Затверджую заступник міського голови, завідуючий відділом освіти О. Б. Линкевич - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Узгоджено: затверджую 1 77.51kb.
Затверджую Заступник голови обласної державної адміністрації, голова... 1 59.51kb.
Додаток до розпорядження Харківського міського голови від 23. 1 51.52kb.
Затверджую: заступник міського голови 1 20.86kb.
План проведення наради з заступниками міського голови 1 20.16kb.
Розпорядження міського голови №123 від 18. 05. 2012р Склад комісії... 1 15.7kb.
Звіт заступника міського голови Федорук Зінаїди Іванівни Основні... 1 265.54kb.
Додаток до розпорядження міського голови від 05. 06. 2003 №1277 Склад... 1 33.42kb.
Розпорядження міського голови від „ 2011р. № Склад координаційної... 1 24.69kb.
Розпорядження міського голови від 26. 10. 2012 №1029-01р склад 1 26.24kb.
Затверджую заступник голови – керівник апарату обласної державної... 1 65.93kb.
Секретар міської ради Г. В. Поліканіна 1 174.1kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Затверджую заступник міського голови, завідуючий відділом освіти О. Б. Линкевич - сторінка №1/1

ЗАТВЕРДЖУЮ

Заступник міського голови,

завідуючий відділом освіти

________________ О.Б. Линкевич

СКЛАД

комісій для проведення державної підсумкової атестації в 11-х класах

Славутицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Славутицької міської ради Київської області

в 2012-2013 навчальному році



Дата


Час

Клас

Предмет

Голова атестаційної комісії

Учитель, що проводить атестацію

Член атестаційної комісії

27.05.2013

09-00

11-А

Українська мова

(переказ)



Турчина Світлана Леонідівна, освіта вища, директор школи, вчитель російської мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, Старший учитель

Рябченко Оксана Іванівна, освіта вища, учитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії

Потенко Любов Михайлівна, освіта вища, учитель української мови та літератури, спеціаліст ІІ категорії

27.05.2013

09-00

11-Б

Українська мова

(переказ)



Яковенко Тетяна Анатоліївна, освіта вища, вчитель історії, заступник директора з НВР, спеціаліст вищої категорії, Старший учитель

Сироватка Валентина Петрівна, освіта вища, учитель української мови та літератури, спеціаліст І категорії

Тарасенко Раїса Миколаївна, освіта вища, учитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії

27.05.2013

09-00

11-В

Українська мова

(переказ)



Бардакова Наталія Олександрівна, освіта вища, учитель української мови та літератури, заступник директора з НВР, спеціаліст вищої категорії, Старший учитель

Деркач Марина Володимирівна, освіта вища, учитель української мови та літератури, спеціаліст І категорії

Бушма Оксана Миколаївна, освіта вища, учитель української мови та літератури, спеціаліст І категорії

27.05.2013

09-00

11-А

Російська мова

(переказ)



Віткалова Наталія Михайлівна, освіта вища, вчитель російської мови та літератури, заступник директора з НВР, спеціаліст вищої категорії

Яшуніна Людмила Володимирівна, освіта вища, учитель російської мови та літератури, спеціаліст І категорії

Лещенко Тетяна Миколаївна, освіта вища, учитель російської мови та літератури, спеціаліст вищої категорії

29.05.2013

09-00

11-В

Математика

(письмово)



Віткалова Наталія Михайлівна, освіта вища, вчитель російської мови та літератури, заступник директора з НВР, спеціаліст вищої категорії

Симоненко Зоя Вікторівна, освіта вища, учитель математики, спеціаліст І категорії

Попович Людмила Михайлівна, освіта вища, учитель математики, спеціаліст вищої категорії


29.05.2013

09-00

11-В

Історія України

(письмово)



Турчина Світлана Леонідівна, освіта вища, директор школи, вчитель російської мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, Старший учитель

Бачиніна Валентина Петрівна, освіта вища, учитель історії, спеціаліст вищої категорії

Трухан Людмила Віталіївна, освіта вища, учитель історії, правознавства, спеціаліст вищої категорії

31.05.2013

14-00

11-А,Б, В

Історія України

(письмово)



Яковенко Тетяна Анатоліївна, освіта вища, вчитель історії, заступник директора з НВР, спеціаліст вищої категорії, Старший учитель

Зінченко Оксана Василівна, освіта вища, учитель історії, правознавства, спеціаліст І категорії


Бачиніна Валентина Петрівна, освіта вища, учитель історії, спеціаліст вищої категорії

31.05.2013

09-00

11-Б,В

Географія (письмово)

Кирпикова Надія Миколаївна, освіта вища, вчитель географії, заступник директора з НВР, спеціаліст вищої категорії

Гапон Алла Костянтинівна, освіта вища, учитель географії, спеціаліст І категорії


Федченко Ніна Володимирівна, освіта вища, учитель історії, географії, спеціаліст вищої категорії


31.05.2013

09-00

11-А,В

Математика

(письмово)



Віткалова Наталія Михайлівна, освіта вища, вчитель російської мови та літератури, заступник директора з НВР, спеціаліст вищої категорії

Симоненко Зоя Вікторівна, освіта вища, учитель математики, спеціаліст І категорії

Шевченко Олена Василівна, освіта вища, учитель математики, спеціаліст І категорії


31.05.2013

14-00

11-А, Б,В

Біологія

(письмово)



Турчина Світлана Леонідівна, освіта вища, директор школи, вчитель російської мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, Старший учитель

Пліскунова Ольга Михайлівна, освіта вища, учитель біології, основ здоров’я, спеціаліст І категорії

Репех Світлана Петрівна, освіта вища, учитель біології, екології, основ здоров’я, спеціаліст І категорії


31.05.2013

14-00

11-А,В

Українська література

(письмово)



Бардакова Наталія Олександрівна, освіта вища, учитель української мови та літератури, заступник директора з НВР, спеціаліст вищої категорії, Старший учитель

Рябченко Оксана Іванівна, освіта вища, учитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії

Сироватка Валентина Петрівна, освіта вища, учитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії

31.05.2013

14-00

11-А,В

Англійська мова (письмово/усно)

Кирпикова Надія Миколаївна, освіта вища, вчитель географії, заступник директора з НВР, спеціаліст вищої категорії

Мозирко Надія Василівна, освіта вища, учитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії

Побєдіна Олександра Рафаелівна, освіта вища, учитель англійської мови, спеціаліст І категорії

31.05.2013

14-00

11-А

Хімія (письмово)

Віткалова Наталія Михайлівна, освіта вища, вчитель російської мови та літератури, заступник директора з НВР, спеціаліст вищої категорії

Архипова Людмила Володимирівна, освіта вища, учитель хімії, спеціаліст вищої категорії, Старший учитель

Стеценко Віталій Анатолійович, освіта вища, учитель фізики, астрономії, спеціаліст вищої категорії, Старший учитель


Директор школи С.Л.Турчина



ЗАТВЕРДЖУЮ

Заступник міського голови,

завідуючий відділом освіти

________________ О.Б. Линкевич


СКЛАД

комісій для проведення державної підсумкової атестації в 9-х класах

Славутицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Славутицької міської ради Київської області

в 2012-2013 навчальному році

Дата

Час

Клас

Предмет

Голова атестаційної комісії

Учитель, що проводить атестацію

Член атестаційної комісії

28.05.2013

09-00

9-А

Біологія

(письмово)



Турчина Світлана Леонідівна, освіта вища, вчитель російської мови та літератури, директор школи, спеціаліст вищої категорії, Старший учитель

Пліскунова Ольга Михайлівна, освіта вища, учитель біології, основ здоров’я, спеціаліст І категорії

Архипова Людмила Володимирівна, освіта вища, учитель хімії, спеціаліст вищої категорії, Старший учитель

28.05.2013

09-00

9-Б

Біологія

(письмово)



Бардакова Наталія Олександрівна, освіта вища, учитель української мови та літератури, заступник директора з НВР, спеціаліст вищої категорії, Старший учитель

Репех Світлана Петрівна, освіта вища, учитель біології, екології, основ здоров’я, спеціаліст І категорії


Гапон Алла Костянтинівна, освіта вища, учитель географії, спеціаліст І категорії

28.05.2013

09-00

9-В

Біологія

(письмово)



Кирпикова Надія Миколаївна, освіта вища, вчитель географії, заступник директора з НВР, спеціаліст вищої категорії

Федченко Ніна Володимирівна, освіта вища, учитель історії, географії, спеціаліст вищої категорії

Шелег Людмила Василівна, освіта вища, учитель фізики, спеціаліст І категорії

28.05.2013

09-00

9-Г

Біологія

(письмово)



Віткалова Наталія Михайлівна, освіта вища, вчитель російської мови та літератури, заступник директора з НВР, спеціаліст вищої категорії

Мазепа Валентина Федорівна, освіта вища, учитель біології, спеціаліст вищої категорії, Старший учитель

Стеценко Віталій Анатолійович, освіта вища, учитель фізики, астрономії, спеціаліст вищої категорії, Старший учитель

31.05.2013

09-00

9-А

Українська мова

(диктант)



Бардакова Наталія Олександрівна, освіта вища, учитель української мови та літератури, заступник директора з НВР, спеціаліст вищої категорії, Старший учитель

Сироватка Валентина Петрівна, освіта вища, учитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії

Тарасенко Раїса Миколаївна, освіта вища, учитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії

31.05.2013

09-00

9-Б,В

Українська мова

(диктант)



Турчина Світлана Леонідівна, освіта вища, вчитель російської мови та літератури, директор школи, спеціаліст вищої категорії, Старший учитель

Рябченко Оксана Іванівна, освіта вища, учитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії

Бушма Оксана Миколаївна, освіта вища, учитель української мови та літератури, спеціаліст І категорії

31.05.2013

09-00

9-Г

Українська мова

(диктант)



Яковенко Тетяна Анатоліївна, освіта вища, вчитель історії, заступник директора з НВР, спеціаліст вищої категорії, Старший учитель

Деркач Марина Володимирівна, освіта вища, учитель української мови та літератури, спеціаліст І категорії

Ходос Олена Петрівна, освіта вища, учитель української мови та літератури, спеціаліст І категорії

04.06.2013

09-00

9-А

Математика

(письмово)



Віткалова Наталія Михайлівна, освіта вища, вчитель російської мови та літератури, заступник директора з НВР, спеціаліст вищої категорії

Чистякова Ольга Миколаївна, освіта вища, учитель математики, спеціаліст вищої категорії, Старший учитель


Шевченко Олена Василівна, освіта вища, учитель математики, спеціаліст І категорії


04.06.2013

09-00

9-Б

Математика

(письмово)



Кирпикова Надія Миколаївна, освіта вища, вчитель географії, заступник директора з НВР, спеціаліст вищої категорії

Попович Людмила Михайлівна, освіта вища, учитель математики, спеціаліст вищої категорії


Стеценко Віталій Анатолійович, освіта вища, учитель фізики, астрономії, спеціаліст вищої категорії, Старший учитель

04.06.2013

09-00

9-В

Математика

(письмово)



Бардакова Наталія Олександрівна, освіта вища, учитель української мови та літератури, заступник директора з НВР, спеціаліст вищої категорії, Старший учитель

Лутченко Наталія Іванівна, освіта вища, учитель математики, спеціаліст І категорії


Шелег Людмила Василівна, освіта вища, учитель фізики, спеціаліст І категорії

04.06.2013

09-00

9-Г

Математика

(письмово)



Турчина Світлана Леонідівна, освіта вища, вчитель російської мови та літератури, директор школи, спеціаліст вищої категорії, Старший учитель

Леоненко Любов Олексіївна, освіта вища, учитель математики, спеціаліст І категорії

Гонтар Марина Геннадіївна, освіта вища, вчитель початкових класів, економіки, спеціаліст вищої категорії

07.06.2013

09-00

9-А

Географія

(письмово)



Кирпикова Надія Миколаївна, освіта вища, вчитель географії, заступник директора з НВР, спеціаліст вищої категорії

Мазепа Валентина Федорівна, освіта вища, учитель біології, основ здоров’я, спеціаліст вищої категорії, Старший учитель

Степченко Валентина Іванівна, освіта вища, вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, Старший учитель

07.06.2013

09-00

9-Б

Географія

(письмово)



Яковенко Тетяна Анатоліївна, освіта вища, вчитель історії, заступник директора з НВР, спеціаліст вищої категорії, Старший учитель

Федченко Ніна Володимирівна, освіта вища, учитель історії, географії, спеціаліст вищої категорії

Архипова Людмила Володимирівна, освіта вища, учитель хімії, спеціаліст вищої категорії, Старший учитель

07.06.2013

09-00

9-В

Географія

(письмово)



Віткалова Наталія Михайлівна, освіта вища, вчитель російської мови та літератури, заступник директора з НВР, спеціаліст вищої категорії

Гапон Алла Костянтинівна, освіта вища, учитель географії, спеціаліст І категорії

Стеценко Віталій Анатолійович, освіта вища, учитель фізики, астрономії, спеціаліст вищої категорії, Старший учитель

07.06.2013

09-00

9-Г

Географія

(письмово)



Турчина Світлана Леонідівна, освіта вища, вчитель російської мови та літератури, директор школи, спеціаліст вищої категорії, Старший учитель

Пліскунова Ольга Михайлівна, освіта вища, учитель біології, основ здоров’я, спеціаліст І категорії

Шелег Людмила Василівна, освіта вища, учитель фізики, спеціаліст І категорії

10.06.2013

09-00

9-А

Російська мова

(диктант)



Віткалова Наталія Михайлівна, освіта вища, вчитель російської мови та літератури, заступник директора з НВР, спеціаліст вищої категорії

Мандровний Олександр Миколайович, освіта вища, вчитель російської мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, Старший учитель

Лещенко Тетяна Миколаївна, освіта вища, учитель російської мови та літератури, спеціаліст вищої категорії

10.06.2013

09-00

9-Б

Правознавство

Практичний курс (письмово)



Бардакова Наталія Олександрівна, освіта вища, учитель української мови та літератури, заступник директора з НВР, спеціаліст вищої категорії, Старший учитель

Трухан Людмила Віталіївна, освіта вища, учитель історії, правознавства, спеціаліст вищої категорії

Гапон Наталія Петрівна, освіта вища, учитель світової літератури, спеціаліст вищої категорії

10.06.2013

09-00

9-В

Художня культура (усно)

Турчина Світлана Леонідівна, освіта вища, директор школи, вчитель російської мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, Старший учитель

Мандровна Ніна Миколаївна, освіта вища, учитель іноземної мови, художньої культури, спеціаліст І категорії

Карлова Галина Львівна, освіта середня спеціальна, вчитель музичного мистецтва, спеціаліст

10.06.2013

09-00

9-Г

Правознавство

Практичний курс (письмово)



Яковенко Тетяна Анатоліївна, освіта вища, вчитель історії, заступник директора з НВР, спеціаліст вищої категорії, Старший учитель

Зінченко Оксана Василівна, освіта вища, учитель історії, правознавства, спеціаліст І категорії


Бачиніна Валентина Петрівна, освіта вища, учитель історії, спеціаліст вищої категорії



Директор школи С.Л.Турчина