Звіт І аналітичну довідку про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до управління у І півріччі 2013 року в порівнянні - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Узагальнення про стан роботи головного управління юстиції та районних... 1 278.25kb.
Узагальнення про стан роботи головного, районних, міського управлінь... 1 248.85kb.
Аналіз проведеної роботи щодо розгляду звернень громадян у Трускавецькому... 1 35.19kb.
Звіт про підсумки роботи зі зверненнями громадян 1 62.78kb.
Звіт про підсумки роботи зі зверненнями громадян 1 63.84kb.
Довідка за І квартал 2013 рік про підсумки розгляду звернень громадян... 1 119.84kb.
Інформація про наслідки розгляду звернень громадян в Каховському... 1 35.68kb.
Аналітична довідка про підсумки роботи зі зверненнями громадян за... 1 47.56kb.
Узагальнення за наслідками розгляду звернень громадян у Головному... 1 88.5kb.
Компанія Herbalife оголошує про рекордні фінансові показники за другий... 2 425.2kb.
Розпорядження смт Любашівка 29. 01. 2013 року №27/Ад-2013 Про підсумки... 1 47.68kb.
День 1 4 вересня 10. 00-13. 00 Лекційний курс від компанії SultanHealthcare... 1 43.1kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Звіт І аналітичну довідку про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли - сторінка №1/1

УКРАЇНА


ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Управління морегосподарського комплексу,
транспорту та зв'язку

65032, м. Одеса, пр. Шевченка, 4, тел. 7189-248, факс 718-96-86, E-mail: umkts@odessa.gov.uaна № від

Начальнику відділу роботи

із зверненнями громадян

апарату облдержадміністрації

Анісімову В.І.

Управління морегосподарського комплексу, транспорту та зв’язку розглянуло лист обласної державної адміністрації від 20.06.12. № 03/02-14/3424 та надає статистичний звіт і аналітичну довідку про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до управління у І півріччі 2013 року в порівнянні з аналогічним періодом 2012 року.
Додаток: на аркушах в 1 примірнику.
Начальник управління

морегосподарського комплексу,

транспорту та зв’язку

облдержадміністрації О.В.Ілько


Огніченко Світлана Олесандрівна 71-89-443Довідка про підсумки роботи із зверненнями громадян

в управлінні морегосподарського комплексу, транспорту та зв’язку

за І півріччя 2013 року

Протягом І півріччя 2013року до управління надійшло 119 звернень громадян. З них - 88 індивідуальне, 31- колективних та 1- анонімне.

Всього питань, порушених у зверненнях - 119:

- 96- з питань транспорту та зв’язку;

- 0- комунального господарства;

- 6- праці і заробітної плати;

- 1-соціального захисту;

- 11-3 інших питань.

У порівнянні з відповідним періодом минулого року кількість звернень скоротилась на 66,85 відсотків.

Скоротилась кількість звернень на 41 од. з питань транспорту та зв’язку, на 17од. з питань комунального господарства, на 2од. з питань праці і заробітної плати, на 1 од. з питань соціального захисту та 8од. з інших питань.

Це пояснюється тим, що з метою налагодження діалогу з пасажирами щодо дотримання автоперевізниками чинного законодавства в питанні забезпечення перевезень пільгової категорії громадян управлінням морегосподарського комплексу, транспорту та зв'язку облдержадміністрації утворена телефонна «гаряча лінія» «Пасажирський рейд» 7189-494. Інформація про телефон «гарячої лінії» розміщена у всіх транспортних засобах, які обслуговують внутрішньообласну автобусну мережу.

Кожен пасажир не виходячи з транспортного засобу може подзвонити по цьому номеру та висловити думку про незадовільне ставлення водіїв транспортних засобів до пасажирів та якості обслуговування пасажирів перевізником. Крім цього працівники чітко реагують на кожне звернення, яке надходить до управління. Водночас до управління запрошуються керівники автопідприємств, які надають пояснення по кожному випадку порушення законодавства про автомобільний транспорт України та вживають заходи стосовно виправлення ситуації.

Значна кількість усіх звернень громадян стосується роботи автомобільного транспорту. Заявників особливо турбують питання відмови у пільговому перевезенні громадян, підвищення вартості проїзду та відкриття нових автобусних маршрутів загального користування.

Так для прикладу: до облдержадміністрації надійшло звернення Бурлі К.В. щодо відмови у пільговому проїзді її сину, як члену багатодітної сім’ї.

З метою реагування на зазначені у факти порушення законодавства про автомобільний транспорт з перевізниками Березівського району ФОП Шевченко В.І., ФОП Ягіяєва Р.Л. та ТОВ «ФАР» взято пояснення щодо порушеного питання. Водночас керівникам підприємств доведено, що згідно зі ст. и закону України «про охорон) дитинства» дітям багатодітних родин надаються пільги на безоплатний проїзд усіма видами міського пасажирського транспорту (крім таксі), автомобільним транспортом загального користування в сільській місцевості.

Водночас керівниками підприємств проведені додаткові інструктажі з водіями автобусів щодо знань законодавства України в частині пільгових перевезень, в автобусах перевірені переліки пільгових категорій громадян та суворо попереджено водіїв щодо неухильного дотримання законодавства про автомобільний транспорт. Більше звернень такого плану не надходило.

За сприяння управління морегосподарського комплексу, транспорту та зв’язку 8 травня 2013 року відбулося відкриття спеціалізованого приміщення для обслуговування інвалідів та учасників війни, осіб з обмеженими фізичними можливостями на залізничному вокзалі Одеса-Головна, що надало змогу

інвалідам не стояти в черзі за квитками та мати свій зал очікування.

За І півріччя 2013 року на особистому прийомі у начальника управління та його заступника було прийнято 4 звернень громадян.

Що стосується виїзних прийомів громадян, то за вказаний період заступником начальника управління Шашуком О.О. було проведено 4 виїзних прийоми громадян в районах області.

Також до управління надходять звернення, які приймає ДУ „Урядовий контактний центр”. В першому півріччі 2013 року через „урядову гарячу лінію” надійшло 117 звернень громадян.

По кожному випадку звернень громадян проводиться перевірка фактів порушення чинного законодавства та вживаються заходи відповідного реагування.


Начальник управлінняморегосподарського комплексу,

транспорту та зв’язку О.В.Ілько