Звіт хмільницького міського голови за підсумками 1 півріччя 2013 року в рамках засідання комітету з економічних реформ тези виступу - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Звіт жмеринського міського голови за підсумками 1 півріччя 2013 року... 1 160.84kb.
Звіт голови мурованокуриловецької райдержадміністрації за підсумками... 1 299.24kb.
Звіт голови піщанської райдержадміністрації за підсумками 1 півріччя... 3 662.25kb.
Звіт голови могилів-подільської райдержадміністрації за підсумками... 3 474.89kb.
Звіт голови жмеринської райдержадміністрації за підсумками 1 півріччя... 1 331.98kb.
Звіт голови крижопільської райдержадміністрації за підсумками 1 півріччя... 1 166.73kb.
Звіт голови чечельницької райдержадміністрації за підсумками i-ого... 1 268.92kb.
Звіт голови чечельницької райдержадміністрації за підсумками 1 півріччя... 1 327.11kb.
Звіт голови шаргородської райдержадміністрації за підсумками 1 півріччя... 1 357.85kb.
Звіт голови ямпільської райдержадміністрації за підсумками 1 півріччя... 3 508.13kb.
Звіт голови барської райдержадміністрації за підсумками 1 півріччя... 2 498.58kb.
Вінницький апеляційний адміністративний суд справа №2а/0270/3440/12 1 78.18kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Звіт хмільницького міського голови за підсумками 1 півріччя 2013 року в рамках засідання - сторінка №1/1
ЗВІТ ХМІЛЬНИЦЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ

ЗА ПІДСУМКАМИ 1 ПІВРІЧЧЯ 2013 РОКУ В РАМКАХ ЗАСІДАННЯ КОМІТЕТУ З ЕКОНОМІЧНИХ РЕФОРМ

Тези виступу

18 липня 2013 року
Протягом І півріччя 2013 року на виконання Плану заходів щодо соціально - економічного розвитку міста Хмільника на 2013 рік в місті проведено:

У галузі освіти:

В місті функціонують 4 загальноосвітні навчальні заклади І-ІІІ ступенів, у яких в 2012-2013 навчальному році навчалися 2727 учнів. За попередніми даними в школах міста в 2013-2014 році навчатиметься 2790 учнів.

Значна увага приділяється ефективному формуванню мережі класів у школах міста. З цієї метою щорічно набір учнів в перші класи формується в кількості не менше 28 учнів, що дозволяє отримати середню наповненість учнів у класах по місту двадцять сім з половиною (27,5) учня.

У навчальних закладах міста безкоштовним гарячим харчуванням охоплено 1251 учень, тобто майже 46% від загальної кількості. Решта учнів мають можливість харчуватися за рахунок коштів батьків. Вартість безкоштовного харчування становить сім гривень, при середньому показнику по містах обласного значення 6 гривень 10 копійок. Приготування їжі здійснюється штатними працівниками навчальних закладів, що дає змогу забезпечити завжди якісне та повноцінне харчування.

4 дошкільні заклади міста, в яких виховується 1090 дітей, значною мірою задовольняють потребу населення у здобутті дошкільної освіти. Черга в садочки відсутня.

Упродовж звітного періоду ми працювали над оновленням матеріально - технічної бази закладів освіти. Так, з початку року вже придбано м'якого інвентаря та меблів у дошкільні навчальні заклади на суму 43-и тисячі гривень, проведена заміна кухонного обладнання у двох школах та двох садочках на 30 тисяч гривень. Завершуються роботи зі встановлення віконних та дверних блоків у школах №1 та №4 в рамках реалізації Кіотського протоколу.

Розпочаті роботи з капітального ремонту покрівлі дошкільного навчального закладу №5 на загальну кошторисну вартість понад 750 тисяч гривень. Ці кошти передбачені в міському бюджеті.

Також виготовлена проектно – кошторисна документація та проведена її експертиза для капітального ремонту каналізаційної системи в школі №1. Вартість робіт складає 200 тисяч гривень. Роботи планується завершити до початку навчального року.

Нині завершуються роботи з поточного ремонту приміщень освітніх закладів міста. На сьогодні із 486 тисяч гривень використано 340 тисяч, що становить 70% від запланованого. Зокрема, проведено поточний ремонт в їдальнях, актових та спортивних залах, вбиральнях.
Варто зазначити, що діти міста в позаурочний час мають можливість займатися в позашкільних навчальних закладах. Зокрема, в Центрі дитячої та юнацької творчості, Дитячій юнацькій спортивній школі та Школі мистецтв. Всього позакласною та гуртковою роботою охоплено 79% учнів.
По галузі «Культура».

З міського бюджету фінансується Хмільницька школа мистецтв на 40 класів, в якій навчаються 335 юних хмільничан. Проводиться робота щодо покращення її матеріально – технічної бази. Зокрема, на ремонт чотирьох музичних інструментів виділено 90 тисяч гривень. На цей час відремонтовано вже три інструменти.

Розпочатий капітальний ремонт підлоги коридорів та класних кімнат школи на загальну кошторисну вартість 213 тисяч гривень.

Також виготовлено проектно – кошторисну документацію та проведено її експертизу для капітального ремонту даху школи. Документація уже подана до національного Агентства екологічних інвестицій для фінансування в рамках реалізації Кіотського протоколу.

Враховуючи, що бібліотека та районний будинок культури перебувають у спільній власності територіальних громад району із міського бюджету щомісячно передаються кошти районному бюджету для співфінансування вказаних об’єктів. У 2013 році сума цих коштів становить - 690 тисяч гривень.
Щодо галузі охорони здоров'я. Варто зауважити, що із міського бюджету заклади охорони здоров'я не фінансуються. Разом із тим, з метою покращення матеріальної бази Хмільницької центральної районної лікарні, передано 60 тисяч гривень обласному бюджету для придбання медичного обладнання. На цей час медичне обладнання придбане та встановлене в хірургічному відділенні районної лікарні.

Наразі розглядається питання про виділення коштів з міського бюджету для співфінансування проведення капітального ремонту приміщення станції швидкої медичної допомоги.
В галузі житлового будівництва: В місті затверджена та діє цільова Програма житлового будівництва на 2013-2017 роки, одним із завдань якої є будівництво 8-ми квартирного житлового будинку.

На 39 сесії Хмільницької міської ради 6 скликання від 23.05.2013 року прийнято рішення №1206 щодо надання виконкому міської ради дозволу для виготовлення проекту землеустрою на земельну ділянку у місті Хмільнику по вулиці Котовського, відповідно до якого надано дозвіл для розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 3400 квадратних метрів. На цій земельній ділянці планується збудувати двоповерховий восьми квартирний житловий будинок у рамках реалізації Порядку здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

Повідомлю і про те, що проведений конкурс на розробку зазначеного проекту та визначений переможець, з яким укладений договір. Роботи з розроблення проекту землеустрою завершені. Документація виготовлена. В установленому порядку затверджена та внесена до бази даних державного земельного кадастру.

Продовжується робота щодо поширення інформації серед мешканців міста про умови участі у Програмі здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом шляхом її розміщення на офіційному веб - сайті міста та у місцевих друкованих засобах масової інформації.Крім того, інформаційні матеріали розміщені на дошках оголошень восьми підприємств міста. Матеріали подібного змісту надіслані хмільничанам, які перебувають на квартирному обліку при виконкомі міської ради.
Протягом звітного періоду проводилася робота щодо легалізації заробітної плати, зокрема,

дотримання мінімальних стандартів в оплаті праці

та використання найманої праці з оформленням трудових відносин.

З цією метою протягом І півріччя 10 суб»єктів господарювання заслухано на засіданні міської комісії з легалізації заробітної плати та зайнятості населення. Керівники попереджені про необхідність дотримання мінімальних стандартів в оплаті праці.

Проведено 5 спільних комісійних рейдів щодо виявлення працівників, які працюють без оформлення трудових відносин. У результаті виявлено 6 незареєстрованих працівників, які на цей час офіційно уже працевлаштовані. Матеріали щодо 8-ми керівників підприємств подані до суду Територіальною державною інспекцією праці для притягнення до адміністративної відповідальності. Також надіслані матеріали до Хмільницької міжрайпрокуратури щодо невиплати заробітної плати по двох фізичних особах – підприємцях. Щодо одного підприємця уже порушене кримінальне провадження.

Проводиться інформаційно - роз'яснювальна робота із фізичними особами - підприємцями безпосередньо на місцях здійснення ними підприємницької діяльності в торгівельних комплексах щодо дотримання мінімальних стандартів оплати праці.

Також проведено аналіз відповідності посад, вказаних у трудових договорах, із фактом роботи найманих працівників у 20 суб’єктів підприємницької діяльності. З’ясовано, що посади, зазначені у трудових договорах, співпадають з фактом роботи найманих працівників.

Згідно з статистичними даними за січень – березень 2013 року заробітна плата по місту становить 1901 гривня, що на майже на 6% більше, ніж за відповідний період минулого року.

Щодо заборгованості по заробітній платі, то станом на 1 липня 2013 року вона становить 1 мільйон 281,6 тисяч гривень і зменшилась у порівнянні з початком року на 718,3 тисяч гривень. Ця заборгованість рахується по Центральному військовому клінічному санаторію «Хмільник» в сумі 977,2 тисяч гривень та ПАТ «Хмільниксільмаш» в сумі 304,4 тисяч гривень.

Варто зазначити, що Центральний військовий клінічний санаторій «Хмільник» зменшив заборгованість протягом шести місяців майже на 1 мільйон гривень та забезпечує дотримання графіку погашення.

Щодо ПАТ «Хмільниксільмаш», то на цей час через відсутність ринку збуту продукції заводу працівники перебувають у відпустці без збереження заробітної плати, а керівництвом проводиться робота з пошуку споживачів продукції заводу в Росії та Казахстані.

Стан погашення заробітної плати на підприємствах – боржниках постійно розглядається на засіданнях міської тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати.

Це питання перебуває на постійному контролі, ми знаємо проблеми цих підприємств і сподіваємось, що заборгованість по заробітній платі буде погашена.


У галузі фінансів

За даними податкової інспекції заборгованість до місцевого бюджету по податках та зборах станом на 1липня 2013 року становила 1 мільйон 492 тисяч гривень.

Основними боржниками є економічно неактивні підприємства:


  • ТОВ «Коровай» - непрацюючий майновий комплекс колишнього хлібзаводу;

  • ТОВ «Тріумф» - непрацюючий майновий комплекс м»ясопереробного підприємства;

  • приватний підприємець Тимков Володимир – виробнича база.

Щодо цих боржників податковою службою проведені заходи з примусового погашення боргу, відкрите виконавче провадження. По ТОВ Тріумф» направлено звернення до суду щодо опису майна в примусовому порядку в зв»язку з відсутністю посадових осіб.

Зауважу, що протягом І півріччя погашена частина заборгованості по ВАТ «Хмільниксільмаш» на суму 170 тисяч гривень.

Керівники суб»єктів господарювання, що боргують, щомісячно заслуховуються на засіданнях робочої групи з питань погашення заборгованості по податках за участі представників правоохоронних органів, державної виконавчої служби щодо погашення заборгованості та недопущення виникнення нової.
В галузі житлово – комунального господарства та транспортної інфраструктури.

В місті діють два міських комунальних підприємства та дочірнє підприємство обласного водоканалу, що надають житлово – комунальні послуги населенню.

Вулично-шляхова мережа міста має 207 вулиць загальною довжиною понад 109 кілометрів.

У звітному кварталі завершені роботи з облаштування бруківки тротуару по вулиці Столярчука на суму понад 224 тисячі гривень. Незавершеним є встановлення лавок та сміттєзбірників.

Також завершені роботи з реконструкції тротуару по вулиці Леніна. Вартість цих робіт склала понад 109 тисяч гривень.

По вулиці Комарова завершилось укладання асфальто – бетонного покриття. Не виконаними залишились роботи з облаштування мостового переїзду та з’їздів на периферійні вулиці.

Роботи з реконструкції вулиці Леніна знаходяться на завершальній стадії. Потребує укладання асфальто – бетонної суміші 150 квадратних метрів. Із передбачених 562 тисяч гривень використано 351 тисяча гривень.

Роботи з цих об’єктів будуть завершені найближчим часом.

Поряд із тим, виготовлено проектно – кошторисну документацію та проведено її експертизу на реконструкцію дороги по вулиці Пирогова. Загальна кошторисна вартість становить 3 мільйони  420 тисяч гривень. Наразі оголошено процедуру відкритих торгів. Дата розкриття конкурсних пропозицій - 22 липня цього року.

Також виготовлено проектно – кошторисну документацію та проведено її експертизу для капітального ремонту частини дороги по вулиці Червоного Козацтва на загальну кошторисну вартість робіт понад 990 тисяч гривень. Договір на виконання робіт уже укладено.

Зазначу і про те, що розроблено проектно – кошторисну документацію та проведено її експертизу для реконструкції частини дороги по вулиці Івана Богуна. Загальна кошторисна вартість становить 3 мільйони 918 тисяч гривень. Проводиться підготовка тендерної документації.
Для проведення поточного ремонту вулиць виготовлена та затверджена кошторисна документація на відповідно до переліку вулиць затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради. Наразі договір на виконання робіт укладений. Роботи розпочнуться найближчим часом.

Після завершення робіт з поточного ремонту вулично – дорожньої мережі буде нанесена дорожня розмітка.


Проводиться робота з відновлення та реконструкції діючих мереж зовнішнього освітлення та встановлення нових.

Зокрема, відновлені мережі зовнішнього освітлення на вулицях К.Маркса, В.Порика, І.Богуна, О.Кошового, Ватутіна загальною кількістю 105 світлоточок.

Замінено лампи розжарювання на енергозберігаючі по вулицях Пушкіна, Сиротюка, Леніна, 1 Травня, у кількості 157 одиниць. Зазначені вище заходи дають змогу зменшити в межах 20-30% витрати на електроенергію.

Проводяться роботи з освітлення прибудинкових територій багатоповерхової забудови із застосуванням енергозберігаючих технологій, які планується завершити до кінця літа. Уже виконані роботи по вулицях Ватутіна біля будинку №14, Леніна біля будинків №13,15,17 та №21, 1-го Травня, біля будинків №17, 54, 62, 64, 66 та біля будинку №20 по вулиці Червоного Козацтва.

Крім того, у 2013 році визначена як пріоритетна для будівництва нової мережі вуличного освітлення вулиця Паркова в районі новобудов. До кінця цього року буде виготовлена проектно – кошторисна документація за рахунок коштів міського бюджету.
Для надання якісних послуг із централізованого водопостачання по мірі необхідності проводиться ремонт та заміна технологічного обладнання на станції водозабору та насосних станцій на території міста. А це забезпечує підтримання мереж водопостачання міста в належному стані.

Варто зауважити, що 5 червня цього року представниками Головного управління держсанепідслужби у Вінницькій області проведена перевірка дотримання санітарних норм при наданні послуг з централізованого водопостачання. Суттєвих порушень не виявлено.

Водоканалом проведені заходи щодо огородження зон санітарної охорони території водозабору власним коштом.

Для виготовлення схеми оптимізації систем централізованого водопостачання та водовідведення працівниками водоканалу здійснюється підготовка вихідних даних, необхідних для її розробки.


Вивезення твердих побутових відходів від громадян та підприємств міста здійснюється на полігон, який розташований за 3 кілометри від міста. Функціонує полігон з 1968 року.

На вказаному сміттєзвалищі проведені роботи з рекультивації. Це продовжить строк експлуатації сміттєзвалища та зменшить ризик його самозаймання. Комунальним підприємством «Хмільниккомунсервіс» систематично проводяться роботи з ущільнення твердих побутових відходів.

Для забезпечення належного санітарного стану сміттєзвалища при виїзді облаштовано насипний дезбар»єр, висаджено понад 2300 дерев по периметру сміттєзвалища. Виконано також роботи з грейдування та підсипки під’їзного шляху.

Ці роботи проведено комунальним підприємством «Хмільниккомунсервіс», частково за рахунок коштів міського бюджету та доходів, отриманих від вивезення твердих побутових відходів.


У ході двомісячника з благоустрою, який проходив з березня по травень цього року проведено наступне:

роботи з формування крон дерев та формовочної розчистки дерев та кущів;

побілено вапняним розчином стовбури дерев та бордюри по місту;

роботи з впорядкування в’їзних знаків у місто;роботи з облаштування квітників на території міста, зокрема на вулицях Івана Богуна, Леніна, Столярчука та інших, на яких висаджено квітів у кількості близько 6400 одиниць.
Головним завданням, які я ставлю перед собою та перед комунальними службами міста – це забезпечити хмільничан та гостей міста якісними комунальними послугами. Для цього придбано: автовишку, мотоблоки, контейнери для збору твердих побутових відходів, переобладнано два автомобілі під сміттєвози.
На виконання вимог Закону України «Про адміністративні послуги», доручення Президента України Віктора Януковича, сесією міської ради утворено Центр надання адміністративних послуг у місті Хмільнику.

16 липня на сесії міської ради затверджена Угода про співробітництво між Хмільницькою міською радою та Хмільницькою районною державною адміністрацією у сфері надання адміністративних послуг.

Для розміщення Центру надання адміністративних послуг планується переобладнати частину першого поверху адміністративного приміщення міської ради площею 130 квадратних метрів. Для виготовлення проектно – кошторисної документації виділені кошти з міського бюджету в сумі 7,5 тисяч гривень. До 1 жовтня планується забезпечити повноцінне функціонування Центру.

Для контролю за дотриманням правопорядку і безпеки громадян у громадських місцях, відслідковування правопорушень та дорожньо - транспортних пригод, відповідно до міської єдиної комплексної правоохоронної з міського бюджету виділено 50 тисяч гривень для придбання системи відеоспостереження.На сьогодні відеокамери встановлені по вулицях Леніна та Курортній з виведенням фіксацій камер на монітор, що розміщений у черговій частині відділу міліції. Щодо встановлення решти відеокамер – роботи продовжуються.