Звіт про проведення І (шкільного) етапу Всеукраїнської учнівської - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Наказ гуон ода від 14. 02. 2012 р. №153 Про підсумки проведення ІІІ... 1 137.19kb.
Наказ гуон ода від 24. 01. 2012 р. №87 Про підсумки проведення ІІІ... 1 111.68kb.
Наказ гуон ода від 13. 02. 2012 р. №144 Про підсумки проведення ІІІ... 1 147.88kb.
Звіт про проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади... 1 45.13kb.
Наказ гуон ода від 20. 01. 2012 р. №80 Про підсумки проведення ІІІ... 1 68.31kb.
Звіт про проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади... 1 113.72kb.
Головне управління освіти і науки Івано-Франківської обласної державної... 1 134.26kb.
Звіт про проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади... 1 265.43kb.
Звіт про проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади... 1 400.97kb.
Наказ №71 Про підсумки ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади... 3 632.1kb.
Рекомендації щодо проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади... 1 56.84kb.
Програма для вищих навчальних закладів культури І мистецтв І -іі... 1 161.02kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Звіт про проведення І (шкільного) етапу Всеукраїнської учнівської - сторінка №1/1
ЗВІТ

про проведення І (шкільного) етапу Всеукраїнської учнівської

олімпіади

в 2009-2010 н. р.




№ п/п

Дисципліна

Клас

Кількість учнів в паралелі

Всього брали участь

Прізвище, ім'я, по батькові переможця

Місце

Прізвище, ім'я, по батькові вчителя

1.

Математика

6

38

10

Щербань Анастасія Андріївна Дрманчук Дарина Сергіївна Чесніша Світлана Анатоліївна

І
ІІ
ІІІ

Войтенко Світлана Василівна
Камінська Віра Василівна







7


35

8

Бабенко Мксим Володимирович Іваненко Юлія Віталіївна Брежний Ігор Русланович

І
ІІ
ІІІ

Семенчук В'ячеслав Мколайович







8

45

9

Ямоленко Вікторія Вталіївна Чепіль Артем Павлович Заверюха Віктор Володимирович

ІІІ
І
ІІ

Камінська Віра Василівна

Войтенко Світлана Василівна









9


34

7

Скуратовський Владислав Юрійович Ящук Юрій Олегович Яровий Юрій Олексійович

І
ІІ

ІІІ



Камінська Віра Василівна







10

20

5

Кухар Інна Анатоліївна

Шевченко Розина Петрівна Лаппо Юлія Ігорівна



І
ІІ
ІІІ

Камінська Віра Василівна







11

18

6

Павліченко Володимир Михайлович

Хморук Олександра Сергіївна

Минько Тетяна Василівна


І

ІІ
ІІІ



Камінська Віра Василівна

2.

Трудове навчання

(діата)


9

17

12

Янченко Аліна Володимирівна Ящук Ірина Олегівна Павліченко Ірина Михайлівна

І
ІІ

ІІІ


Дунай Ольга Миколаївна




(хлопці)




17

10

Ящук Юрій Олегович Яровий Юрій Олексійович Кацан Артем Олегович

І

ІІ
ІІІ



Семенчук В'ячеслав Миколайович

3.

Астрономія

11

18

9

Павліченко Володимир Михайлович Мехед Юлія Миколаївна Цуканова Олена Володимирівна

І
ІІ
ІІІ

Семенчук В'ячеслав Миколайович

4.

Англійська мова

8

45

8

Чепіль Артем Павлович Ямоленко Вікторія Вталіївна Рабко Василь Мколайович

І
ІІ
ІІІ

Гусак Тамара Георгіївна







9

34

7

Скуратовський Владислав Юрійович Яровий Юрій Олексійович

ІІ
І

Гусак Тамара Георгіївна







10

20

6

Шевченко Розина Петрівна

Кухар Інна Анатоліївна



І
ІІ

Гусак Тамара Георгіївна







11

18

5

Минько Тетяна Василівна

Грицай Юлія Василівна

Хморук Олександра Сергіївна


І
ІІ
ІІІ

Цівун Мрина Олександрівна

5.

Німецька мова

8

45

5

Компанієць Олександрівна Сргіївна Тимченко Валерія Юріївна

Рабко Василь Мколайович Рибак Марина Сергіївна



ІІ

ІІ
ІІІ


І


Ярмоленко Ліія Володимирівна







9

34

3

Скуратовський Владислав Юрійович Яровий Юрій Олексійович Павліченко Ірина Михайлівна

Янченко Аліна Володимирівна



І
ІІІ
ІІ
І

Ярмоленко Ліія Володимирівна







10

20

2

Шевченко Розина Петрівна

Кухар Інна Анатоліївна



І
ІІ

Ярмоленко Ліія Володимирівна

6.

Біологія

8

45

12

Запісецька Анна Вталіївна

Компанієць Олександра Сергіївна

Заверюха Віктор Володимирович


І
ІІ
ІІІ

Михайлюк Ганна Павлівна







9

34

8

Ящук Юрій Олегович Яровий Юрій Олексійович Скуратовський Владислав Юрійович

І

ІІ
ІІІ




Михайлюк Ганна Павлівна







10

20

5

Кухар Інна Анатоліївна

Шевченко Розина Петрівна Лаппо Юлія Ігорівна Хвастунова Оксана Сергіївна

Дудник Альона Сергіївна


ІІІ
ІІ
ІІІ

І
ІІІ



Лоборчук Наталія Петрівна







11

18

3

Грицай Юлія Василівна

Павліченко Володимир Михайлович

Ємеліна Олена Сергіївна


ІІІ
І

ІІ


Лоборчук Наталія Петрівна

7.

Історія

8

45

6

Мозоль Сергій Сергійович

Ямоленко Вікторія Вталіївна Яцульчак Олексій Іванович



І
ІІ
ІІІ

Лаппо Олена Олександрівна







9

34

8

Яровий Юрій Олексійович Скуратовський Владислав Юрійович

Ящук Юрій Олегович



І
ІІ
ІІІ

Лаппо Олена Олександрівна







10

20

5

Бабенко Віктор Володимирович Кухар Інна Анатоліївна

Шевченко Розина Петрівна



І
ІІ
ІІІ

Лаппо Олена Олександрівна







11

18

4

Павліченко Володимир Михайлович

Мехед Юлія Миколаївна Минько Тетяна Василівна



І

ІІ
ІІІ



Лаппо Олена Олександрівна

8.

Географія

7

35

5

Іваненко Юлія Віталіївна

Кухар Вадим Анатолійович

Пелих Оександра Валентинівна

Желвська Ольга Олександрівна

Джумакулов Роман Русланович


ІІ
І
ІІІ
ІІ
І

Лоборчук Наталія Петрівна







8

45

6

Мозоль Сергій Сергійович Запісецька Анна Вталіївна

Вершута Владислав Сергійович

Заверюха Віктор Володимирович Чепіль Артем Павлович

Гал узинський Олександр Миколайович



ІІ
ІІІ
І
ІІІ
ІІ
І

Лоборчук Наталія Петрівна







9

34

5

Яровий Юрій Олексійович Скуратовський Владислав Юрійович

Ящук Юрій Олегович



І
ІІ
ІІІ

Лоборчук Наталія Петрівна







10

20

5

Шевченко Розина Петрівна Хвастунова Оксана Сергіївна

Лаппо Юлія Ігорівна






Лоборчук Наталія Петрівна







11

18

3

Хморук Олександра Сергіївна

Минько Тетяна Василівна

Мехед Юлія Миколаївна


І
ІІ
ІІІ

Лоборчук Наталія Петрівна

9.

Основи правознавства

9

34

7

Скуратовський Владислав Юрійович Янченко Аліна Володимирівна

Лазарєва Ірина Сергіївна



І
ІІІ
ІІ

Лаппо Олена Олександрівна







10

20

5

Шевченко Розина Петрівна

Лаппо Юлія Ігорівна

Кухар Інна Анатоліївна


І
ІІ

ІІІ


Лаппо Олена Олександрівна







11

18

4

Павліченко Володимир Михайлович

Мехед Юлія Миколаївна Минько Тетяна Василівна



І

ІІ
ІІІ



Лаппо Олена Олександрівна

10.

Хімія

8

45

10

Заверюха Віктор Володимирович Чепіль Артем Павлович

Гутник Лілія Михайлівна

Глушак Наталія Андріївна

Компанієць Олександра Сергіївна

Лук'яненко Христина Олегівна

Цанько Валерія Василівна



ІІ
ІІ
І
ІІІ
ІІІ
ІІ
І

Онищенко Валентина Миколаївна







9

34

4

Яровий Юрій Олексійович Скуратовський Владислав Юрійович

Павліченко Ірина Михайлівна



І
ІІ
ІІІ

Онищенко Валентина Миколаївна







10

20

4

Шевченко Розина Петрівна

Лаппо Юлія Ігорівна

Бабенко Віктор Володимирович


ІІ
І

ІІІ


Онищенко Валентина Миколаївна







11

18

3

Мехед Юлія Миколаївна

Хморук Олександра Сергіївна

Минько Тетяна Василівна


І
ІІ
ІІІ

Онищенко Валентина Миколаївна

11.

Фізика

7

35

6

Підкамінецька Дарина Йосипівна

Бабенко Максим Володимирович

Джумакулов Роман Русланович


ІІ
І



Лебедюк Ігор Михайлович







8

45

8

Рабко Василь Мколайович

Чепіль Артем Павлович

Гніденко Віталій Віталійович


І
ІІ
ІІІ

Лебедюк Ігор Михайлович







9

34

4

Ящук Юрій Олегович Яровий Юрій Олексійович Скуратовський Владислав Юрійович


І

ІІ
ІІІ



Семенчук В'ячеслав Миколайович







10

20

5

Кухар Інна Анатоліївна

Кармаза Артем Сергійович

Шевченко Розина Петрівна


І
ІІ
ІІІ

Семенчук В'ячеслав Миколайович







11

18

4

Цуканова Олена Володимирівна Павліченко Володимир Михайлович

Мехед Юлія Миколаївна



І
ІІ

ІІІ


Семенчук В'ячеслав Миколайович

12.

Світова Література

7

35

4

Пелих Олександра Валентинівна

Голуб Інна Григорівна

Підкамінецька Дарина Йосипівна

Джумакулов Роман Русланович



І
ІІ
ІІ
ІІ

Совівська Алла Анатоліївна







8

45

6

Мозоль Сергій Сергійович

Яцульчак Олексій Іванович

Ямоленко Вікторія Вталіївна

Рибак Марина Сергіївна

Рабко Василь Мколайович

Чепіль Артем Павлович




ІІ
ІІІ
ІІІ
І
ІІ
ІІІ

Совівська Алла Анатоліївна







9

34

4

Яровий Юрій Олексійович Скуратовський Владислав Юрійович

Янченко Аліна Володимирівна

Дузь Аліна Василівна


ІІ
ІІ
ІІ
ІІ

Совівська Алла Анатоліївна







10

20

3

Шевченко Розина Петрівна

Лаппо Юлія Ігорівна

Дудник Альона Сергіївна


І
ІІ

ІІІ


Совівська Алла Анатоліївна







11

18

3

Хморук Олександра Сергіївна

Грицай Юлія Василівна

Мехед Юлія Миколаївна


І
ІІ
ІІІ

Совівська Алла Анатоліївна

13.

Українська мова та література

7

35

8

Іваненко Юлія Віталіївна

Джумакулов Роман Русланович

Петравчук Діана Юріївна


І
ІІ
ІІІ

Кузьменко Світлана Дмитрівна







8

45

9

Ямоленко Вікторія Вталіївна

Компанієць Олександра Сергіївна

Мозоль Сергій Сергійович


І
ІІ
ІІІ

Кучинська Марія Данилівна







9

34

14

Скуратовський Владислав Юрійович

Павліченко Ірина Михайлівна

Ящук Юрій Олегович


І
ІІ
ІІІ

Кучинська Марія Данилівна







10

20

7

Дудник Альона Сергіївна

Шевченко Розина Петрівна

Хвастунова Оксана Сергіївна


І
ІІ
ІІІ

Кузьменко Світлана Дмитрівна







11

18

6

Павліченко Володимир Михайлович

Хморук Олександра Сергіївна

Минько Тетяна Василівна

Ємеліна Олена Сергіївна



І

ІІ
ІІ


ІІІ

Кучинська Марія Данилівна

14.

Екологія

10

20

2

Лаппо Юлія Ігорівна

Хвастунова Оксана Сергіївна



І

ІІ


Лоборчук Наталія Петрівна







11

18

2

Мехед Юлія Миколаївна

Ємеліна Олена Сергіївна



І
ІІ

Лоборчук Наталія Петрівна

15.

Основи інформатики

8

45

4

Чепіль Артем Павлович

Гніденко Віталій Віталійович

Заверюха Віктор Володимирович


І
ІІ
ІІІ

Лебедюк Ігор Михайлович







9

34

4

Янченко Аліна Володимирівна Яровий Юрій Олексійович Павліченко Ірина Михайлівна

І
ІІ
ІІІ

Лебедюк Ігор Михайлович







10

20

4

Бабенко Віктор Володимирович Кухар Інна Анатоліївна

Мирян Андрій Олегович



І
ІІ
ІІІ

Лебедюк Ігор Михайлович







11

18

6

Павліченко Володимир Михайлович

Хморук Олександра Сергіївна

Мехед Юлія Миколаївна


І

ІІ
ІІІ



Лебедюк Ігор Михайлович

16.

Образотворче мистецтво

6

38

27

Грицай Євген Васильович

Стрільник Анна Сергіївна

Дехтяренко Олександра Олександрівна

Дерманчук Дарина Сергіївна

Іваненко Юлія Віталіївна


І

ІІ

ІІ


І


Дунай Ольга Миколаївна







7

35

16

Нестеренко Марина Олександрівна

Іваненко Юлія Віталіївна



І
ІІ

Дунай Ольга Миколаївна







8

45

15

Ганзенко Антоніна Миколаївна

Запісецька Анна Віталіївна

Тимченко Валерія Юріївна


І
ІІ
ІІІ

Дунай Ольга Миколаївна







9

34

10

Лісова Вікторія Володимирівна

Суха Олеся Володимирівна

Янченко Аліна Володимирівна


І
ІІ
ІІІ

Дунай Ольга Миколаївна







10

20

3

Шевченко Розина Петрівна

Хвастунова Оксана Сергіївна



І
ІІ

Дунай Ольга Миколаївна

17.

Педагогіка і психологія

11

18

2

Грицай Юлія Василівна

Ємеліна Олена Сергіївна



І
ІІ