Звіт про роботу виконавчих органів міської ради за 2011 рік Заслухавши та обговоривши звіт про роботу виконавчих органів міської рад - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Звіт Миргородського міського голови про роботу міської ради та її... 4 766.03kb.
Звіт міського голови про свою роботу, міської ради та її виконавчих... 1 582.75kb.
Звіт про роботу міської ради та її виконавчих органів ради за 2012 рік 4 726.86kb.
Рішення 2011 р. № Про звіт голови районної у місті ради Пазюка М. 5 590.69kb.
Рішення 30. 11. 2011 р. №59/7-vi про звіт голови районної у місті... 5 663kb.
Рішення від «22» грудня 2011 р. №312 м. Жмеринка Про затвердження... 1 300.8kb.
Рішення від 28. 12. 2011 №6-68 Звіт міського голови Ніколенко В. 3 871.05kb.
Рішення одеської міської ради про затвердження структури виконавчих... 1 83kb.
Звіт про роботу управління праці та соціального захисту населення... 5 1117.72kb.
Звіт міського голови про свою роботу та роботу виконавчих органів... 2 401.31kb.
Рішення №506 21 -VІ про роботу Бучанської міської ради за 2011 рік 1 80.77kb.
Звіт про роботу міської ради та її виконавчих органів ради за 2012 рік 4 726.86kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Звіт про роботу виконавчих органів міської ради за 2011 рік Заслухавши та обговоривши - сторінка №1/1

Про звіт про роботу виконавчих органів міської ради за 2011 рік

Заслухавши та обговоривши звіт про роботу виконавчих органів міської ради за 2011 рік, міська рада ухвалила:

1. Робота виконавчих органів ради упродовж 2011 року є зразком невиконання поставлених громадою міста завдань та провалів у стратегічних галузях місцевого самоврядування. За минулий рік бюджет міста невиконаний особливо у частині бюджету розвитку. Щодо загального фонду бюджету, то за даними звіту департаменту фінансової політики виконання становить 95 відсотків, щодо бюджету розвитку – 29 відсотків.

Невиконання міського бюджету м. Львова вже стало тенденцією та невід’ємним елементом у діяльності профільних управлінь та департаментів. Близько 2 мільйонів гривень було стягнуто минулого року на виконання рішення судів, а це кошти прострочених заборгованостей чи відшкодування із неправомірних діянь службовців із доданими судовими витратами і штрафними санкціями. Характерною рисою фінансової політики виконавчих органів та міського голови стало нарощування частки боргових зобов’язань у бюджеті міста. Минулого року штрафні санкції з бюджету міста внаслідок несвоєчасного обслуговування позики склали 8 мільйонів гривень лише по кредиту Світового банку для ЛМКП “Львівводоканал“. Аналогічною є ситуація щодо кредитів ЄБРР для ЛКП “Львівавтодор“ та ЛКП “Львівелектротранс“. Загальний обсяг боргових зобов’язань досягнув близько мільярда гривень.

Тарифна політика виконавчих органів у 2011 році будувалась на засадах щонайбільшого визиску з львів’ян. Будь-які дії депутатів щодо скасування необгрунтовано підвищених тарифів або саботовано внаслідок чинення свідомого опору та застосування вето, як це проявлялось щодо ухвали про скасування двоставкового тарифу, або ж оскаржено в судовому порядку. Прикладом чого стала ухвала міської ради, прийнята у 2011 році, щодо скасування необгрунтовано високих тарифів з утримання будинків та прибудинкових територій. Заяву Львівської міської ради про недопущення збільшення тарифів на водопостачання у лютому минулого року команда міського голови просто проігнорувала.

Процес впровадження нової транспортної схеми у місті супроводжується численними порушеннями та невиконанням ухвали Львівської міської ради від 10.11.2011 № 880, а також нехтуванням думки громади по розробці нової мережі автобусних маршрутів.
Незаконність процедури втілення нової транспортної мережі встановлено рішенням Галицького районного суду від 27 серпня 2012 року.

Минулий рік супроводжувався також незаконним рішенням у кадрових питаннях виконавчої вертикалі міської ради. Міський голова і досі не подав на розгляд ради проекту нової структури виконавчих органів. Про обов’язок подання у 3-місячний термін нової структури виконавчої гілки самоврядування міста йдеться і в ухвалі міської ради 2010 року на початках роботи нового скликання. Кадрова політика – це міцний корінь убезпечення від проблем та промахів у всіх галузях життя міста. Натомість, на керівних посадах в управліннях, департаментах, комунальних підприємствах замість законно призначених за конкурсним відбором перебувають так звані виконуючі обов’язки: у департаменті житлового господарства та інфраструктури, в управлінні освіти, в управлінні культури, в управлінні архітектури, в Сихівській районній адміністрації. Особи ж на зразок начальника управління транспорту і досі на своїх посадах, незважаючи на січневий хаос на шляхах та зупинках громадського транспорту Львова. На посаді керівника значну частину 2011 року перебувала людина з підробленим дипломом. А посаду начальника управління комунальної власності досі обіймає людина, яка здійснювала корупційні діяння. Саме кадрова політика міського голови є однією з головних причин незадовільного стану запровадження реформ у галузі освіти міста Львова. Бездіяльність у процесі здійснення повноважень виконавчих органів зовсім не сприяє вирішенню актуальних проблем міста. Виконавчі органи ради вочевидь не бажають вирішення проблем Грибовицького сміттєзвалища. Ще 6 вересня 2011 року відбулась спільна сесія обласної та міської рад щодо цієї проблеми. Проте, й до сьогодні виконавчі органи міської ради не вжили заходів щодо її розв’язання.

Нестерпний сморід у місті безперешкодно розгулює, хоч це питання у попередні роки вивчала значна кількість комісій та контролюючих органів у сфері санітарного нагляду, за результатами роботи яких напрацьовано безліч висновків та заходів.

Аналогічна бездіяльність наявна і у сфері охорони історичного середовища. Управління охорони історичного середовища не провело інвентаризацію усіх пам’яток архітектури у Львові. А стан збереження історичних надбань міста викликає обгрунтовані сумніви. У сфері надання адміністративних послуг виконавча гілка влади міста перевантажена бюрократичними перепонами та значною кількістю дозвільних процедур. Яскравим прикладом є кількість необхідних дозвільних процедур для встановлення малих архітектурних форм. Згідно з актами виконавчого комітету Львівської міської ради цей перелік налічує 33 пункти.

Окремі рішення міського голови у 2011 році були відверто спрямовані проти волі львів’ян. Міський голова сумирно погодився назвати львівське летовище тією назвою, яку запропонував Кабінет Міністрів України, чим проігнорував думку депутатського корпусу та тисячі львів’ян щодо необхідності присвоєння новозведеному львівському летовищу імені Героя України Степана Бандери. Такого ж роду дії вчинялися щодо нового стадіону у Львові. Право громади міста отримати частку у майновому комплексі нової спортивної арени як еквівалент укладених у її будівництво міських ресурсів не відбулось попри те, що для його зведення Львівська міська рада запозичила понад 130 млн. грн. на будівництво сталіону. Окрім цього під стадіон було відведено земельну ділянку комунальної власності площею понад 25 га.

2. За наслідками зазначеного, у зв’язку із грубим невиконанням вимог статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, фактами незаконної бездіяльності, саботування впровадження рішень ради та неможливості налагодити ефективну виконавчу роботу, визнати роботу міського голови незадовільною.Міський голова А. Садовий