Злочини щодо дітей - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Торгівля дітьми та пов'язані з нею злочини 1 35.73kb.
Педофільні злочини церковної ієрархії на Україні 1 16.34kb.
Чинність закону про кримінальну відповідальність щодо злочинів, вчинених... 1 33.21kb.
1. З якого віку наступає відповідальність дітей за злочини? 1 29.9kb.
Кримінальна відповідальність за статеві злочини. Підготувала класний... 1 98.53kb.
Порівняльна таблиця до проекту Закону України “Про внесення змін... 6 1453.71kb.
Скарга на керівництво єс за злочини проти людськості 1 195.9kb.
Кара смерті за злочини проти людськості гендер 1 163.76kb.
Батьки! Для вас! В якій сім’ї ми живемо? Насильство щодо дітей 1 49.87kb.
Розпорядження від 7 березня 2012 року м. Прилуки №98 Про затвердження... 1 60.41kb.
Наказ №609 Про проведення міського конкурсу-огляду дитячої художньої... 1 40.35kb.
Психологія правди І психологія брехні (ІІ частина) з чого виходить... 1 45.73kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Злочини щодо дітей - сторінка №1/1
Представникам влади Росії
Злочини щодо дітей
Шановний пане Президенте, шановні представники російської влади, шановні депутати парламенту!

В 2010 році з Росії продали в США 100 000 дітей. Тепер заплановано забирати дітей з 180 000 сімей.

Візантійський Католицький Патріархат звертається до російської влади і до всіх депутатів Російської Думи з наполегливим проханням: почніть захищати моральні і духовні цінності особи, сім’ї і суспільства, інакше російський народ закінчить самогеноцидом! Забороніть злочинну систему ювенальної юстиції в усіх її формах. Почніть карати місцевих і міжнародних злочинців соціальних служб, терористів ювенальної юстиції та піратів «служби пробації», які продають дітей закордон гомосексуалістам, педофілам або на органи! Запитуємо: хто конкретно відповідає за ці масові злочини на дітях? Потрібно законом засудити цю злочинну систему крадіжки дітей! Потрібно знайти конкретних винуватців і покарати їх найтяжчими карами, навіть якщо вони займають високі посади в державному уряді.

Тут йдеться про найтяжчі злочини проти людяності на беззахисних дітях. Що це за збочена логіка? Раніше, коли в жінки помер чоловік або загинув на фронті і вона залишилася вдовою, то їй ніхто дітей не крав, але навпаки, ціле суспільство помагало, щоб вона могла прогодувати і виховати дітей. Тепер під назвою соціальний захист приховуються найбільші злочинці і пірати, які крадуть дітей. В Росії вибудувана система т.зв. волонтерів ювенальних служб, які постійно виявляють нові і нові т.зв. неблагополучні сім’ї, яким, на думку ювенальників, не можна дозволяти, щоб вони виховували дітей. В Інтернеті навіть опублікували тарифи для нагородження таких донощиків: 470 рублів – за кожного виявленого «неблагополучного школяра», віком більше 7-ми років, і 350 рублів – за маленьку дитину дошкільного віку. Таким гонораром минулого літа з різних регіонів заманювали студентів, які хотіли заробити брудні гроші. За цією системою є ціла мафія злочинців, які, очевидно, мають зв’язки аж на найвищих місцях влади, і які це прикривають! Більше того, до регіонів з центру дають плани, скільки мають в даному регіоні виявити нових неблагополучних сімей. Самі розумієте, що коли визначений план, то повинні знайтися і сім’ї, щоб план був виконаний. До того ж критерії, згідно яких оцінюється, чи сім’я є т.зв. благополучна чи неблагополучна, є дуже широкі і неконкретні. Так що можуть будь-кого звинуватити, що живе в неблагополучній сім’ї. Дітей забирають з сімей з різних причин: в холодильнику немає овочів, в кімнаті не прибитий плінтус. Батьки не сміють обмежувати дітей, які весь свій час проводять перед телевізором, дитині не смієш обмежити доступ до Інтернету, до деформуючих, збочених і садистських програм. Моральна ліквідація душі дитини лицемірно називається «правом дитини».

Наступним «правом дитини» є дружити з ровесниками, які є наркоманами. Якщо батьки це дитині заборонять, то дитину у них заберуть.

Шановний пане Президенте, шановні депутати Російської Думи, усе це – запрограмована деморалізація і цілеспрямована ліквідація російського народу! Якщо владою, яка вам була довірена, ви не забороните цю злочинну і піратську систему крадежі дітей, яка їм завдає тиранії, травм і зранень, то російський народ незабаром засудить вас як спільників цих найтяжчих злочинів! Але також пам’ятайте про смерть, Божий суд і вічність, від яких не втечете! «Ювенальна» система веде до геноциду російського народу. Батьки в цій злочинній і обманній системі стають цілковито безсильними доказати своє право на дитину, навіть коли подадуть апеляцію в суд.

Деякі з багатьох відлякуючих прикладів: Чоловік Вікторії Т. (з Волгодонська) помер від інфаркту, згодом у неї згорів дім і вона винайняла квартиру.Так звана соціальна служба відразу накинулась на маму. Найменша дитина мала 4 місяці, і ще мала старших братів 3-ох та 10-літнього. Всіх трьох дітей матері безпідставно забрали. Коли вона домагалася повернення своїх дорогих дітей і не могла ніде знайти допомоги, з розпачу вчинила самогубство.В вересні минулого року т.зв. опікунська служба в Архангельській області забрала в Єлени Серганової її трьох дітей. Причина: небажання батька-п’яниці, розведеного з дружиною, виселитися зі спільної житлової площі. За словами матері, проблеми в сім’ї створював колишній чоловік, Сергій Кудряшов, який після розводу в 2004 році відмовився покинути спільну квартиру. Колишній чоловік не працював, зловживав спиртним і вів антисоціальний спосіб життя. Дітей насильно відвезли в дитячий збірний табір в далекому Североонежску. 15-літня Христина з туги за мамою постійно втікала додому, її насильно декілька разів повертали назад і карали. Вкінці вона з розпачу вчинила самогубство. Хто має на совісті життя цієї дівчинки? Нікого не покарали.

Нещодавно міністр внутрішніх страв Італії Роберто Мароні признав, що з 1260 російських дітей, проданих до Італії, міліція знайшла лише 5. Він також підтвердив, що ці діти з зарубіжжя є золотим дном для торгівців людськими органами.

В 2010 році з Росії до США було продано 100 000 дітей. Цього року на списку є вже 180 000 сімей, яким т.зв. соцпрацівники мають забрати дітей. Таких злочинів, як в Росії, немає в жодній іншій країні світу!

Вже 10 років в Росії вирішують, чи буде схвалена ювенальна юстиція, чи ні. Насправді у багатьох губерніях функціонують т.зв. пілотні проекти, де ця злочинність щодо дітей і ці піратські практики де-факто масово функціонують.

Хай Росія візьме приклад з Білорусії. Там не існує такої злочинної системи. Справедливі закони карають злочинців навіть карою смерті, і захищають беззахисних громадян.

Візантійський Католицький Патріархат, який захищає моральні та християнські цінності, повинен захистити російських дітей і їхніх батьків. Конкретно вимагаємо:


  1. Щоб найближчим часом Держдума прийняла новий закон, який забороняє усі форми ювенальної юстиції на всій території Росії;

  2. Щоб був прийнятий закон, що встановлює найважчі покарання для тих, які займалися продажем дітей (від 5 до 20 років ув’язнення);

  3. Російські діти мусять бути повернені своїм батькам, які цього вимагають.

  4. Студенти, які як волонтери брали участь у продажі дітей і вишукували дитячі жертви, мусять бути виключені з вищих навчальних закладів і оштрафовані на суму від 100 000 до 1 млн. рублів, або ув’язнені, бо вони допустилися злочину проти народу і людства.

+ Ілля


Патріарх Візантійського Католицького Патріархату
+ Методій, ЧСВВр + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретаріЛьвів, Україна, 23.02.2012
Копії:

  • Патріарху Кирилу і всім єпископам Росії, Білорусії та України;

  • Конгресменам США;

  • Президентам держав-членів ЄС та євродепутатам;

  • Президенту України, Уряду та депутатам Верховної Ради України;

  • Мас-медіа