Звіт Миргородського міського голови про роботу міської ради та її виконавчих органів за 2011 рік Шановні миргородці! - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Звіт міського голови про свою роботу, міської ради та її виконавчих... 1 582.75kb.
Звіт про роботу виконавчих органів міської ради за 2011 рік Заслухавши... 1 44.01kb.
Звіт про роботу міської ради та її виконавчих органів ради за 2012 рік 4 726.86kb.
Звіт міського голови про свою роботу та роботу виконавчих органів... 2 401.31kb.
Рішення від 28. 12. 2011 №6-68 Звіт міського голови Ніколенко В. 3 871.05kb.
Звіт міського голови про діяльність виконавчих органів Коломийської... 3 569.7kb.
Звіт міського голови про діяльність виконавчих органів Коломийської... 1 209.79kb.
Назва міста: місто Первомайськ, Миколаївська область Адміністративний... 4 1548.38kb.
Рішення 30. 11. 2011 р. №59/7-vi про звіт голови районної у місті... 5 663kb.
Рішення 2011 р. № Про звіт голови районної у місті ради Пазюка М. 5 590.69kb.
Про затвердження звіту про виконання міського бюджету м. Славутича... 1 58.22kb.
Випускники факультету міжнародних відносин і міжнародного права. 1 251.29kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Звіт Миргородського міського голови про роботу міської ради та її виконавчих органів - сторінка №4/4

Політика стосовно сім'ї, жінок, дітей та молоді.

Цю політику міська влада реалізовує через структурні підрозділи: відділ у справах спорту, сім’ї та молоді, центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та службу у справах дітей.

Відділом у справах спорту, сім’ї та молоді створено та постійно уточнюється єдиний облік (паспортизація) багатодітних сімей міста та сімей пільгових категорій. Станом на 01січня 2012 року в місті Миргороді зареєстровано 96 багатодітних сімей, в яких проживає 317 неповнолітніх дітей, видано 105 посвідчень батьків багатодітної сім’ї та 230 посвідчень дитини з багатодітної сім’ї. У м. Миргороді проживає 13 жінок, яким Указом Президента України присвоєно почесне звання «Мати-героїня», порушено клопотання щодо присвоєння цього звання ще 11 жінкам.

У 2011 році відділом у справах спорту, сім’ї та молоді отримано 17 путівок до міжнародного дитячого центру «Артек», із них направлено на оздоровлення за бюджетними путівками 1 дитину-сироту; 3 дітей, позбавлених батьківського піклування; 2 дитини, які перебувають на диспансерному обліку та 3 обдарованих дитини. За 20-відсотковими та 30- відсотковими путівками оздоровилось 5 дітей, які перебувають на диспансерному обліку, та 1 обдарована дитина. За 50-відсотковими путівками оздоровилась 1 дитина, яка перебуває на диспансерному обліку та 1 обдарована дитина. Протягом 2011 року в українському дитячому центрі «Молода гвардія» оздоровились: 1 дитина, позбавлена батьківського піклування; 2 обдаровані дитини; 2 дитини, які перебувають на диспансерному обліку. У дитячих закладах відпочинку Полтавської області ми оздоровили 55 дітей пільгових категорій.

Відділ у справах спорту, сім’ї та молоді протягом року провів уже традиційні в місті масові заходи, які слугують утвердженню патріотизму, духовності, моральності та формуванню загальнолюдських життєвих принципів, це:

дитячо-юнацька військово-спортивна патріотична гра українського козацтва «Сокіл» («Джура»);

міські змагання з військово-прикладних видів спорту для допризовної молоді міста;

фестиваль «Тато, мама, я – спортивна сім’я» (до Міжнародного дня сім’ї);

благодійна акція «Даруємо тепло сердець» (до Дня людей похилого віку).

Традиційно масово відбулося святкування Дня молоді, у рамках якого проведені змагання дворових команд із баскетболу, шаховий турнір, міський турнір із пляжного волейболу, святковий концерт та молодіжна дискотека. Новою цікавою розвагою для молоді стало запровадження так званих квестів, тобто пригодницьких ігор, одна з яких була проведена до Дня міста під назвою "Вулицями рідного міста".

Із метою профілактики негативних явищ у молодіжному середовищі та пропаганди здорового способу життя спільно з ГО «Миргородська молодіжна рада» проведено загальноміську вуличну акцію, присвячену Міжнародному дню боротьби з наркоманією та наркобізнесом, під час якої виготовлено та розповсюджено 500 буклетів «Умій сказати своє «Ні!».

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міської ради опікується сім’ями, які опинились у складних життєвих обставинах. Таких сімей на обліку - 58 проти 48 у минулому році. Центр веде облік та допомагає дітям із сімей пільгових категорій. Станом на 01.12.2011 р. на обліку перебуває 737 дітей пільгових категорій, які проживають в 585 сім’ях.

Центром проводиться широка інформаційно-просвітницька робота, вітальні, соціальні та благодійні акції по підтримці цієї категорії миргородців.

На виконання Програми соціальної підтримки сімей, дітей та молоді м. Миргорода у 2011 році проводилися традиційні благодійні та вітальні акції :

до Пасхальних свят;

до Дня захисту дітей для діток з обмеженими можливостями;

до початку нового навчального року „Школярик”;

фестиваль-конкурс „Повір у себе, і в тебе повірять інші” для дітей з обмеженими можливостями;

до Новорічних та Різдвяних свят для дітей пільгових категорій.
Користуючись нагодою, хочу висловити щиру вдячність усім небайдужим миргородцям, які власним коштом допомагають дітям та родинам пільгових категорій.

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводив комплекс групових заходів інформаційно-просвітницької кампанії серед учнівської та студентської молоді на тему: „Збереження репродуктивного здоров’я молоді”, вітальну акцію „Скринька Святого Валентина”, соціальні акції Всеукраїнського фонду „Серце до серця”, конкурс дитячого малюнка до Дня Матері і Дня сім’ї та до Дня міста, заходи щодо протидії поширенню ВІЛ-інфекції.

На сьогоднішній день при Центрі функціонують наступні спеціалізовані формування :

служба соціальної підтримки сімей ;

консультативний пункт при жіночій консультації поліклінічного відділення ЦРЛ;

Школа волонтерів.

Школа волонтерів, створена при центрі, виховує підлітків у дусі доброзичливості, патріотизму і соціальної активності.

З червня 2011 року при Центрі працює волонтер Корпусу миру – громадянка Сполучених Штатів Америки, яка займається просвітницькою роботою серед молоді щодо розвитку волонтерського руху, здорового способу життя.

На реалізацію Програми організації оплачуваних громадських робіт для учнівської та студентської молоді у період літніх канікул у 2011 році виділено 10 тисяч грн. 56 підлітків минулого літа отримали свою першу у житті зарплатню.

Служба у справах дітей міської ради створена з метою захисту прав дітей, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Службою сформовано та забезпечено постійний моніторинг ведення та поновлення Єдиного електронного банку даних дітей-сиріт; дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Ця робота ведеться, щоб удосконалити соціальний захист дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. На території міста проживає в сім’ях опікунів та піклувальників 27 дітей, із них - 6 дітей-сиріт; 21 дитина, позбавлена батьківського піклування, та 14 дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах. У 2010 році таких на обліку було 24.

Програмою „Соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування на території м. Миргорода на 2011р." передбачено придбання шкільної форми, забезпечення обідами під час проходження санаторно-курортного лікування у наших санаторіях дітей, позбавлених батьківського піклування; придбання та вручення подарунків до Дня Святого Миколая, Новорічних та Різдвяних свят.

Із метою профілактики бездоглядності і безпритульності неповнолітніх на території м. Миргорода службою у справах дітей проведено 23 рейди: “Жебрак”, ”Вокзал ”, ”Діти вулиці”.

Головним засобом влаштування дітей на території міста було і залишається влаштування дітей під опіку, піклування. В 2010-2011рр. жодна дитина-сирота та дитина, позбавлена батьківського піклування, не вибула з території міста до інтернатних закладів області. За ІV квартал 2011 року влаштовано під опіку 3 дитини сироти.

На даний час на території міста проживають 2 прийомні сім’ї, в яких виховується 2 дітей.
КУЛЬТУРА

На утримання закладів культури міста у 2011 році спрямовано 3млн. 848,4 тис. грн., що складає 4,1 відсотка всіх видатків міського бюджету та на 16,0 відсотків більше від попереднього року. Звичайно, що цих коштів недостатньо, але ми зберегли мережу закладів культури та кадровий потенціал, організували традиційні заходи та започатковували нові.

Реалізацію політики у сфері культури в місті здійснюють 10 закладів: міський будинок культури та Центр культури та дозвілля, 4 бібліотеки, краєзнавчий музей, літературно- меморіальний музей Давида Гурамішвілі, дитяча музична школа ім.А.П.Коломійця, міський духовий оркестр ім.І.Шатравки, 4 народних колективи.

При міському будинку культури та Центрі культури та дозвілля працюють народний самодіяльний фольклорно-етнографічний ансамбль «Вечорниці», народний самодіяльний пісенний ансамбль «Обереги», народний фотоклуб «Миргород», жіночий вокальний ансамбль «Горлиця».

Відділом культури і туризму за звітний рік організовано і проведено 113 загальноміських масових заходів. Не втрачають популярності в місті такі масові заходи, як святкування Новорічних та Різдвяних свят, Дня Перемоги, свята Трійці, свята Івана Купала, Дня Незалежності України, Дня міста, свята вулиць та мікрорайонів міста. Щорічна церемонія нагородження переможців відкритого загальноміського рейтингу популярності «Людина року» є гідним завершенням культурно-масової роботи відділу культури протягом року.

У 2011 році вся робота закладів культури міста була спрямована на гідне відзначення головного Національного свята - 20-ї річниці Незалежності України. В ювілейний для країни рік у рамках проведення традиційного Національного Сорочинського ярмарку за участю провідних аматорських колективів художньої самодіяльності та окремих виконавців міста проведено 3 концерти. Художні колективи міста взяли участь у обласному огляді народної творчості «Україно моя, отча земле моя», присвяченому 20-й річниці Незалежності України. Вперше в місті відбувся конкурс «Миргород має талант», який було організовано і проведено відділом культури і туризму та телеканалом СТБ. Серед 59 учасників художньої самодіяльності переможницею конкурсу стала жителька нашого міста Марія Бойко.

У 2011 році минуло 25 років із дня Чорнобильської трагедії. З метою вшанування пам’яті загиблих ліквідаторів проведено мітинг-реквієм та тематичний концерт.

Членами народного фотоклубу «Миргород» протягом 2011 року були організовані 10 фотовиставок. Найбільш яскраві з них: виставка жінок-фотохудожниць «Світ очима жінки» та персональна фотовиставка Володимира Балацького.

Минулий рік увійде в історію нашого міста як рік фестивалів. Проведено 5 фестивалів міського, обласного та всеукраїнських рівнів. Серед них 3 започатковано в 2011 році. У чотирнадцятому обласному фестивалі дитячої та юнацької творчості «Миргородський квітограй» взяли участь близько 200 талановитих дітей із усієї Полтавщини.

До 20-ї річниці Незалежності України започатковано міський фестиваль-огляд народної творчості «Миргородфест». Фестиваль тривав протягом 3-х літніх місяців. І кожної суботи на центральній сцені перед миргородцями та гостями міста виступали творчі миргородські колективи, а закінчувався фестивальний день молодіжною дискотекою.

У вересні відбувся ХІ Всеукраїнський фестиваль сучасного українського романсу «Осіннє рандеву-2011». Участь у ньому взяли 28 авторів і виконавців романсів із 11 регіонів України та м. Москви. Почесними гостями фестивалю були народні та заслужені артисти України, поети-пісняри, композитори, заслужені діячі мистецтв.

За ініціативи Благодійної організації Президентського фонду «Україна» Леоніда Даниловича Кучми, Миргородської міської ради, ПрАТ «Миргородкурорт» у нашому місті започатковано Перший Всеукраїнський телевізійний дитячий пісенний фестиваль-конкурс «Соловейко України». Учасниками конкурсу стали 33 солісти та дитячі колективи, лауреати І премії та володарі гран-прі всеукраїнських пісенних фестивалів із 18 регіонів України.

Миргородський краєзнавчий музей поруч із роботою по поповненню фондів, екскурсіями, лекціями, виставками, науковими публікаціями та консультаціями, проводить масові заходи, серед яких у минулому році були зустрічі з миргородськими художниками та поетами, літературно-музичний вечір, присвячений 100-річчю першої миргородської жінки-бандуристки Агафії Яшної.

На чергову річницю заснування Миргородського літературно-меморіального музею Давида Гурамішвілі місто відвідали гості з м. Боржомі і Бакуріані, члени Полтавського грузинського об’єднання «Георгія». При музеї створено літературне об’єднання «ДієСлово», яке об’єднує миргородських поетів та творчих особистостей. 10 серпня 2011 року в музеї відбулась презентація збірки віршів молодих поетів Миргородщини "Книжечка для мене". Музей веде активну екскурсійну, виставкову діяльність, славиться цікавими масовими заходами.

У 2011 році громадськість міста широко відзначила 150 років міської публічної бібліотеки для дорослих ім. Д.Гурамішвілі. З цієї нагоди були проведені урочистості, видано фотоальбом, бібліографічний посібник «Книга з автографом», ювілейний календар «150 років книгозбірні». Відбулися літературні зустрічі з відомими українськими поетами та письменниками: Анатолієм Дімаровим, Тетяною Лемешко, Віктором Барановим та Сергієм Лакизою. Порівняно з минулим роком фонд бібліотеки збільшився більш ніж на 100 примірників української книги різних авторів. Традиційними стали бібліотечні заходи до Дня Соборності, до Дня пам’яті героїв Крут, Дня Конституції, Дня Незалежності України, присвячені ювілейним датам із Дня народження відомих письменників та поетів. Виходить в ефір радіоальманах «Миргородська криниця». У 2011 році при міській бібліотеці для дітей розпочав свою роботу клуб «Юний правознавець». Із лютого минулого року дитяча міська бібліотека спільно з телекомпанією «Миргород» започаткувала проект «Казка на ніч». За цей період працівники бібліотеки прочитали для малечі 52 казки. До роботи були залучені діти шкіл міста, які малювали ілюстрації до казок.

Окраса кожного загальноміського масового заходу, народний самодіяльний духовий оркестр ім. І.І.Шатравки у 2011 році взяв участь у 41 концерті. Творчий доробок колективу кожного року поповнюється новими творами, а майстерність та рівень виконання постійно вдосконалюються.

Ми горді здобутками Миргородської дитячої музичної школи ім. А.П. Коломійця. Цей заклад веде не тільки освітню, а й активну концертну діяльність. 56 учнів за минулий навчальний рік виступили на 2 міських, 7 обласних, 1 регіональному, 4 відкритих, 5 всеукраїнських, 10 міжнародних конкурсах та отримали 93 відзнаки, із яких 65 дипломів переможців. Минулого навчального року 6 викладачів стали переможцями обласних конкурсів. Оркестр народних інструментів, у складі якого - викладачі школи, став лауреатом I премії обласного конкурсу «Серце, віддане дітям».

Не можу не сказати декілька слів щодо приміщення, в якому знаходиться музична школа міста. Відверто скажу, якщо міська рада мала б фінансову спроможність перевести цей заклад в інше приміщення, ми б зробили це відразу і з радістю. Але, виходячи із реалій життя, ухвалено рішення відремонтувати наявне приміщення. На сьогодні ми маємо експертний висновок щодо можливості експлуатації приміщення дитячої музичної школи і розпочинаємо капітальний ремонт.


РОЗВИТОК ТУРИЗМУ

Станом на 01 січня 2012 року туристична інфраструктура міста включає у себе 53 заклади туристично-рекреаційного та оздоровчого призначення, з них: 8 санаторно-курортних закладів, 4 готелі та інші об’єкти, призначені для надання послуг із тимчасового проживання, заклади ресторанного господарства.

За 2011 рік, за оперативними даними, обсяг реалізації санаторно-курортних послуг склав 132,9 млн. грн., що на 5,8 % менше, ніж у 2010 році.


У санаторіях міста, за оперативними даними, оздоровилося 37,8 тис. осіб, що на 9,4 % менше, ніж у 2010 році.

Зменшення відпочиваючих відбулося тому, що у першому півріччі 2011 року Фондом соціального страхування з тимчасової втрати працездатності не було закуплено жодної путівки за державні кошти, а у другому півріччі закуплено набагато менше, ніж за цей період 2010 року.

Туристичні послуги у Миргороді надають ТОВ "Мир-Тур", філія ЗАТ «Полтаватурист» - "Бюро подорожей та екскурсій", ТОВ "Гоголь-Тур" та ТОВ «Курорт». Порівнюючи показники 2010 року, кількість туристів, які скористалися послугами туристичних фірм, дещо знизилася у зв’язку з придбанням путівок через Інтернет. Протягом 2011 року припинила свою діяльність туристична фірма «Візитна карта».

У 2011 році санаторно-курортний потенціал міста було представлено на:


  • V Міжрегіональній виставці-турсалоні "Відпочивайте на Полтавщині" (м. Полтава);

  • міжнародних туристичних виставках, міжнародному медичному форумі і міжнародній медичній виставці (м. Київ);

  • туристичній виставці (м. Донецьк);

  • туристичній виставці (м. Бєлгород, Росія);

  • ХІV Міжнародному весняному ярмарку туристичних послуг "Відпочинок 2011" ( м. Мінськ, республіка Білорусь).

Протягом 2011 року близько 4000 осіб скористалися послугами туристичного підприємства "Бюро подорожей та екскурсій", відомого високим рівнем обслуговування на внутрішньому ринку туристичних послуг. Цей показник вищий майже на 30 % в порівнянні із минулим роком.

Незважаючи на позитивні показники роботи окремих туристичних підприємств міста, слід зауважити, що миргородська туристична галузь потребує комплексного підходу та вирішення ряду нагальних проблем, зокрема - удосконалення нормативно-правової бази у цій сфері, інвентаризації всіх об'єктів туристичної сфери та вжиття заходів із підвищення якості послуг, що ними надаються.

Ми затвердили Програму розвитку туризму на 2011-2015 роки. Провели переатестацію 15 миргородських екскурсоводів. Але станом на сьогодні робота у цьому напрямку ведеться, відверто скажу, не на належному рівні.

Природно-рекреаційні ресурси та об’єкти історико-культурної спадщини використовуються нераціонально. Туристична інфраструктура та туристичні послуги не відповідають сучасним вимогам.

Хочу висловити щиру вдячність громадській організації "Лад і добробут рідному місту", яка значно пожвавила роботу у напрямку розвитку туризму. Гастрономічний фестиваль "Миргородська свиня-2011" продемонстрував, що місто може стати відомим не тільки як курорт, а і як місто вихідного дня; місто, цікаве у плані туризму і змістовного відпочинку.

У грудні 2011 року відбувся круглий стіл "Ефективний розвиток туристичних можливостей Миргорода", на якому обговорювалися перспективи розвитку та шляхи вдосконалення туристичної галузі, поліпшення туристичної привабливості міста.

Зазначу, що робота з поліпшення туристичної привабливості міста, створення туристичного бренду "Миргород" ще попереду.

Підбиваючи підсумки туристичної діяльності міста, неможливо не згадати роботу станції юних туристів. Протягом цього року вихованці станції неодноразово ставали переможцями різних заходів, серед яких - обласні змагання учнівської молоді Полтавщини з туризму, обласні конкурси всеукраїнських історико-географічних експедицій "Пізнай свою країну" та "Історія міст і сіл України". У рамках постійно діючої акції "Прапори на вершинах" 11 миргородців підняли прапор Миргорода на найвищу вершину Європи - гору Ельбрус. Успішно завершилася перша експедиція "Миргород-Гімалаї-2011" у рамках акції «Прапор Миргорода на вершинах світу». 23 листопада з Непалу повернулася група альпіністів під керівництвом директора Миргородської станції юних туристів Василя Ніколаєнка. Учасники підняли прапор Миргорода в найвищих горах світу – Гімалаях.

До Всесвітнього Дня туризму проведено туристично-спортивне свято для 1800 учнів Миргородських шкіл. Міською станцією юних туристів проведено 18 походів та один шестиденний похід "Миргород – Яреськи".
СПОРТ

Актуальними для міської ради є питання розвитку фізичної культури і спорту у місті, зміцнення здоров’я, формування здорового способу життя та організація активного відпочинку населення.

Рішенням виконавчого комітету затверджено міську раду з питань фізичної культури і спорту у складі 11 чоловік, яка очолює роботу у напрямку розвитку фізичної культури і спорту в місті.

З популярних видів спорту у місті створено міські федерації (зареєстровано 7 міських федерацій), які, в свою чергу, працюють у напрямку розвитку окремих видів спорту.

Для проведення фізкультурно-оздоровчої роботи у виробничій та соціально-побутовій сфері в місті працює міська громадська організація фізкультурно-спортивного товариства “Україна”.

Для проведення фізкультурно-оздоровчої роботи за місцем проживання населення та масового відпочинку в місті працює міський центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”. У напрямку розвитку ветеранського спорту створено міську раду ветеранів, яка проводить фізкультурно-спортивні заходи для ветеранів спорту.

Всього у сфері фізичного виховання та фізкультурно-оздоровчої роботи працює 63 особи тренерського та викладацького складу. Всіма видами фізкультурно-оздоровчої роботи в місті охоплено майже 7 тисяч осіб.

Як завжди активно і масово в цьому році пройшла спартакіада трудових колективів міста. До Дня міста проведено змагання відкритого міського турніру «Богатирські ігри».

Традиційними в місті стали змагання з популярних видів спорту: волейболу, футболу, регбі, баскетболу, міні-футболу, боротьби греко-римської, боротьби самбо, дзюдо, шахів, військово-прикладних видів спорту, боксу, хокею, легкої атлетики, пляжного волейболу та ін. За звітний період проводились фізкультурно-спортивні заходи: місячник “Спорт для всіх – спільна турбота”, “Тато, мама і я – спортивна сім’я”, “Тато, мама і я – шахова сім’я”, “Шкіряний м’яч” та ін.

Збірні команди міста з різних видів спорту постійно беруть участь у змаганнях обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів. 2011 рік став роком досягнень для вихованців спортивних шкіл і спортсменів міста.

Спортсмени клубу таїландського боксу привезли медалі з Чемпіонату України з таїландського боксу, Кубку СНГ, з Чемпіонату світу з кікбоксінгу. Вагомі здобутки і у боксерів - три миргородських спортсмени стали переможцями Всеукраїнського турніру з боксу. Не менш вагомими є досягнення шахістів, боксерів, спортсменів із греко-римської боротьби. Наші баскетболісти не програли жодних змагань у 2011 році. Маємо успіхи у новому виді спорту для Миргорода - пауерліфтингу.

Міська юнацька команда з регбі стала бронзовим призером міжнародного турніру "Кубок посла Франції в Україні". Наша спортивна школа стала дійсно кузнею кадрів для ФК "Ворскла" – п’ять юних вихованців футбольного відділення стали гравцями обласної юнацької команди "Ворскла".

У співпраці із засобами масової інформації в місті ведеться активна робота по пропаганді здорового способу життя.

У 2011 році відкрито спортивний клуб «Афродіта» на базі колишнього клубу "Антей". Незабаром до мережі спортивних закладів міста приєднається ще один спортивний клуб для занять важкою атлетикою. Таким чином, спорт у нашому місті розвивається ще й завдяки ентузіазму і приватним капіталовкладенням прихильників здорового способу життя. Це дуже гарна тенденція!

Усіма видами фізкультурно-оздоровчої роботи в місті охоплено майже 12 відсотків населення.

На жаль, місто залишилось без льодового майданчика. Власники вирішили закрити бізнес, який не мав прибутків у Миргороді. В результаті - прихильники хокею не мають тренувальної бази.

У 2011 році на фізичну культуру і спорт спрямовано 1млн. 416,3 тис. грн., що на 12,9 відсотка більше, порівняно з 2010 роком.

Окреслюючи проблематику та головні напрямки роботи міської ради у сфері спорту, хочу повідомити, що в 2011 році ми розпочали виготовлення проекту реконструкції міського стадіону "Старт". Тобто, розпочато роботу, яка потребує значних капіталовкладень, і я хочу запевнити миргородців, що міська рада прикладе максимум зусиль, аби в нашому місті у найближчому майбутньому відкрився оновлений, достойний курортного міста стадіон.


ВІДКРИТІСТЬ ВЛАДИ

Під час своєї роботи ми дотримувалися принципів гласності, відкритості та доступності для кожного мешканця нашого міста, щоб у всіх було й залишалося право бути почутим.

Протягом 2011 року до виконавчого комітету міської ради надійшло 1518 звернень громадян та 184 звернення прийнято до розгляду на особистому прийомі. Порушено 1669 питань. Із них 99,7% складають заяви, 0,3% - скарги.

Найбільш актуальними є питання земельних відносин, з ними до міської ради звернулись 738 миргородців. Питання житлово-комунального господарства турбували 289 громадян. Житлова політика, поліпшення житлових умов вирішували 258 осіб. Із болючими питаннями соціального захисту звернулись 208 миргородців. Із питаннями поліпшення роботи транспорту та зв'язку – 16 та з інших питань - 158 громадян.
Через органи влади вищого рівня надійшло 93 звернення мешканців міста.

Протягом року надійшло 183 колективних звернень. У своїх зверненнях громадяни порушують різноманітні питання, що стосуються практично усіх сфер життя міста, територіальної громади, а не лише питання особистого характеру.

Міським головою, його першим заступником, секретарем міської ради, заступниками міського голови, а також у відділах, управліннях міської ради проводяться особисті прийоми громадян, відповідно до затверджених графіків, забезпечується робота «прямої» телефонної лінії та по мірі необхідності - «гарячої» телефонної лінії з найбільш актуальних проблемних питань громади міста.

Проблеми, які порушуються громадянами у зверненнях, знаходять своє відображення в реалізації заходів соціально-економічного розвитку міста, враховуються при складанні планів із благоустрою, торговельного, медичного, комунального обслуговуванню міста.

За окремим графіком здійснюють прийом виборців депутати міської ради. Набуває активності громадська рада, створена при виконавчому комітеті міської ради. Її засідання проходять щомісяця. Важливі питання життєдіяльності обговорюються громадськістю у радах мікрорайонів.

У нас є активна співпраця та тісний зв'язок із 7 радами мікрорайонів, і через них - із вуличними та будинковими комітетами нашого міста. Наші надійні помічники у багатьох сферах міського життя – 81 вуличний і 129 будинкових комітетів.

Об’єктивним і оперативним джерелом інформації відкритого діалогу влади і громади є засоби масової інформації. У місті працює радіокомпанія «Миргород», телестудія «Миргород», друковані видання «Миргород - наш дім» та «Валеологія +», веб-сайт міської ради. Для покращення висвітлення діяльності міської влади у мережі Інтернет у минулому році було розроблено власний сайт міської ради. Відтепер вся публічна інформація знаходиться у відкритому доступі для кожного відвідувача веб-сторінки, додано нові розділи сайту, створена нова рубрика з відеоновинами.

Діалог влади і громади впродовж 8 років підтримується у телевізійних випусках міської телестудії «Миргород». Послугами міського телебачення згідно з ліцензією користується понад 20 тисяч абонентів кабельного телебачення ТОВ «СВС» ТВ та ТОВ «ОРБІТА». Впродовж 2011 року в кабельній мережі вийшло 88 інформаційних випусків.

Із 2011 року телестудія на виконання рішення сесії міської ради здійснює відеозапис пленарних засідань для їх подальшого збереження. Ключові відеосюжети телевізійних випусків систематично розміщуються на офіційному веб-сайті міської ради. Поряд із фінансовою підтримкою з місцевого бюджету підприємство забезпечує своє функціонування за рахунок власних надходжень. У 2012 році міська телестудія «Миргород» передбачає оновлення технологічного обладнання та розширення мережі абонентів.

Відкритість і наближення міської влади до народу та народу до влади висвітлюється на шпальтах газети «Миргород – наш дім». Протягом 2011 року на сторінках видання було опубліковано 12 кореспонденцій із сесійних засідань міської ради; 17 інформаційних матеріалів із засідань виконавчого комітету міської ради; 4 матеріали із прес-конференцій міського голови для ЗМІ. Крім того, на сторінках часопису було розміщено звіти про діяльність 11 депутатів міської ради, висвітлювалися матеріали про особистий прийом депутатів обласної ради від Миргорода, звіти про роботу рад мікрорайонів міста, про роботу громадської ради, депутатську діяльність. Вчасно публікувалися регуляторні акти, рішення міської ради, графіки прийому громадян посадовими особами міста і області, графіки проведення «гарячих» телефонних ліній та номери «телефонів довіри». Матеріали газети «Миргород – наш дім» розміщуються на офіційному сайті міської ради.

Із січня поточного року в Інтернет-мережі звучать передачі радіокомпанії «Миргород».

Інформація про діяльність органів міської влади та актуальні події з життя міста постійно висвітлюються на обласному рівні, зокрема - в інформаційних випусках телерадіокомпанії «Лтава», періодично - по національних каналах та у засобах масової інформації міст-побратимів Миргорода (Маарду - Естонія, Згожелець - Польша, Рєчіца –Білорусь).

Миргород увійшов до складу 22 міст України, що відібрані для Програми Ради Європи «Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування в Україні». З метою вдосконалення системи надання адміністративних послуг, налагодження прямого і відкритого діалогу з міською громадою, ми затвердили Положення про доступ до публічної інформації, ввели Кодекс етики державного службовця, працюємо над створенням єдиного центру адмінпослуг. І це тільки початок фундаментальних змін у галузі управління адміністративними процесами.

Зміна структури та вдосконалення системи виконавчих органів місцевої влади необхідні для вирішення важливих завдань, які стоять перед міською радою. Попереду - важливі кроки на шляху підвищення результативності і ефективності нашої діяльності.


Шановні депутати міської ради, колеги, присутні!

Шановна миргородська громадо!

Протягом року ми працювали, спираючись на ваші ідеї та поради, вирішували важливі для життєдіяльності міста питання.

Хочу наголосити, що весь позитив, якого вдалося досягти, — це наші спільні здобутки. Разом із тим і нерозв’язані проблеми, яких ще, на жаль, вистачає, — теж спільні.

Перед нами стоять складні завдання і черговий рік напруженої роботи. 2012-ий обіцяє бути складним у плані фінансування, тому не все і не одразу зміниться на краще. Реформування житлово-комунальної сфери, робота над проектами енергозбереження, реформування місцевого самоврядування, удосконалення та підвищення рівня надання адміністративних послуг населенню, підвищення рівня життя та соціального захисту населення – це далеко не повний план роботи на 2012 рік.

Я розраховую на співпрацю з усіма конструктивними силами міста, тими, хто націлений на результат та ділове співробітництво. У нас є чіткі орієнтири, і головний дороговказ - Закон України "Про оголошення природних територій міста Миргорода Полтавської області курортом державного значення".

Хочу подякувати депутатам міської ради, членам виконавчого комітету, управлінням, відділам міської ради, всім підприємствам та підприємцям міста, головам вуличних та будинкових комітетів за співпрацю, адже 2011-ий - це був початок нашого спільного шляху, а початок ніколи не буває легким.Упевнений, що разом, прикладаючи всі свої знання, уміння та сили, ми виведемо місто на новий щабель розвитку і процвітання.

<< попередня сторінка