачі в оренду (суборенду) на території Мойсівської сільської ради розраховується за такою формулою:
Р = Рн_____

К х 12


Де Р – мінімальна вартість місячної оренди 1 м.кв. загальної площі нерухомого майна у гривнях;

Рн – середня вартість 1 м.кв. новозбудованого об’єкта, подібного до орендованого, яка обчислюється залежно від ринкової вартості у гривнях ( по Черкаській області 4744 грн., (згідно з наказом Міністерства регіонального розвитку та будівництва України від 19.08.2011 №155);

К – коефіцієнт окупності об’єкта у разі надання його в оренду, що відповідає проектному строку експлуатації такого об’єкта (від 5 до 100 років). Коефіцієнт окупності об’єкта (К) на території сільської ради складає 50 років (середній).

Таким чином мінімальна вартість місячної орендної плати 1 кв.м. загальної площі нерухомості при передачі в оренду (суборенду) на території Мойсівської сільської ради, складає:

Р = 4744,00 / (50х12)

Р = 7,91 грн.


В залежності від характеристики об’єкту оренди під час визначення мінімальної вартості місячної орендної плати 1 кв. метра загальної площі нерухомого майна застосовується додатковий коефіцієнт:
7,91 х 2 = 15,82 – використання об’єкта нерухомого майна у разі його використання для провадження виробничої діяльності;

7,91 х 3 = 23,73 – іншої комерційної діяльності;7,91 х 1 = 7,91 – для проживання фізичних осіб.

Сільський голова С.М.Щербина